Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα αφήσει μια εκκρεμότητα με το καυλάκι και μιας και περνούσα τη φάση του πετιτ-σκινι λέω ας της σκίσω τον κώλο να μου φύγει ηκαύλα.... Ως συνήθως με το γραφείο τα κανονίσαμε σε χρόνο dt και είχα το καυλάκι ετοιμοπαράδοτο... Μου ήρθε ντυμένο με μικροσκοπική φουστίτσα όπως ζήτησα και βολεύτηκε αμέσως σαν το σπιτι τηςΝαι! ξάπλωσε στο κρεβάτι και με προσκάλεσε νε νάζι να πάω δίπλα της. Το πρώτο ντουζάκι έφυγε άκλαυτο άλλωστε το μωράκι ήρθε πεντακάθαρο και διψασμένο για πούτσο... έμεινε μόνο με τη φούστα στα 4 στο κρεβάτι με τον καθρέφτη από πίσω και γω όρθιος να απολαμβάνω την πίπα της και τη θέα του μουνιού της ορθάνοιχτου να με περιμένει. Αφού της γάμησα λίγο το στόμα με λίγη καθοδήγηση γιατί στην αρχή δεν το είχε την έστησα στα 4 και της έσκισα το μουνί όσο πιο άγρια μπορούσα. Με ευχαρίστηση διαπίστωσα ότι έμαθε να στήνεται σωστά και έκατσε να τον φάει όλο μέσα χωρις τα ψεύτικα βογκητά τς πρώτης φοράς αλλά με γνήσια καύλαΝαι! λίγο πριν χύσω της τον έδωσα στο στόμα και σαν καλό κορίτσι τα καθάρισε όλα και τα ήπιε μέχρι τελευταία σταγόνα (και ήταν πολλά μύστες!!!Προσκύνημα)Ντουζάκι λίγη κουβέντα αλλά ποιος καθυστερεί όταν υπάρχει η ιερή αποστολή να γαμήσεις κώλο πιπινιού;;; Γερο-μύστης Αφου της τον έδωσα λίγο στο στόμα ξαπλωμένος με την τσόντα μου να παίζει παρτουζα έκλεισα την ΤV και την έστησα μπρούμυτα... Λίγο μουνάκι πρώτα και μετά κώλο κώλο κώλο.... Μας άκουσε όλος ο όροφος αλλά αυτή τη φορά τον έφαγε αδιαμαρτύρητα όσο άγρια και να της τον έδωσα και μάλιστα τούρλωνε και το κωλαράκι για να τον πάρει όλο μέσα το πιπινοπορνίδιο άντεξε 20' έτσι και τα πήρε στα κωλομέρια για σβήσιμο.... Προβλέπεται και τρίτη συνάντηση ίσως με καλή παρέα.... Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TurboLover, merts, panionios και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2018
Πρόσεχε με τη μικρή γιατί θα σε ρέψει Μεγάλο χαμόγελο και μετά θα σε χάσουμε Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Χμ μου άρεσε η έκφραση σε χρόνο dt.....
Aλλά στο Στοίχημα δεν χρησιμοποιώ παραγώγους & ολοκληρώματα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
14 Αυγούστου, 2018
ρε πουστη μου,που να σε προλαβω.τυχαια μπηκα τωρα και με εκανες πυραυλο με την κριτικη σου.δεν λυπασε ρε γερο ανθρωπο.τοσο καλο ειναι πια τουτο το καυλιδιο?αντε να περασουν οι μερες και κατευθασα.αλλα ποια να πρωτοδιαλεξω?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2