Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματάκι και ανάμεσα στις διάφορες δουλειές στην πόλη, είπα να ρίξω και ένα μπαλάκι. Ο κλήρος έπεσε στην Ρεγγίνα που οι φωτογραφίες της φαίνονταν καλές, και έχει και φουλ πρόγραμμα.

Μπαίνοντας μέσα το κορίτσι ήταν στο δωμάτιο, και η ευγενική τσατσά μου είπε να περιμένω. Την εκθείασε όσο δεν πάει, και έλεγε πως είναι ότι καλύτερο έχει φέρει την τελευταία δεκαετία από άποψη υπηρεσιών.

3-4 λεπτά μετά η κοπέλα εμφανίστηκε από το δωμάτιο γυμνή. Μελαχρινή, με κοντό καρέ μαλλί, 2,5άρια βυζιά, ωραίο κώλο, ένα μεσαίου μεγέθους tattoo στην αριστερή ωμοπλάτη και μελαγχολικό βλέμμα. Στο βλέμμα της φαινόταν ότι κάτι την απασχολεί ή ότι είναι κουρασμένη. Ενάντια στον κακό οιωνό, επέλεξα να περάσω στο δωμάτιο, και η κοπέλα πήγε για ντουζάκι. Ήρθε φρέσκια και μοσχομυριστή 5-6 λεπτά μετά, και ξαφνικά η διάθεση της φάνηκε να βελτιώνεται. Την ρώτησα αν είναι κουρασμένη, και μου είπε ότι ο προηγούμενος πελάτης ήταν Αθηναίος και είχε πολυ άσχημη συμπεριφορά απέναντι της. Αλλά τώρα όλα τελείωσαν και θα είμαστε οι δυο μας! Με ρώτησε αν θέλω ακάποτη πίπα, και αν θέλω 69 που της αρέσει πολύ. Δέχτηκα με χαρά και έφερε το μουνάκι της στο στόμα μου. Μου είπε να την γλύφω απαλά για να καυλώσει και αυτή. Πράγματι γυρίσαμε σε 69 όπου φάνηκε να το απολαμβάνει, και μου έκανε ένα από τα καλύτερα τσιμπούκια ever. Όσο βαθιά πήγαινε, χωρίς δόντι ή χέρι, και με το τέλειο ρούφηγμα.

Την σταμάτησα γιατί δεν ήθελα να χύσω έτσι και της ζήτησα να έρθει από πάνω. Πέρασε προφυλακτικό και έκατσε έτσι ώστε να μπορεί να έχει πλήρη έλεγχο της διείσδυσης. Με έφτασε πάλι στα όρια, και για το τέλος την γύρισα στα 4 όπου στήθηκε υπέροχα, και κουνήθηκε μπρος πίσω για να ελέγχει όλη τη διαδρομή. Δεν την σταμάτησα και έτσι έχυσα με δύναμη. Δεν πήρα κωλαράκι, αλλά ίσως την επόμενη φορά, που σίγουρα θα υπάρξει.

Για τους παλαιότερους θα πω ότι σαν υπηρεσίες μου θύμισε την Αλίκη (στον Νο19, Νο7 κλπ) που πραγματικά εμένα τουλάχιστον με απογείωνε. (Αλίκη come back!!!!)

Αν της συμπεριφερθείτε καλά και όχι σαν ζώα, νομίζω ότι μπορεί να δώσει πολλά!

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρεφφίνα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, rimondi, Lorry

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2018
Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες. και εμένα η πρώτη μου κοπέλα στην Μίνωος ήταν η Αλίκη και ήταν το στανταράκι μου. Κρίμα που έφυγε. Αν έδινε και γλωσσοφιλα σαν την Αλίκη τότε θα ήταν ένα νέο στανταράκι για εμένα. θα προσπαθήσω να δοκιμάσω μία από αυτές τις μέρες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1