Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114494
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ναταλια ειναι η καινουργια (μια μαλλον απο τις καινουργιες) αφιξεις του καταστηματος
Στην πορτα με υποδεχθηκε η παντα σεξυ Ναντια με ενα αερινο κοκκινο ντεκολτε φορεματακι.
μου παρουσιασε τα κοριτσια και αμεσως την προσοχη μου εκλεψε η Ναταλια.
Προκειται για μια Ρωσιδα ηλικιας περιπου 30 ετων μελαχροινη με μαυρο ισιο μακρυ μαλλι και κανονικο αναστημα
Εχει αρκετο ωραιο προσωπο , αδυνατο καμπυλωτο ομορφο κορμι. Φορουσε ενα βαμβακερο μινι ολοσωμο ασπρο φορεμα με μπλε ριγες
Το φορεμα αφηνε το ομορφο κορμι της να διαγραφεται και ακομα περισσοτερι αφηνε τα 2 μεγαλα της φυσικα στηθη επισης να διαγραφονται...
Στο σαλονι ηταν πολυ ανετη και χαμογελαστη οποτε δεν το πολυσκεφθηκα και περασα στο δωματιο μαζι της.

Το δωματιο καθαρο και περιποιημενο και αρκετα μεγαλο επισης.
Η Ναταλια μιλα καλα ελληνικα και μου εκανε αισθησιακο μασαζ με ζηλο. Με εφτιαξε με το ωραιο της αγγιγμα και οταν γυρισα την ειδα να αφαιρει τα εσωρουχα της . Φοβερο κορμι για τα δικα μου γουστα και ενα ζευγαρι επισης φοβερα βυσικα βυζια με τα αοποια ασχοληθηκα πολυ ωρα. Τα πιπιλαγα τα ζουλαγα, μου εκανε μαλαξεις με αυτα. Περιποιηθηκα και το υπολποιπο κορμι της και μετα αυτη με περιποιηιηκε σαν βασιλια...
Φιλια, γλυψιματα, στοματικο παρα πολυ καλα ολα και φοβερη συμμετοχη στο σεξ.
Τι αλλο να ζητησεις???

Εφυγα απολυτα ικανοποιημενος και ανυπομονω απλα να ξαναπαω μαζι της!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.443
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, xilnik, Οξαποδω και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού