Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Θέλω και γω να κάνω μια συντομη προσθήκη για την Ντορίνα. Νιώθω ότι το οφείλω ως ύμνο στην ομορφιά της! Αν και οι συναγωνιστές τα έχουν ήδη πει! Την πήρα κατά τις 9:30 το βράδυ της Πέμπτης 16 Αυγούστου!

Η τσατσα την παρουσιάζει ως «καυλιαρικο μωρό από τη Ρωσία». Δεν επιβεβαιώνω το καυλιαρικο καθότι η Ντορίνα δεν παιρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες, αλλωστε εμενα δε θα μου άρεσε κατι τέτοιο! Είναι όμως, ΤΟ μωρό! Και ακριβώς αυτό θέλω να βροντοφωνάξω! Εικοσι τριών χρονών. Λευκο δερμα, ολόξανθα μαλλιά, ιδανικό υψος περι το 1,70. ΤΟ βυζί! Δυομισάρι πλάς, χυτό, άψογης αφής, με τέλειες τεράστιες, ρόζ θηλές! Και κυρίως: Αγγελικό πρόσωπο! Θυμίζει τα καρτούν στην Πάτυ και την Κατερίνα!!!! Πιτσιρίκος, ποτε δε φανταζόμουν ότι θα δώ ζωντανή μια τετοια γυναίκα! Και όμως είναι εκεί, σε εξευτελιστική τιμή!!!

Απολαυσα τα καταπληκτικά βυζιά της, χουφτωμα και πιπίλισμα. Επιχείρησε πίπα. Δύσκολα χώραγε το πουτσοκεφαλό μου στο στοματάκι της. Και στηθηκε για ιεραποστολικό. Ταλαιπωρήθηκα για να μπω. Λίγο και σιγά-σιγά! Δεν θα ήθελα ποτέ να δωσω πόνο σε αυτόν τον έκπτωτο άγγελο! Αλλά το έκανα άθελά μου και αυτή υπέμενε!!!

Σε όσους γονατίζουν μπροστά στα ξανθιά πιπίνια, η Ντορίνα είναι εκεί, να την προσκυνήσουν και όχι μόνο! Άριστα, δέκα με τόνο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iosifidis, mela33, ISINAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2018
Φιλαράκι τα εχεις σκίζει τα πιπινια στο μετάξι!!!!
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Merci Apolona! Αντέχουν, χα-χα!!! Καπέλο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2