Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Είχα καιρό να περάσω από Αγκύρας 12Α και όπως συνηθίζω πάω στα τυφλά γιατί μου αρέσουν οι εκπλήξεις. Μπήκα λίγο πριν τις πέντε, στο δωμάτιο ήταν η Ναταλία όπως μου ανακοινώθηκε, δεν την ήξερα οπότε περίμενα μόνος. Μετά από λίγο μπήκε στο μαγαζί η Χριστίνα αλαφιασμένη, με χαιρέτισε και άρχισε να ετοιμάζεται πίσω από μια κουρτίνα και ταυτόχρονα μίλαγε στα Ρώσικα με την τσατσά. Μου άρεσε το μωρό, στο μεταξύ βγήκε και η Ναταλία την παρουσίασε η μαντάμ της λέω θέλω την άλλη (δεν ήξερα ακόμα το όνομά της). Οκ μου λέει πέρασε. Μετά από λίγο μπαίνει η Χριστίνα με τα τακούνια μου έριχνε 2 κεφάλια χα χα χα. Έκανε πολύ ζέστη ήμασταν και οι δύο ιδρωμένοι αλλά καθαροί. Το μωρό ήταν στη τσίτα αλλά χωρίς να με φέρνει σε δύσκολη θέση, απλά γινόντουσαν όλα γρήγορα το οποίο αν ταιριάξει η χορογραφία όλα καλά. Γνωριμία στα πεταχτά, χάδια και φιλιά, πέρασμα προφυλακτικού και άρχισε το τρομπόνι. Ήμουν χαλαρός ακόμα όταν μου πέρασε το λάστιχο αλλά σύντομα φτιάχτηκα βλέποντας την τουρλωμένη κωλάρα της και κοιτώντας το όλο σκηνικό στον πλαϊνό καθρέφτη. Μέτριο προς καλό το τσιμπούκι της, το ίδιο και η φροντίδα στις μπάλες, μου λέει "έχεις ωραίο πούτσο" και περάσαμε στον αγώνα. Ήρθε από πάνω και καρφωνότανε δυνατά, πήγαινε όλη τη διαδρομή έβγαζε πάθος αλλά ήθελα να γίνω πιο ενεργητικός οπότε τη γύρισα στο κλασικό και της τον έβαζα χαλαρά για να γλύφω και λίγο λαιμό, αυτί και βυζάκια τα οποία παραήταν μικρά για τα γούστα μου αλλά είχε πεταχτές θηλές και το σώζει. Σύντομα την έφερα στα τέσσερα και τον άφησα στο χέρι της όπου μέχρι να τον κεντράρει της έβαλα ελαφριά τον αντίχειρα στη κωλοτρυπίδα χωρίς να παραπονεθεί, άρχισα δυνατό σφυροκόπημα και βόγκαγε, είναι λεπτή και βρήκα κατάλληλη λαβή στη λεκάνη της οπότε τον έφαγε καρφωτό και ηχηρό πλην όμως η ζέστη αφόρητη και κουράστηκα γρήγορα. Το θέμα ήταν και της το είπα, ότι δε μου ερχόταν να χύσω. Είχαμε αλλάξει ήδη τρεις στάσεις χωρίς τα προκαταρκτικά και εκείνη τη στιγμή η τσατσά, δε χτύπησε μεν πόρτα αλλά της φώναξε χαμηλόφωνα απ' έξω "Χριστίνα" για ν' απαντήσει η κόρη "da, da, da" χωρίς όμως και προς τιμή της, να με πιέσει για κάτι ή να μου πει τίποτα ξενερωτικό. Έπρεπε να κάνω κάτι γρήγορα οπότε τη ρωτάω αν είναι να μου τη παίξει να χύσω πάνω της, οκ μου απαντάει "αλλά εδώ" και μου δείχνει τα λευκά της βυζάκια. No problem, τον αρπάζει βγάζει προφυλακτικό και ξεκίνησε γρήγορο τρομπάρισμα, της ζήτησα μόνο να φτύσει τη χούφτα της κάτι που έκανε και τελείωσα μετά από δευτερόλεπτα. Την έλουσα, φύγανε και στο στρώμα αλλά αυτό ήταν έτσι κι αλλιώς γεμάτο λεκέδες γι' αυτό και έβαλα μικρό βαθμό στη καθαριότητα του μαγαζιού. Της έφερα χαρτί και αρχίσαμε να σκουπιζόμαστε, μετά σηκώθηκε ντύθηκε, με φίλησε και ευχαρίστησε. Σε γενικές γραμμές θετικές οι εντυπώσεις από την 25χρονη, αξίζει της προσοχής σας. Το κερασάκι τώρα, μέχρι να ετοιμαστώ η τσατσά μου χτύπησε να ελευθερώσω το δωμάτιο Προσκύνημα χα χα χα δε μου έχει ξανατύχει ενώ έχει ήδη αποχωρίσει η κοπέλα! Οκ κατάλαβα ότι είχα μείνει πάνω από τέταρτο αλλά σάμπως και τι είχε να ετοιμάσει, άντε να στρωνε κάνα σεντόνι σιγά μην άλλαζε. Εντάξει μέσα στο πρόγραμμα είναι κι αυτά, υγεία Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
369
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geny24, sexaddict7, Bonecrusher και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2018
Δίμετρη με τα τακούνια ή χωρίς.. ;; Χμμμ;
19 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τα τακούνια αλλά γενικά είναι από τις ψηλές κοπέλες.

Επίσης, επειδή κάποιος άλλος φίλος με ρώτησε με pm αν έχει κάποιο tatoo στον καρπό και δε μπορώ να στείλω pm, δε μπορώ να θυμηθώ με σιγουριά αλλά με επιφύλαξη μάλλον όχι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2