Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τσεκάροντας τις νέες αφίξεις το μάτι μου κόλλησε στην Vlada… Έβλεπα στις φωτογραφίες της μια θεά Ρωσικής καταγωγής γύρω στα 25, ξανθιά με πολύ όμορφο σώμα και πρόσωπο, ψηλή και σχεδόν αψεγάδιαστη… Επικοινώνησα με το γραφείο για να κλείσω ραντεβού με τον εισαγόμενο άγγελο και ρώτησα ευθέως στην πολύ ευγενική τηλεφωνήτρια κατά πόσο είναι αληθινές οι φωτογραφίες της και μου απάντησε χωρίς δισταγμό ότι είναι πρόσφατες, αληθινές χωρίς φωτομοντάζ!... την εμπιστεύτηκα και έκλεισα το ραντεβού σε γνωστό μου ξενοδοχείο ζητώντας να έρθει νορμάλ ντυμένη…
Αν και το περίμενα τι θα συναντήσω η έκπληξή μου ανοίγοντας την πόρτα δεν περιγράφεται!... Ήταν πανέμορφη, αγγελικό προσωπάκι, χαμογελαστή ελαφρά μακιγιαρισμένη με ξανθά μακριά μαλλιά, φορούσε ένα φόρεμα μακρύ αρκετά στενό που αναδείκνυε τις καμπύλες της και ψηλοτάκουνες γόβες!...
Πέρασε μέσα στο δωμάτιο και εγώ κρατώντας την πόρτα αμήχανα χάζευα το πανέμορφο ψηλό κορμί της και ειδικά τον ολοστρόγγυλο πεταχτό κώλο της που διαγραφόταν κάτω από το ριχτό φόρεμά της!..
ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ!… Ανέβασα παλμούς και η επιθυμία μου για σεξ χτύπησε ΚΟΦΤΕΣ!..
Η γλώσσα μου μπερδεύτηκε και δεν ήξερα τι να πρωτοπώ και τι να την ρωτήσω…
Ευτυχώς και όχι δυστυχώς η Vlada δεν μιλάει αγγλικά και γλύτωσε την ερωτική μου εξομολόγηση … Μετά από ένα γρήγορο φρεσκάρισμα (ντουζάκι) ήρθε η πολυπόθητη στιγμή να χαρώ σεξουαλικά αυτό το υπέροχο πλάσμα!...
Το πρώτο που γεύτηκα ήταν το φιλί της στα χείλη μου και τις γλώσσες μας να τρίβονται μεταξύ τους προσπαθώντας να μεταφέρουν όσα δεν μπορούσαν να πούνε… Τα χέρια μου δεν ξεκολλούσαν και δεν σταματούσαν να χαϊδεύουν την υπέροχη νεανική επιδερμίδα της… Ζούληξα, φίλησα και ρούφηξα αχόρταγα τα στητά σφιχτά βυζιά της εισπράττοντας μερικά ρίγη και βογκητά από μέρους της δείχνοντάς με ανταπόκριση στον πόθο που της έδειχνα!... Με επανωτά φιλιά έφτασα στο αποτριχωμένο ευωδιαστό μουνάκι της που ήταν είδη υγρό!... Κρατώντας της τα πόδια ψηλά και ανοιχτά η γλώσσα μου πήγαινε από την κλειτορίδα στην κωλοτρυπίδα της μπαίνοντας όσο μπορούσε στις τρυπούλες της γεύω ντας τους χυμούς της!... Ο πούτσος μου είχε γίνει πέτρα από την ηδονή μου και της ζήτησα να κάνουμε 69 (με παντομίμα και αρκετό χιούμορ).
Ξάπλωσα ανάσκελα με τα γόνατα έξω από το κρεβάτι και με μια κίνηση έφερε το μουνάκι της στο στόμα μου και το δικό της καρφώθηκε στον πούτσο μου προσπαθώντας να τον πάρει όλο μέσα!.. Το τί ακολούθησε δεν λέγεται!... ( Δεν είναι ο σκοπός μου να σας εντυπωσιάσω με τις σεξουαλικές μου επιδώσεις… ΑΛΛΑ είναι και κάτι επιτυχημένα γαμήσια που θα άξιζε να βιντεοσκοπηθούν … )
Αυτό που πρέπει να ειπωθεί είναι η πολύ καλή διάθεση της κοπέλας για να με ευχαριστήσει …. Ανταποκρίνονταν στην καύλα μου… έπιανε τον ρυθμό μου και ακολουθούσε… Προσωπικά πιστεύω ότι τελείωσε τουλάχιστον δύο φορές… ενώ εγώ κατάφερα να κρατηθώ και έχυσα μία φορά μετά από 45-50 λεπτά προσπαθώντας να εξαντλήσω τις στάσεις του κάμα σούτρα !...
Χαλάλι τα 200 (150+50) η Vlada είναι αστέρι …. και θα την ξανασυναντήσω στο επόμενο τουρ που θα κάνει….

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kwstasxat, CRYPTON X και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού