Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηση με την κοπελα στο Πριαμος της Ηλιουπολης μετα απο την οπως παντα αψογη συνεννόηση με την κυρια απο το γραφειο. Η Αγαπη σχεδον στην ωρα της, πολυ ωραιο σωμα , ομορφο προσωπο και με αρκετη τσαχπινια μπηκε στο δωματιο και αρχισε το χαμουρεμα... συνεχεια με ενα πολυ καλο για την ηλικια της στοματικο αλλα μου εβαλε φρενο να μην τελειωσω στο στομα της, αφου δεν θελει... σεβαστο. Στο παιχνιδη πολυ καλη , με αρκετες διαφορετικες στασεις οπου επερνε μονη της την πρωτοβουλια!!! και δυσκολες!Με εξεπληξε ευχαριστα! Μια δεν την ειχα κανει ποτε μου, αυτη με τα χερια στο πατωμα και απ την μεση και κατω στο κρεβατι με τα ποδια σχεδον κλειστα, και εγω ορθιος να μπαινω μεσα της χουφτονοντας την υπεροχη πισω κινηση της, και να το βλεπω ολο αυτο απο τον καθρεπτη μπροστα, τρελη καυλα!! Καταθεση μεσα στο προφυλακτικο με την Αγαπη ξαπλωμενη μπρουμυτα να μην μπορω να ξεκολησω απο πανω της απο την καυλα Γλώσσα Αυτο που με χαλασε καπως ειναι οτι δεν με αφησε για Anal γιατι ειπε οτι ειναι χοντρος (δεν νομιζω οτι ειναι αλλα τι να πω...) Μπανιο , λιγο κουβεντα και αρχη για 2ο ημιχρονο. Καταφερε με τις κινησεις της να με φτιαξει γρηγορα , πολυ ωραια αισθηση να εισαι μεσα της και να παιζεις με το ωραιο και μεγαλο στηθος της. Δεν καταφερα και 2η φορα να τελειωσω μιας και με προλαβε το τηλεφωνο... Στο ρεζουμε τωρα, πολυ καλη και αν με αφηνε και για Anal με αυτη την θεα απο πισω κατι μου λεει οτι θα αναβα καπνογονο στο μπαλκονι μετα Ναι! Χαμόγελο Αν μου το επιτρεψουν τα οικονομικα μου θα την ξαναδω ( θα ηθελα να δω και 2 αλλες) , μιας και εχω 2 στανταρ κοπελες του γραφειου που δεν αλλαζω για τιποτα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.784
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Agapi Diva, athensdiva, napoleonV1 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2018
Τώρα που βλέπω πάλι φωτογραφίες της... καθόλου επεξεργασμένες. Έτσι είναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1