Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63797
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά από εύκολη επικοινωνία με 2 κλήσεις, το ραντεβού κανονίστηκε απογευματινή ώρα σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου! Μισή ώρα πριν πήρα δωμάτιο και έστειλα τον αριθμό με SMS. Η κοπέλα ακριβώς στην ώρα της. Χτυπάει την πόρτα και μπαίνει μέσα ανταλλάσσοντας ένα φιλί! Η κοπέλα περνάει για μπάνιο, εγώ είχα κάνει νωρίτερα. Σκάει μύτη με το μπουρνούζι και έρχετε δίπλα μου όπου το βγάζει. Αρχή με φιλιά, συνέχεια με πίπα όπου χρησιμοποιεί πολύ σάλιο και ελάχιστα χέρι. Γύρισμα σε 69 όπου έβλεπα ότι δε θα άντεχα για πολύ. Πέρασμα σκούφου και ξεκίνημα του αγώνα. Μετά από 2 στάσεις τελείωμα στα τέσσερα. Πέσαρσμα για μπάνιο και από τους 2 και λίγη κουβέντα. Η αλήθεια είναι ότι δε μιλάει και πολύ. Στο τηλέφωνο την είχα ζητήσει να έχει μαζί της baby oil για μασάζ, όπου μου έκανε.. Δεν άργησε να υπάρξει στύση όπου ανέβηκε πάνω μου σε reverse cowgirl. Γύρισμα σε ιεραποστολικό και μετά από λίγο στα 4. Η θέα από τον πάνω καθρέφτη του ξενοδοχείου βοήθησε ώστε να φτάσω στο τέλος και του δεύτερου γύρου. Πέρασμα για μπάνιο, βγαίνωντας της έδωσα το δωράκι και τέλος συνεδρίας. Ενώ είναι αρκετά όμορφη, δε θα τη ξανασυναντούσα. Μάλλον η χημεία δεν ταίριαξε.. Καλά να περνάτε..Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
244
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 merts, katty@, LanciaRallye037 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2018
δλδ φιλε μου 100€ (μαζι με το ξενοδοχειο) σχεδόν πεταμενα (αν όχι όλα τα μισα τουλάχιστον) λεφτα
Money Mouth

είναι ακριβο σπορ πλεον ο πορνοερωτας στην ελλαδα και δεν είναι σιγουρο ότι θα σου κατσει και καλα
K
kostas8000
20 Σεπτεμβρίου, 2018
Παιδιά θα διαφωνήσω. Η κοπέλα είναι πραγματικά κούκλα, έχει πολλή έντονη θηλυκότητα και είναι πεντακάθαρη. Μ' εμένα ήταν αρκετά ομιλητική, σε λογικά πλαίσια και πάρα μα πάρα πολύ γλυκιά κοπέλα. Άνετα την κάνεις στανταράκι και ηρεμείς πλέον.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2