Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 239 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χύστες, καλήν εσπέραν. Καπέλο

Η γνωστή αδημονία Money Mouth επέστρεψε και σήμερα το απόγευμα, οπότε η κάθοδός μου στις γνωστές μπουρδελομάνες οδούς Φυλής, Φωκαίας, και Διδύμου, ήταν μοιραίο επακόλουθο... Ντροπή

Σε τούτον εδώ τον οίκο συνάντησα την μετρίας προς καλής εμφανίσεως Σιμόνα:

Το πρόσωπό της, ελκυστικό (σαρκώδη χείλη, μακριά, ίσια, μαύρα μαλλιά, ωραία μύτη). Η λεπτή της μέση, σε συνδυασμό με την φαρδιά λεκάνη και τα ψηλά πόδια και καπούλια της την κατατάσσουν στις "αχλαδόκωλες". Σπασίκλας Το στήθος της, μικρό, έως ανύπαρκτο... Money Mouth Η καταγωγή της είναι από την Ρουμανία, όπως είπε. Ηλικία, άγνωστη. Μάλλον κοντά στα 30... Χμμμ;

Το πρόγραμμα περιελάμβανε ελεύθερο στοματικό, 69, όλες τις στάσεις, και τελειωτικό στο σώμα. Κουλ

Στο σαλονάρισμά της μου έβγαλε κάτι το θετικό Χμμμ; , και κάπως έτσι αποφάσισα να περάσω μαζί της... Εμμμμ Money Mouth Τελικά όμως, δεν έχασα! Μεγάλο χαμόγελο

Γιατί άραγε επέλεξα να περάσω στο δωμάτιο με ιερόδουλη που δεν θα μου προσέφερε τον πρωκτό της; Χμμμ; Μην με ρωτάτε... ούτε εγώ, ούτε οι γιατροί στο Βρωμοκαΐκειο γνωρίζουν να σας απαντήσουν για τις μεταπτώσεις μου... Money Mouth

Στα του αγώνα, δεν έχω και πολλά να σας πω, κάβλωσα στο λεπτό: Από την μία τα χουφτώματα, από την άλλη η θέα της κωλάρας και των μακριών ποδιών της στον καθρέφτη... ε, δεν ήθελα και πολύ... Ντροπή ...οπότε μου πέρασε καπότα και περάσαμε κατευθείαν στο "ψητό", χωρίς να δοκιμάσω το τσιμπούκι της... Εμμμμ

Δύο στάσεις όλες κι όλες, μία σε ιεραποστολικό, και το τέλος Γερο-μύστης επήλθε μετά από λίγο που την έβαλα στα Κατσικογάμης . Στήσιμο άψογο, και η αίσθηση του κόλπου της ήταν καλή. Μικρή διαμαρτυρία εκ μέρους της για τους έντονους ρυθμούς του γαμησιού όταν την είχα στα Κατσικογάμης , αλλά τί να κάνω, ας όψονται οι κάβλες! Ντροπή Περίμενε υπομονετικά μέχρι να στραγγίξω. Έρωτας Το είχα ανάγκη ένα καλό χύσιμο... Ναι! Τα οπιοειδή της μητέρας φύσης με ηρέμησαν και πάλι... Money Mouth

Η υπηρεσία υποδοχής ήταν διαφορετική από την προηγούμενη επίσκεψή μου στον εν λόγω οίκο (όπου έφαγα φόλα από την Τζένη την κωλοκλέφτρα! Θυμός ). Κατά την αποχώρησή μου με ρώτησε αν έμεινα ευχαριστημένος.

Η καθαριότητα του χώρου, κλασικά, μέτρια.

Το 10 στο parking επειδή πήγα με τα πόδια. Γλώσσα

Αυτά από εμένα. Υγειαίνετε. Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
analjunkie
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.636
Πόντοι:
1.086
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Peter Van Norden, 968, sexaddict7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού