Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι κάποιες φορές που με το που βλέπουμε κάποιες αφίξεις ξεσηκωνόμαστε έχουμε δεν έχουμε όρεξη....!Μεγάλο χαμόγελο
Από χθες που αναρτήθηκαν οι φωτογραφίες της στη σελίδα του γραφείου είχα αναστατωθεί παρόλο τις πρόσφατες επισκέψεις μου με κοπέλες του εν λόγω γραφείου...
Η αλήθεια είναι πως ήθελα να την "γνωρίσω" και δεν περίμενα καθόλου ασχέτως που θα παραμείνει μέχρι το τέλος Αυγούστου στην Αθήνα...Κουλ

Το ραντεβού ρυθμίστηκε από νωρίς το μεσημέρι για τα μεσάνυχτα σε μισάωρο πρόγραμμα,γνωριμίας....

Έφτασα στο ξενοδοχείο σχετικά νωρίς και περίμενα τον αριθμό του δωματίου.Μόλις τον έλαβα ανέβηκα να την γνωρίσω...Δεν κρύβω πως είχα περιέργεια και λίγο άγχος για την εμφάνιση της καθώς στις φωτογραφίες της δείχνει αρκετά εντυπωσιακή....Εμμμμ

Χτύπησα χαρακτηριστικά και ψιθύρισα το όνομα της....Μόλις μου άνοιξε χαμογέλασε και μου είπε να κάνω ησυχία....Γελάσαμε και οι δύο μόλις έκλεισε την πόρτα....Έδειχνε ντροπαλή αλλά στην πορεία ξεδιπλώθηκε.....
Στα της εμφάνισης είναι αρκετά όμορφη,όπως την βλέπετε στις φωτογραφίες αφαιρώντας πάντα τη λάμψη.Αδύνατο καλλίγραμμο κορμί,μοντελέ,μικρό στήθος ,ωραία μακριά πόδια και βελούδινη επιδερμίδα.Το πρόσωπο της πολύ γλυκό με ωραία μάτια και μαλλιά καστανόξανθα μακριά τα οποία πιάνει πίσω κατά τη διάρκεια του ραντεβού....
Φορούσε τα εσώρουχα σε μαύρη απόχρωση που έχει και φωτογραφία με αυτά.Ήταν αρκετά σέξυ δε μπορώ να πω,επίσης έχει και ένα ωραίο σκουλαρικί στον αφαλό της.Γλώσσα
Είναι αρκετά γυμνασμένη και αυτό οφείλετε καθώς κάνει χορό σε επαγγελματικό επίπεδο....

Μιλά πολύ ελάχιστα αγγλικά η βασικότερη επικοινωνία έγινε με λιγοστά Ρώσσικα...Αυτό πλέον αρχίζουμε να το συνηθίζουμε καθώς οι νέες αφίξεις δε γνωρίζουν καλά αγγλικά.
Φιληθήκαμε πεταχτά στο στόμα και μου ετοίμασε το μπάνιο για να φρεσκαριστώ....Έκανα το ντουζάκι μου και μόλις βγήκα είχε αφαιρέσει το σουτιέν της και ήταν μόνο με το στριγκάκι της....Εμμμμ
Μου χαμογέλασε ναζιάρικα και την πλησίασα όπως ήμουν με τη πετσέτα....
Έτσι ξεκινήσαμε τις περιπτύξεις δίνοντας έναρξη στα πρώτα γλωσσόφιλα...Φιλά ωραία και δεν αποφεύγει τα γλωσσόφιλα ίσα ίσα παίζει με τη γλώσσα.Χάδια παντού σε όλο της το σώμα το οποίο μύριζε πολύ όμορφα.Έρωτας
Πέρασμα από το λαιμό της,τα στήθη της με περιποίηση στις ρογίτσες της και κορύφωση στο γατάκι της....
Αφού "έπαιξα" όπως είχε το στριγκάκι της,με μία κίνηση το αφαίρεσε ώστε να υπάρχει πλήρης επαφή....Το περιποιήθηκα για λίγα λεπτά με πολύ καλή συμμετοχή από την Αντζελίνα με αναστεναγμούς ευχαρίστησης....Σε κάποια στιγμή που ψιθύρισε "come" και με πλησίασε δίνοντάς μου ένα γλωσσόφιλο διαρκείας ενώ λύγιζε παράλληλα το κορμί της....

Εναλλαγή ρόλων και στοματική περιποίηση από μέρους της....Στοματικό καλό με λίγη χρήση χεριού σε επιτρεπτά πλαίσια.Έκανε και ένα σύντομο πέρασμα στα @@@κια έτσι για την κορύφωση που λέμε....
Τριψίματα στα σώματα μας είχε η συνέχεια και τοποθέτηση του προφυλακτικού για έναρξη στο σεξ!
Στάση πρώτη με την Αντζελίνα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς που στην πορεία αυξανόταν.Αλλαγή για ιεραποστολικό καθώς τέτοια προσωπάκια πρέπει να τα κοιτάζει κανείς....Με πιο δυνατούς ρυθμούς σε ιεραποστολική πάντα στάση μας βρήκε το τέλος αυτής της συνεδρίας....

Αμέσως προσφέρθηκε να με περιποιηθεί με μωρομάντηλα και χαδάκια καθώς ήμουν ξαπλωμένος δίπλα της...Πραγματικά είναι πολύ ζεστή κοπέλα και πολύ περιποιητική.Έρωτας
Με βοήθησε να ντυθώ και να "μαζευτώ" ενώ παράλληλα μου έδειχνε φωτογραφίες της από διάφορες χορογραφίες της....Προσκύνημα
Όταν έφτασε η ώρα της αποχώρησης με αποχαιρέτησε δίνοντάς μου ένα πεταχτό φιλί στο στόμα ανανεώνοντας το ραντεβού μας....Ίσως και μέχρι να ολοκληρωθεί αυτό το τουρ της.....

Συμπερασματικά με την Αντζελίνα πέρασα πάρα πολύ όμορφα,συγκριτικά με την Βλάντα και την Ιουλιά όπου επισκέφτηκα και γνώρισα στις προηγούμενες επισκέψεις μου η Ατζελινα ήταν η καλύτερη κατά την ταπεινή προσωπική μου άποψη.


Καλά να περνάτε!Ναι!ΚαπέλοΠροσκύνημα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, dourosladers, chris1955 και 42 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2018
Αυτό είναι που λέμε γαμάς μπολσόιΚατσικογάμης
20 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλα ειναι μπαλαρίνα από σόι!!!Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2