Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 201 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στον οίκο Δευτέρα 13 Αυγούστου, ώρα 9 μμ περίπου. Σαλονάρισμα με νεαρότατον πορνίδιον, λευκόσαρκον, αδύνατο, σχεδόν άβυζο, ολίγον μάγκικης εσάνς, χαρακτηριστική κόμμωση με πολυάριθμες κοτσίδες πλατινέ! Την είχα ξαναδεί προ ημερών αλλά δεν με συγκινούν οι μαγκιόρες και δεν την είχα πάρει. Σήμερα είπα να δοκιμάσω!

Το μωρό είναι γλύκα στο δωμάτιο. Μιλάει επαρκώς την ελληνική, είναι υπάκουη, δεκτική, χαμογελάει! Κατά δήλωσή της ρουμάνα, 23 χρονών, στη δεύτερη βδομάδα της πορνοεργασίας! Γνώριζε την αγαπημένη μου Ντιάνα, για την οποία μου είπε ότι είναι σε διακοπές.

Μετά από καπότα και κολακευτικά σχόλια για το μέγεθος, έλαβε ιεραποστολική θέση. Της πιπίλισα τις καυλόρωγες στα μικρά παιδικά της βυζάκια. Δεκτικότατη στα χυδαία και βάρβαρα ρουφήγματά μου. Δέρμα άψογο και ολόλευκο, αλλά τρέ μέγκρ για τα γούστα μου. Τέσπα! Της ανασήκωσα τα πόδια και της τον κάρφωσα στη μουνάρα! Ολίγον στενή, ολίγον δυσκολεύτηκε, αλλά ως επαγγελματίας ανταποκρίθηκε! Πουτσιές δυνατές αλλά επιφανειακές, είναι τόσο αδύνατη που είχα τύψεις μην τη λιώσω! Βόγγαγε υπομονετικά. Μετά από 3-4 λεπτά πιστονιάρισμα έχυσα.

Καυλιάρα! Συστήνεται!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα2
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 John.Greek, Ημεδαπος , quaresma17.6

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού