Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω οικου ανοχης.Ειχα χρονια να γαμησω σε αυτον τον οικο.Ουτε που θυμαμαι.Καμια 3/4 χρονια.Θα πρεπει να ανατρεξω στις κριτικες μου.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Βικυ που την εχω γαμησει με μετριες εντυπωσεις πριν απο χρονια στο Πιπινου 118 και την καινουργια Ρωσιδα Λανα.Προκειται για μια νεαρη Ρωσιδα με μετριο σε ομορφια γλυκο προσωπο με ομορφα ματια , μικρο φυσικο πεσμενο βυζακι , λευκο δερμα , ψηλο αναστημα σαν μοντελο και σωμα με πιασηματα και κωλαρα.Δεν εχει ιχνη ομως κυτταριτιδας στον κωλο της , ουτε εχει κοιλιτσα.Φορουσε και καυλωτικα γυαλακια μυωπιας σαν αυτα που φορουσε η φολαρα Αντριαννα απο Κολωνου 30β.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα και σταση 69.

Να πω την αληθεια δεν ξετρελαθηκα απο το προσωπο της αλλα με καυλωσαν οι αναλογιες του σωματος της και αποφασισα να την τιμησω.Εδωσα λοιπον το 20ρικο και περασα στο δωματιο που ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης και ειναι επιπεδου στουντιο.Ο κλιματισμος δουλευε στο φουλ.Μετα απο αρκετα λεπτα ηρθε η χαμογελαστη και καπως ντροπαλη κοπελα.Αρχισε να βγαζει τα ρουχα της.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα αλλα και ουτε Αγγλικα.Η αληθεια ειναι οτι φοραει πολλα! Δυσκολευτηκε να βγαλει τις μαυρες γοβες στιλετο.Εγω αρχισα ηδη να χουφτωνω το καυλωτικο της κορμι.Εβαλα την κοπελα να ξαπλωσει απο πανω μου και αρχισαμε να χαμουρευομαστε.Την εγλυψα στην αρχη στον λαιμο και χουφτωνα την κωλαρα της.Την πλησιασα σε αποσταση αναπνοης διερευνητικα και ειδα οτι αυτη γουσταρει.Οποτε αρχισαμε να γλωσσοφιλιαζομαστε βαθια και παθιασμενα!Έρωτας Σαν να σε φιλαει η γκομενα σου! Παντως ξερει να φιλαει ωραια.Την φιλουσα και επαιζα με το μουνακι της.Σε καποια φαση αυτη αρχισε να τριβεται με το μουνι της πανω στο καυλι μου! Μου φανηκε πολυ ρομαντικη η σκηνη αλλα δειλιασα να κανω καποια κινηση παραπερα...Εμμμμ

Με ρωτησε αν θελω να ξεκινησουμε το σεξ.Της ειπα να μου παρει πρωτα πιπα.Ηθελα να τεσταρω τις επιδοσεις της στην πιπα.Αυτη εκατσε πλαγια προς τα εμενα και ηθελε να τον παρει ακαποτα.Της ειπα να μου εφαρμοσει την κοκκινη καποτα.Αυτη αρχισε να πιπωνει καλα.Τον επαιρνε αρκετα βαθια και χωρις χρηση χεριων.Δεν μπορει ομως να κανει ντιπφροατ.Την εβαλα να μου γλυψει τα αρχιδια.Κανει απιστευτο καραμελωμα! Πολυ αισθησιακο! Μου γεμισε με σαλια τα αρχιδια μου.Αυτη ηθελε να μου παρει και αλλη πιπα αλλα εγω την σταματησα γιατι λογω καυλας θα εχυνα! Η στυση βαρουσε κοφτες! Την ξαπλώσα ανασκελα.Το μουνακι της ηταν ελαφρως αξυριστο.Αρχισα να γλυφω το ωραιο και καθαρο της μουνακι.Αυτη ειχε κλεισει τα ματια και εδειχνε να το απολαμβανει.Της εβαλα διστακτικα το κωλοδαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Αυτη δεν παραπονεθηκε καθολου! Μετα απο λιγο της εβαλα και δευτερο δαχτυλο μεσα στο μουνακι της.Την εγλυφα και στροφογυριζα τα δαχτυλα μου μεσα στο μουνακι της! Την εγλειψα για αρκετη ωρα.Αφου η κοπελα δεν εδειχνε βιασυνη αλλα και ουτε η τσατσα εκανε εμφανη την παρουσια της.Σταματησα απο μονος μου.Μπηκα μεσα της και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και τα γλωσσοφιλα συνεχιζονταν ακαθεκτα! Λογω της καυλας ομως δεν αντεξα πολυ ωρα.Μετα απο λιγο και εν μεσω γλωσσοφιλων αρχισα να χυνω δυνατα και παρατεταμενα μεσα στο μουνακι της.Αυτη περιμενε μεχρι να τα χυσω ολα.Η κοπελα ντυθηκε με την ησυχια της, μου εδωσε ενα τελευταιο φιλακι και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας,η Λανα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Για τα γουστα μου ειναι ομορφη κοπελα.Ενταξει το προσωπο της ειναι μετριο.Μην περιμενετε να δειτε καμια απιστευτη μουναρα με πανεμορφο προσωπο! Αλλα εχει αρκετα ωραιο σωμα και ψηλο αναστημα.Ειναι αυτο που λεμε ατι! Φοραει και τα καυλωτικα γυαλακια και τις μαυρες γοβες και εχει εμφανιση μιας σεξυ γραμματεα! Ενταξει προκαταρκτικα δεν κανει ιδιαιτερα.Εκτος και αν θεωρησουμε ως προκαταρκτικα τα γλωσσοφιλα και το γυμνο τριψιμο του μουνιου στην ηδη καυλωμενη μου πουτσα.Κανει ωραια βαθια πιπα και ωραιο καραμελωμα.Εχει καθαρο σωμα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Ειναι δεκτικη σε φιλακια στο σωμα της και σε γλωσσοφιλα αν της αρεσεις.Ειναι δεκτικη σε δαχτυλο στο μουνακι της.Απλως μου φανηκε καπως ντροπαλη και υποτακτικης ψυχολογιας.Δηλαδη σε αφηνει να εχεις το πανω χερι κατα την διαρκεια του σεξ.Της αρεσει το γλυφομουνι και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Δεν εδειξε ιχνος βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα επισης σε μενα δεν ενοχλησε.Γενικα ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη και θελει να σε κανει να περασεις καλα.Ελπιζω να σας βοηθησα!


Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάνα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, quaresma17.6, mallias20 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού