Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ίρις..Καυλιάρα μίλφ κοκκινομάλλα...με ωραίες βυζάρες πρόστυχο πρόσωπο και κωλάρα.Μπήκε άμεσα στο δωμάτιο λόγω ημέρας...είχε λίγη κίνηση....δεν έκανε προκαταρκτικά...άρχισε κατευθείαν μια πιπάρα όπως ακριβώς την ήθελα..επαγγελματική..πορνοστάρικη....αν ήταν καποια άλλη ισως να ξενερωνα που μπηκε κατευθείαν στο ψητό...αλλα αυτή έχει καυλόφατσα και με σήκωσε αμέσως...Συνέχισε λοιπόν το τσιμπούκι κανά πεντάλεπτο...την απολάμβανα καθως ειχε στηθει απεναντι από τον καθρέφτη...τη βουτάω αποτομα και τη γυρίζω ανάσκελα και της αρχίζω ένα γλειφομούνιασμα στην ευωδιαστή μουνάρα της....έιχε καρακαυλώσει καθως είχε σπασμούς...αλλά δε με άφησε πολύ γιατί δεν ήθελε να χύσει...μου φόρεσε καπότα κόκκινη (έλεος)και στήθηκε στα 4 με τρομερό τούρλωμα..και άρχισα να τη σφυροκοπάω δίχως αυριο....μου έλεγε πιο δυνατά...πιο βαθιά..εγω να βάζω όλη τη μπηχτική μου δύναμη...αλλα αυτή ήθελε και άλλο..πιο σκληρά....έγινα μούσκεμα απο ιδρώτα να τη γαμάω σκληρά...τη γυρίζω ιεραποστολικά..οπου άνοιξε τερμα της ποδάρες της..είχε σφιχτή μουνάρα..νόμιζα ότι γαμάω κώλο πολύ καλή αίσθηση αιδίου...οι βυζάρες της πηγαίνανε πανω κάτω....στρογγυλές ωραίες βυζάρες..μετά απο ώρα γύρισα ανάσκελα..εβγαλα τη καπότα και άρχισα να τον παιζω..αυτή στηθηκε στα 4 και εχωνε το δαχτυλό της μια στη μουνάρα της και μια στη κωλοτρυπίδα της και μαλακιζόταν...ε δεν ήθελα πολύ..την έχυσα λίγο πάνω στα κωλομέρια και λίγο επάνω μου...μια πορνοστάρικη συνάντηση...πάντως νομιζω ότι αν ξέρει ότι είσαι πελάτης της τόσο πιο πολλα πράγματα κάνεις μαζί της...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Ίρις
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.399
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, abelo7979, Πρυτανης και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2018
Θα διαφωνήσω απόλυτα ότι η τύπισσα είναι καύλα εγώ μια φορά πριν κάνα χρόνο ίσως έκανα το λάθος να περάσω μαζί της.Πολυ αλλαζονικη είναι με άθλιο ύφος του στυλ έλα να σου κάνω τη χάρη κιόλας και φυσικά όπως γράφεις κοιτάει να σε ξεπεράσει μπαμ μπαμ με συνοπτικές διαδικασίες.Μα το χειρότερο επάνω της είναι η υπερβολική χαλάρωση και κυτταρίτιδα στο σώμα της λες και είναι καμία γιαγιά αισχος εντελώς θυμάμαι ήταν τόσο χάλια η αίσθηση σαν να επιανα αφρό για τέτοια κατάντια μιλάμε απορώ τι της βρίσκεται.
Μια μόνο είναι η θέα του μαγαζιού και αξίζει το όνομα της Ιβόν τέλος η Ίρις στραπατσάδα γουρναλημα όρθιο
16 Αυγούστου, 2018
καυλα η ιρις χεχεχεχε δηλαδή αν ειχες παει με την Αντζελα που δουλευε καποτε εκει τι θα ελεγες αδερφε ??? Τιποτα η ιρις ειναι μια νορμαλ ιεροδουλη που τιμα το 20 αρικο τωρα υπαρχουν φωρες που αν δεν εχει παρει τα χαπια της μπωρει να μπει μεσα στο δωματιο και να νωμιζεις ότι αυτή δεν την γουσταρει την δουλεια και το κανει αγγαρεια, στα λεω αυτά γιατι είμαι παθων γιατι με την Αντζελα και την ιρις εκανα Duo η εκει η σε χοτελ εκτος και επεζαν πολλα γουστα
JF
John Fatseas
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ήταν άσχημα πάντως...με εμένα έδωσε γκάζια..και το φχαριστήθηκα.
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πέρασα καλά πάντως.
16 Αυγούστου, 2018
Δεν έχω πάρει αλλά η αλήθεια είναι πως στο σαλόνι δεν σε προδιαθέτει για καύλες κλπ.Ίσως ο συναγωνιστής "Κλεό" να πέτυχε καλή χημεία με το κορίτσι.
Μήπως κάποιοι ενθουσιαζόμαστε παραπάνω από το κανονικό λόγω διαφήμισης π.χ σε κάποιο άλλο site;;; Χμμμ;
Θα ομολογήσω πως παραλίγο να ψηθώ αλλά φρέναρα λόγω διαφήμισης (video) κλπ.
Ίσως να κάνω λάθος. Σε αυτό το ίδρυμα καμία κοπέλα δεν μου φαίνεται υπερθερμή.
Τι να πω;;;Ας μιλήσουν όσοι έχουν πείρα,μήπως γλυτώσουμε κανένα 20αρικάκι1
17 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα φίλε άσε τα βίντεο που έχει πέσει τρελή επεξεργασία για κρυφτούν η κυτταρίτιδα η χαλάρωση η αηδιαστική Λαπουρα δεν αξίζει η τύπισσα άλλωστε στους Γερμανούς στούντιο δεν δούλευε παλιότερα και φυσικά την έκανε.
Λοιπόν εγώ θα σου πω τρεις επιλογές Α) Ιβόν στο ίδιο μαγαζί,Β)Ναταλυ πολύ καλό service στο ίδιο μαγαζί,Γ) Ανουλα Ρωσσιδα Μιλφαρα στο Ιωαννίνων3 λίγο υπομονή επιστρέφει σε λίγες μέρες
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6