Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Αννούλα πριν μερικές εβδομάδες.
Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα με ένα τηλεφώνημα. Παρά το γεγονός ότι πήρα τελευταία στιγμή τηλέφωνο και της ζήτησα 2ωρο ραντεβού το κανόνισε σχεδόν αμέσως.Ναι!
Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο κέντρο.Η κοπέλα ήρθε ακριβώς στην ώρα της.
Από εμφάνιση είναι μια συμπαθητική κοπέλα, ψηλή αδύνατη με υπέροχο σφιχτό στήθος.Βασικό ότι δίνει μεγάλη σημασία στην καθαριότητά της και στην υγιεινή της.
Δεν θα το κουράσω πολύ, στα must της κοπέλας είναι η πίπα της, βαθιά ακούραστη και χωρίς δόντιΈρωτας. Δεν τρώει χρόνο με πολλές κουβέντες ανάμεσα στους γύρους και το βασικό, είναι ωραίο τυπάκι και δε λέει μαλακίες όταν μιλάει.
Συνολικά παίχτηκαν 3γύροι σε διάφορες στάσεις. Από τις αγαπημένες μου στάσεις να είναι στα 4 Κατσικογάμης να βλέπεις τον υπέροχο αυτό κώλο και τις βυζάρες να κουνιούνται πράγμα το οποίο απολαμβάνει και η ίδια...
Από τα μειονεκτήματα ότι δε δίνει το τρυφερό της κωλαράκι μιας και είμαι λάτρεις της πίσω τρυπούλας.Λύπη
Γενικά είναι μία αρκετά συμπαθητική κοπέλα που δεν θα πει όχι σε τίποτα, προσπαθεί και ικανοποιεί τον πελάτη χωρίς μη και δε μπορώ.
Να είσαι καλά Αννούλα να σε απολαμβάνουμε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
28 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, koukoskoukou, demon14 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Αυγούστου, 2018
Annoula for everΈρωτας
D
demon14
21 Αυγούστου, 2018
σε ευχαριστω για τα ομορφα λογια σου ειμαι χαρουμενη που περασες ομορφα θα τα ξαναπουμεΈρωταςΈρωτας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2