Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά τις 2, ξημερώματα δεκαπενταύγουστου και κατεβαίνω την Ιάσονος στοχεύοντας στο 19Α και Λάουρα. Κλειστό! Συνεχίζω στα πέριξ. Δεν βρήκα κάτι του γούστου μου και μούσλοι παντού! Τι τρεχει; Η Αθήνα σε επιταχυνόμενη πορεία γυφτοποίησης! Κουράστηκα την αναζήτηση και όταν είδα την Αντριάνα στο πρώτο μπουρδελάκι του διαδρόμου είπα να θυμηθώ τα παλιά.

Όπως τα έχουν πεί οι συναγωνιστές. Τα χρόνια πέρασαν! Η Αντριάνα έχει γράψει χιλιόμετρα πουτσοδρομίας στο ακάποτο και πλεον αποτελει μια ρετρο ανάμνηση της ρωσίδας πουτάνας που μας συστηθηκε προ δεκαετιών στο Διδύμου 18Α. Μόνο η κωλάρα της παραμένει το ίδιο φανταστική όπως τότε.

Με ψιλοθυμήθηκε! Προφασιακώς ζεστή όπως παλιά. Φιλιά στο κορμί δίκην προκαταρκτικών! Ακάποτο και στήνεται. Στενή. Μάλλον δεν την προτιμάνε και δεν της το είχαν ξεσκίσει απόψε. Την αγκαλιάζω και αρχίζω δυνατές πουτσιές. Ανασηκώνω τις ποδάρες της και της τον χώνω ολοκληρωτικά. Δυνατά γκάζια και άγριο ξεμούνιασμα. Η Αντριάνα ξέρει να παραδίνεται για λυσασμένο ξέσκισμα, αλλά το πηγάδι έχει ξεραθεί! Μπιστονιάρω κανα πεντάλεπτο. Βγαίνω, βγάζω την καπότα και της τον δίνω για κατάθεση. Την αφήνω να ταλαιπωρείται 3-4 λεπτά, μουγγρίζω σα θηρίο και τη χύνω στο λαρύγγι! Στράγγατα μωρό μου!!! Σηκώνεται και τα φτύνει στη νιπτήρα!

Ντύνεται, με χαιρετάει με το πονηρό της χαμόγελο και μου ψιθυρίζει «που-τσα-ρας». Θυμάται!!!

Ευχαριστώ Αντριάνα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, speedius, COSTISsss και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2018
Σιγά τις υπηρεσίες που προσφέρει η λεγάμενη!!!
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Ιωάννη,
Θυμάμαι όταν ήμουν πιτσιρικος και αρχισα να γαμαω στα μπουρδελα, ζητησα αλλαγη στασης από μια τύπισσα πορνο-εργατρια και στη συνεχεια της ξαναζητησα. Η τυπισα σοβαρα-σοβαρα μου είπε «πιτσιρικο, εγω εδώ βγάζω μεροκάματο, δεν γυριζω τσόντα», και … μ’ έστειλε! Θέλω να πω, σκέψου και από τη δική της πλευρά που γαμιεται για 4-5 ευρώ (συνήθως στο 10ρικο, περίπου τόσα της αναλογουν)!
Ευχαριστώ για το σχόλιο και καλή συνέχεια φίλε μου.
ΓΚ
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έτσι!!! Καπέλο
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ συναγωνιστή! Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4