Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καθυστερημένη κριτική, βλέπετε αν είσαι παντρεμένος χρειάζεται προσοχή, κάλλιο αργά παρά ποτέ λοιπόν...

Μαρία το κορίτσι μας , από Ιταλία είπε, γελάνε και οι πέτρες, μελαχρινή, κοντό καρέ μαλλί γυαλάκια μυωπίας όπου έχω φετίχ με τρελαίνει αυτό, μέτρια μούρη, Κοντούλα, καλούτσικο κωλαράκι, 24ποντα τακούνια...
Εμφανίστηκε στο σαλόνι μαζί με την αλόγα Άντζυ...

20 ευρώ στην τσατσά μπαίνω στο δεύτερο αριστερά δωμάτιο, σχετικά καθαρό χωρίς στάμπες στα σεντόνια και χωρίς περίεργες μυρωδιές.

Μπαίνει το μωρό με αγκαλιάζει και ξεκινάμε γλωσσόφιλα, εδώ σταματάνε τα ωραία...
Μου λέει "you got five minutes" Κεφάλι σε τοίχο!
Ξεκινάει μια καλούτσικη ακάποτη υγρή πίπα χωρίς dt, σταματάει, ξαπλώνει ανοίγει πόδια και μου λέει "you got two minutes" ΓαμήσουΚεφάλι σε τοίχο!
Της ανοίγω τα πόδια, την πιάνω από τον κώλο, τη σηκώνω όρθια και την καταστρέφω το μουνί,τη γάμησα με μίσος, αυτή ούρλιαζε, έχυσα την άφησα στο κρεβάτι και της πέταξα την καπότα στα μούτρα.
Εκείνη ξαφνιάστηκε και κάτι πέταξε στη γλώσσα της. Με χαιρέτησε καθώς έπλενα το παλάτι μου στο νιπτήρα.

Συνοπτικά μέτριες υπηρεσίες, ενώ το κατέχει το άθλημα εστιάζεται στο χρόνο και όχι στο να ευχαριστήσει τον πελάτη.

Δε θα ξαναπάρω Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Μαρία
El_Buitre
Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, flynow, ISINAS και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού