Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 138106
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλήμερα σε όλους, έχω σταματήσει να πηγαίνω σε χώρους μασάζ γιατί ο συνδυασμός του απαράδεκτου μασάζ με σεξ είναι πανάκριβος, το λέω αυτό γιατί αν θες μασάζ (που θέλω) πήγαινε (και πάω) σε χώρους που απολαμβάνεις το μασάζ με 10 ευρώ, και σε οίκους ανοχής που με 20 κάνεις ότι προσφέρει η κοπέλα, και αν θες κάτι παραπάνω δώσε το εξτραδακι σου και απόλαυσε το. Το άθροισμα του κόστους των απολαύσεων που ανέφερα είναι πολύ πιο κάτω από αυτό που λαμβάνεις σε ένα χώρο μασάζ.

Εγώ πήγα στο Πατησίων 131 γιατί μου αρέσουν οι ασιατισες και διάβασα εδώ ότι εκεί υπάρχει μια, η κοπέλα εκεί (Βίβιαν) είναι υπέροχη, όμορφη, με πιασίματα, ευχάριστη, κάνει καλό σχετικά μασάζ, απολαμβάνεις το στοματικό της και χαίρεσαι το σεξ μαζί της. Για τια άλλες κοπέλες δεν αναφέρω τίποτα γιατί δεν τις πρόσεξα, ήθελα την κοπέλα από ανατολικά. Το πρόβλημα σε όλα τα αυτά που αν δεν υπήρχε, δεν θα ανέβαζα σχόλιο, είναι το ακόλουθο.

Πήγα με το πρόγραμμα των 80, που έχει δυο εκτονώσεις, οι οποίες δεν έγιναν γιατί δεν υπήρχε πρόθεση να γίνουν. Το αναφέρω έτσι γιατί από την αρχή ο σκοπός ήταν να καταναλωθεί ο χρόνος σε μασάζ και μετά να γίνει μια ολοκλήρωση γιατί δεν θα υπάρχει χρόνος για κάτι άλλο. Ο χρόνος λοιπόν καταναλώθηκε σε μασάζ και ένα υπέροχο σεξ και τίποτα παραπάνω.

Το αναφέρω γιατί το όλο σπάσιμο είναι η απάτη και όχι το έχτρα 10ρικο που έφυγε, εννοείται ότι δεν θα ξαναπάω γιατί η απάτη για ένα μικρο ποσό είναι κάτι που πρέπει να πληρωθεί με τεράστιο κόστος, ώστε να κοπεί η διάθεση και να μην γίνεται.

Μην ζητήσετε 80 η αν θέλετε μην πάτε γιατί δεν ξέρεις πως αυτή η διάθεση απάτης εκδηλώνεται και στα άλλα προγράμματα
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίβιαν
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
111
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nik1410

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2018
Γι αυτο ξεκινάς καλυτερα με σεξακι, μασάζ στο ενδιάμεσο και ξανά σεξακι οταν νιώσεις έτοιμος
17 Αυγούστου, 2018
Πέρασες καλά; Όπως τα γράφεις, έτσι φαίνεται. Μη το μιζεριάζεις λοιπόν!
17 Αυγούστου, 2018
Γιατι ομως προσπαθουν να φανε τη μια εκτονωση?τοσο δυσκολο ειναι να τον παιξει η να τον βαλει στο μουνι της 5 λεπτα να χυσει ο αλλος?Χμμμ;
18 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι πηγα να το ξεκινησω αλλα τσιναγε η βιβιαν και αν επεμενα θα χαλαγε-μιζεριαζε η ολη ομορφη, κατα τα αλλα, ιστορια, και το αφησα. το θεμα ειναι αλλου οπως πιθανα εχεις καταλαβει
18 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που το μιζεριαζω? καλα περασα οπως καταλαβες, απλα ειναι σπασιμο η κουτοπονηρια και τους θαβω για να βαλουν μυαλο, δεν ξαναπαω εκει, και καλω και τους αλλους να εχουν το νου τους γιατι η κουτοπονηρια για 10 ευρω στοιχιζει πολλα περισσοτερα
18 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ελα μου ντε...τοσο δυσκολο ειναι?
18 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι, είναι δυσκολο γιατι εχει την ευκαιρια να κανει μια απατη και η απατεωνιστικη φυση δεν την αφηνει.
η απατη εχει πολλες εκφανσεις στην ζωη μας.
και ο καθενας αν είναι απατεωνας και τον παιρνει την κανει.
οι ηλιθιοι απατεωνες δεν καταλαβαινουν πως αν αποκαλυφθεί η απατη τους που συνηθως καποια στιγμη θα αποκαλυφθεί χανουν πολλα περισσοτερα.
ξερω περιπτωση κλεφτη σε μπουρδελο με ένα χερι. το άλλο του το ειχανε κοψει επειδή εκλεβε σε μια ισλαμικη χωρα. και συνεχιζε να κλεβει ο αραβας, ηταν στην φυση του ενώ εβλεπε την ασχημη συνεπεια κάθε στιγμη.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7