Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113913
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήθελα κι εγώ να γνωρίσω την Adelina για την οποία παραμιλάνε όλοι.΄Ήρθε στην ώρα της, ντυμένη με ένα ωραίο μαύρο κολλητό φόρεμα. Ηλικιακά είναι στα 35+ αλλά έχει πανέμορφο πρόσωπο με ωραίες γωνίες και σώμα ΤΕΛΕΙΟ απλά!Σώμα πολύ γυμνασμένο, έχει λιώσει στα γυμναστήρια, πολύ ωραίο μαύρισμα και μόνο ψεγάδι ένα τατού που προσπαθεί να αφαιρέσει από την μέση της αλλά είναι επίμονο.Είναι από εκείνες τις μιλφάρες τις μουνάρες που βλέπουμε στον δρόμο και αναρωτιόμαστε 'ποιος γαμάει αυτό το μουνί'....
Μπαίνοντας μέσα στο δωμάτιο είχε το κεφάλι σκυφτό και δεν με κοίταξε καν ΕμμμμΕμμμμ Για κανένα 5λεπτο μέχρι να ετοιμαστεί δεν είπε κουβέντα και όταν την άγγιξα στο χέρι τινάχτηκε και φώναξε ''μην με αγγίζεις ακόμα, δεν είμαι έτοιμη''Γαμήσου Πολλά νεύρα η κυρία! Αφού ετοιμάστηκε η κυρία ήρθε στο κρεβάτι με εμφανή την κακή της διάθεση και απόμακρη!Μετά από λίγη κουβεντούλα και λίγα χάδια ξεκίνησε το τσιμπούκι στο οποίο έχει τρομερή τεχνική αναμφισβήτητα! Η διάθεση μου ήταν στα Τάρταρα από την αρχή με αυτό που συνάντησα οπότε δεν σκλήραινα με τίποτα. Της λέω ότι θέλω φιλιά για να καυλώσω.... ''Τι???Δεν κάνω φιλιά!!Απλό τσιμπούκι και κανονικό σεξ κάνω''.....κι άλλο σοκ! Τελικά μετά από λίγο ήρθε πάνω και με φίλησε βαθειά με γλώσσα με τα βελούδινα χείλη της σαν να μου έκανε άλλη μια χάρη...αλλαγή ρόλων και φιλιά σε όλο της το σώμα πριν κατέβω στο μουνάκι της...δεν απολάμβανε τίποτα από όλα αυτά και φαινόταν από το βλέμμα της πως έκανε απλά υπομονή Money MouthMoney Mouth . Κάπου εκεί αποφάσισα να ρίξω ένα βόλι γρήγορα γρήγορα και να τελειώνουμε γιατί έχω κουραστεί από το όλο σκηνικό!
Αρχίζει το τσιμπούκι ξανά ενώ εγώ χαιδεύω μουνάκι της.... ''ΜΗ ΒΑΛΕΙΣ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΕΣΑ'', φοράω το προφυλακτικό και αρχίζουμε το ιεραποστολικό....''ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΒΑΘΕΙΑ''....την γυρίζω μπρούμυτα και μετά από λίγα λεπτά τελειώνω μέσα στο προφυλακτικό. Είχαν μείνει 20 λεπτά αλλά δεν είχα καθόλου όρεξη για 2ο γύρο!Εκεί κάτσαμε και μιλήσαμε για διάφορα και είναι επικοινωνιακή στα Αγγλικά αλλά και στα Ελληνικά και της επισήμανα την όλη κακή διάθεση της. Μου είπε πως έτσι είναι την 1η φορά γιατί δεν με ξέρει καθόλου κτλ κτλ και πως τις επόμενες φορές είναι πιο ανοιχτή από την αρχή.Μιλήσαμε για το υπόλοιπο του ραντεβού και ήταν πολύ πρόσχαρη και αστεία!
Δεν θα υπάρξει 2η φορά για μένα όμως μετά από αυτό το διεκπεραιωτικό ραντεβού. Δεν θα πληρώσω 2 ραντεβού μήπως είναι όπως θα έπρεπε στο 2ο. Πληρώνω για τις υπηρεσίες κυρίως και όχι μόνο για το τέλειο κορμί της , ούτε για το social!
Adelina ξέρω ότι δεν έχεις ανάγκη από εμένα αλλά ότι ψάχνει ο καθένας, έχεις αρκετούς πελάτες οπότε δεν καίγεσαι για νέους.

Καλά γαμήσια σε όλους Κατσικογάμης


Εμφάνιση (πρόσωπο)* 10/10

Εμφάνιση (σώμα)* 10'/10 δέκα με τόνο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 12, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, 6Y44, steveman7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Αυγούστου, 2018
Θα συμφωνήσω με τον φίλο ωραία κοπέλα αλλά έως εκεί μην το ένα σιγά το άλλο σε καμία περίπτωση δεν είναι η κοπέλα που θα πεις ότι πέρασες καλά στο sex.
14 Αυγούστου, 2018
Ιδια αντιμετωπιση ειχα κ εγω...θα ακολουθησει κριτικη
14 Αυγούστου, 2018
αντε σαν τα σαλιγκαρια εμφανιζομαστε...κολωσα να γραψω κριτικη γιατι θα μου την πεφταν ολοι που περασαν υπεροχα...πριν δυο χρονια η συναντηση. ξεκινησε με τεσσερα μπουκαλακια αντισηπτικα..πριν με ακουμπησει απολυμαινε ...να μην τα πολυλογω..ΜΕΓΑΛΟ ΨΕΜΑ η αντελινα..εννοειται οτι αν δεν σου σηκωθει στην αρχη σε παιρνει η κατω βολτα και η συναντηση καταληγει σε τραγωδια..τοτε θυμαμαι εκανε 120 και μου επεστρεψε τα 20...ειναι αυτο που φοβαμει στις συναντησεις ...την ξενερα στην αρχη
14 Αυγούστου, 2018
Μαύρο στην "κυρία" βίζιτα.
Όταν κάποιος πληρώνεται για παροχή υπηρεσιών πρέπει να τις προσφέρει όπως προβλέπεται, διαφορετικά ακυρώνει εγκαίρως το ραντεβού ή σταματά τη δουλειά.
Ουστ!
B
bfbc2
15 Αυγούστου, 2018
Μπράβο που έγραψες αντικειμενική κριτική. Αυτά βοηθάνε στην ενημέρωση
15 Αυγούστου, 2018
Μια αρνητική κριτική (αντικειμενική) είναι πιο χρήσιμη από μια καλή γιατί μας γλυτώνει από χρόνο και χρήματα!
Βλέπω στα σχόλια ότι και άλλοι δεν έχουν τις καλύτερες εντυπώσεις αλλά δεν έγραψαν τίποτε "φοβούμενοι" τυχόν αντιδράσεις...
Το site είναι γεμάτο από αγαπούληδες και "μάγκες του πληκτρολογίου", μην ασχολείστε!!!
Ο καθένας πρέπει (για την ενημέρωση των μελών) να γράφει αντικειμενικά τις εντυπώσεις του και οι υπόλοιποι ας κρίνουν...
16 Αυγούστου, 2018
Μπράβο για την κριτική σου.
Πριν 1 βδομάδα έπαθα σχεδόν το ίδιο πράγμα, όταν θα βρω λίγο χρόνο θα γράψω και εγώ μια κριτική γιατί μάλλον την είδε περίεργα!!!
16 Αυγούστου, 2018
@old boy respect Καπέλο
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8