Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα γυρίσει από οικογενειακές διακοπές, πολλά χρόνια παντρεμένος κλπ., οπότε το μόνο που δεν παίζει σε αυτές τις διακοπές είναι το σεξ. Βέβαια στην παραλία τα ξέκωλα δίνουν και παίρνουν, και αυτό σου...ανεβάζει την διάθεση. Με τέτοια διάθεση λοιπόν προσπάθησα να κλείσω ραντεβού με κάποια από τις ακριβές κοπέλες του athens diva, που κατά τη γνώμη μου είναι οι μόνες που αξίζουν (χωρίς να εξετάζω το αν αξίζουν τα λεφτά τους). Δυστυχώς η Νο. 1 επιλογή (Αφροδίτη) δεν δούλευε, όπως και οι Σόνια, Βερόνικα, Εβελίνα, Έρικα. Η κοπέλα του πρακτορείου πολύ πρόθυμη στο να μου προτείενι εναλλακτικές. Όταν μετά από πολλά κλείσαμε στην Τζέσικα, κατά κάποιο τρόπο το ήξερα ότι θα απογοητευτώ, αλλά το χρειαζόμουν να σκίσω ένα νεαρό πορνίδιο. Καμία σχέση φυσικά με Αφροδίτη σε συμπεριφορά, κάτι προσπάθησε μηχανικά περισσότερο, ΄εύκολο να καταλάβει κάποιος τα ωεύτικα βογγητά της κλπ. Τέλος πάντων, την έστησα στα 4 και εκεί την γάμησα τόσο δυνατά που σίγουρα οι κραυγές της ήταν αληθινές (πόνου, ηδονής, δεν με πουένοιαζε....). Έχυσα στο τέλος του σφυροκοπήματος μουγκρίζοντας σα ζώο...Αυτό ήθελα για μετα τις διακοπές, οπότε δεν παραπονιέμαι, αλλά φυσικά δεν είναι για επανάληψη η κοπέλα υπο καμία συνθήκη.

Υ.Γ. Καλό θα ήταν το πρακτορείο να μην αφήνει όλες τις top επιλογές να φεύγουν την ίδια στιγμή για διακοπές κλπ. Επίσης αν κάποιιες κοπέλες δεν δουλεύουν πια (Βερόνικα, Εβελίνα, κλπ.) καλό θα ήταν να μην τις αναφέρει το site.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hell Boy 29, old boy, sarantispolatos198231 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2018
Καντο λιγο πενηνταρακια αν θες.
Η κοπελα ειναι κομοδινο? Σου βγαζει οτι κανει αγγαρεια? Μη το ενα, μη το αλλο?
Εμφανισιακα ειναι οντως κοντα στις φωτος?
Θενκς και καλη συνεχεια!
14 Αυγούστου, 2018
Βερόνικα, Εβελίνα δουλευουν για λιγες μερες ειναι σε διακοπες Καπέλο
15 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είναι εντελώς κομοδίνο, αλλά η συμμετοχή της είναι εντελώς προσποιητή. Δεν λέει όχι, αλλά δεν προσπάθησα και για διάφορα, γιατί σου βγάζει αυτό το ψεύτικο.
Εμφανησιακά, περίπου στο 60% των φώτο, αλλά αυτό το περιμένεις. Όχι άσχημο σώμα πάντως, και είναι ότνως αρκετά μικρή ηλικιακά, (22 το πολύ).
Όπως έγραψα, αυτό που ευχαριστήθηκα είναι την πήδηξα πολύ δυνατά, που ίσως δεν το περίμενε. Γενικά αυτό είναι το στυλ μου, το ευχαριστιέμαι να τις κάνω να φωνάζουν και ας μην είναι από ευχαρίστηση δική τους. Ειδικά αν είναι μικρές σε ηλικία. Άλλωστε ποτέ δεν ξέρεις αν είναι από ρπαγματικη΄ευχαρίστηση.
Ελπίζω να σε βοήθησα...και σημείωσε πάντως ότι το γούστο μου τόσο σε εμφάνιση όσο και σε υπηρεσίες είναι κάπως ιδιαίτερο. Αν την δοκιμάσεις, ευχαρίστως να μου πεις την άποψή σου.
P
Perverted44
16 Αυγούστου, 2018
Τύπε με στεναχώρησες....Ήθελα να την παντρευτώ!!Money Mouth
Πέρα από την πλακα.Δεν μας την περιέγραψες όπως έπρεπε εμφανισιακά και γενικα άφησες αρκετά κενά.Δλδ όποιος πάει μετά από σένα ακόμα και αν σε διάβασε κασκαντεριλικι θα κάνει.Να περνάς καλά Καπέλο
HB
Hell Boy 29
16 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμφανησιακά είναι γύρψ στο 1.70, καστανή, κλασσικό ρουμάνικο σώμα, κοριτσίστικη συμπεριφορά, (μου ήρθε με τζιν σορτσάκι και αθλητικά παπαούτσια), νεανικό κωλαράκι, η νεαρή κοπέλα της διπλανής πόρτας, δεν της ρίχνεις και δεύτερη ματιά στο δρόμο, αλλά αν είσαι καυλωμένος, σίγουρα την πηδάς. Δεν θα καλις τα λεφτά σου (αν είσαι άνετος να δώσεις τα 150), αλλά δεν θα την θυμάσαι καθόλου φεύγοντας.
P
Perverted44
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5