Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την μαρουλα Μπελλα.Πρωτη φορα την εβλεπα.Εχει αρκετη καυλωτικη εμφανιση ειδικα για μαυρη που οι περισσοτερες στο Μεταξι ειναι μπαζα και χοντρες.Εχει ομορφο προστυχο καυλιαρικο προσωπο με ομορφα ματια , ισιο μακρυ μαλλι , ωραιο στητο μικρομεσαιο φυσικο στηθος ,κανονικο αναστημα και ωραιο αδυνατο κορμι με καλοσχηματισμενο και σφιχτο κωλαρακι.Εχει δηλαδη εμφανιση μιας Αμερικανας αθλητριας σπριντ αποστασεων.Εκανε και καυλωτικο σαλοναρισμα και μου κωλοτριφτηκε.Ειχα διαβασει και τις κριτικες των εγκριτων κριτικογραφων και αποφασισα να την τιμησω.

Εδωσα λοιπον ενα 10ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι κατω απο τον μεσο ορο της περιοχης.Αν δεν κανω λαθος την τελευταια φορα ειχα γαμησει εκει μια μουναρα Τζεσσικα με γυαλακια.Αυτη που ειχε περασει και απο Κολωνου 32α ισογειο.Μετα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη κοπελα.Δεν μιλαει Ελληνικα αλλα μιλαει καλα τα Αγγλικα.Εβγαλε τον στηθοδεσμο της και το στρινγκακι της.Ξαπλωσε διπλα μου και μου εφαρμοσε αμεσως το προφυλακτικο.Προκαταρκτικα δεν κανει καθολου.Αρχισε αμεσως να με πιπωνει γρηγορα και με χρηση χεριου.Με πιπωνε με μανια.Εγω της πατουσα το κεφαλι χωρις αυτη να παραπονεθει.Η πιπα της ειναι καλη για πιπινακι.Ειχα ομως μεγαλες καυλες και την σταματησα για να μην χυσω γρηγορα.

Την ξαπλωσα ανασκελα και της τον καρφωσα στο αξυριστο της μουνακι.Ενταξει δεν ηταν θαμνος αλλα ηταν αρκετα αξυριστο.Την γαμουσα και εγλυφα το ωραιο της στηθος.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα και την εβαλα να κοιταει τον καθρεπτη.Την γαμουσα δυνατα και την βαρουσα στα κωλομερια.Την γαμουσα και αυτη βογγουσε.Δεν ηθελε ομως να την τραβαω απο τα μαλλια.Το θετικο ειναι οτι κοιτουσε τον καθρεπτη και εβλεπα το καυλωτικο θεαμα και τους μορφασμους της.Ζητησα να την χυσω στα βυζακια της η πανω στον κωλο της.Αλλα αυτη μου ζητησε εξτρα λεφτα.Αυτο το βαζω στα αρνητικα της συνευρεσης.Μετα απο λιγο αρχισα να χυνω παρατεταμενα στο μουνακι της.Αυτη μετα απο λιγο ηθελε να τραβηχτει αλλα την κρατησα μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε,με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Μπελλα ειναι μια εμφανισιμη μαυρη ιεροδουλη.Δεν κανει προκαταρκτικα,η πιπα της ειναι καλη αλλα με τα μπαλακια δεν ασχολειται.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Εχει ομως αξυριστο μουνακι.Θα ελεγα οτι το δυνατο της σημειο ειναι το προσωπο της και το κορμι της.Στις υπηρεσιες υστερει.Δεν την λες ομως και φολα για τα επιπεδα του Μεταξιου.Δεν εθιξε χρονου.Αλλα απο ολες τις κινησεις της φαινοταν οτι δεν θελει να ξεπερναει τα στενα χρονικα ορια του 10 λεπτου.Επισης αρνητικο οτι ζηταει εξτρα λεφτα στο δωματιο για να χυσεις πανω στο σωμα της.Η ευγενικη τσατσα παντως δεν μας ενοχλησε.Γενικα παντως ειναι ευγενικη και ευδιαθετη ιεροδουλη που φαινεται οτι προσπαθει να ικανοποιησει τον πελατη.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπέλα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, mallias20, Dirty69 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε εμενα 1ον βαριοτανε να βγαλει σουτιεν, 2ον. οταν της το κάρφωνα πονούσε και καλα, 3ον οταν σταματησα , άχυστος φυσικά... μου λέει ότι ΘΑ της έρθει ΠΕΡΙΟΔΟΣ...
Είναι εμφανίσημη άλλα ως εκεί...αν θες να δώσεις 10άρικο για να δείς απλά μια ωραία μαύρη οκ...άλλα για γαμίση.....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
nec
nec
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1