Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη νωρίς το πρωϊ στον πρώτο όροφο της Βέργας 3 για να δοκιμάσω και εγώ την Λάνα μετά τα διθυραμβικά σχόλια εδώ μέσα. Με το που μπαίνω στο σαλόνι κοσμοσυρροή και ήδη περίμεναν να βγούν από τα δωμάτια οι προηγούμενοι για να μπούν μέσα. Αυτό που παρατήρησα ήταν ότι όσοι απογοητευόντουσαν με την ουρά που περίμενε την Λάνα , ζητούσαν να μπούν στο δωμάτιο με τη Βίκη, γιαυτό και δουλεύαν τα δωμάτια συνεχώς. Περίμενα υπομονετικά τη σειρά μου. Στο δωμάτιο η Λάνα καθυστερούσε με συναγωνιστή και η τσα-τσα της φώνασζε απέξω. Πριν από μένα περίμενε ένας μουσάτος χιπστεράς που διάβαζε με το κινητό του από το bourdela.com Ειδικότερα σ'αυτόν η τσα-τσα πήγε έξω από την πόρτα να φωνάξει στην Λάνα να τελειώνει αλλά τίποτα. Εγώ από μεσα μου έλεγα μπράβο στην κοπέλα οτι δίνει βαρύτητα να ευχαριστήσει τον πελάτη. Όταν τελικά ήρθε η σειρά μου η Λάνα μπήκε χαμογελαστή στο δωμάτιο. Χαμουρεευτήκαμε μπροστά στον καθρέφτη όπου έδειξα να το γουστάρει. Τη γύρισα με πρόσωπο στο καθρέφτη και έτριβα τον "Θεμιστοκλή" μου πάνω στο κωλοχώρισμα από το στριγγάκι της. Αυτή έτριβε με δύναμη του μύς μου στα πόδια μου τους γλουτούς κλπ. και εγώ προσπαθούσα με δυσκολία να φθάσω τον λοβό του αυτιού της όπου με τα πορνοτάκουνά της με πέρναγε σχεδόν ένα κεφάλι σε ύψος. Χάϊδευα τα βυζάκια της που μοιάζουν μικρά σακουλωτά ελλεϊνήδας και όχι σφιχτά σφριγγιλά ρωσίδας (όπως της Βανέσας από το 70). Καθώς της τα έτριβα εκείνη μου έσφιγγε τα χέρια και ζουπάγαμε με δύναμη τις ρώγες της και βαριανάσαινε. Καθίσαμε στο κρεβάτι όπου έγλειφα τις ρώγες της και όταν ανέβηκα πιον πάνω για γλωσσόφιλλα η Λάνα φιλούσε με κλειστά τα χείλια και διακριτικά έστριβε το κεφάλι της, πράγμα που μου έκανε εντύπωση διότι δεν καπνίζω και μοσχομύριζε το στόμα μου μέντα καθώς όσο περίμενα μέσα στο δωμάτιο έκανα στοματικές πλήσεις με στοματικό διάλλυμα μου έχω πάντα στην τσάντα. Πριν προλάβω να ξαναπροσπαθήσω φιλί , άρχισε η τσα-τσα να φωνάζει ρτη Λάνα να βγεί έξω. Με το προηγούμενο πελάτη πως έκανε τόση ώρα υπομονή ??? Τελικά σε στάση ιεραποστολικό η θέα από τον καθρέφτη με τις ορθάνοικτες ποδάρες τις και φωρώντας τα τακούνια της να είναι καταπληκτική. Μου έσφιγγε τους μυς στους ώμους , στους τρικεφάλους και ταμπράτσα και δοκίμαζε μικρούλες δαγκωματιές στα ποντίκια. Δυστυχώς είχε φουλάρει τη μήτρα της με λιπαντικό και κολυμπούσα μέσα με αποτέλεσμα να μην ευχαριστιέμαι και πολλά. Μου ήρθε διάθεση να της κάνω γλυφομούνι μπας και γουστάρουμε αφού δεν δεχόταν γλωσσόφιλα, αλλά χαλάστηκα Κεφάλι σε τοίχο! με το πολύ πλάτσ-πλούτσ που γινόταν εκεί κάτω. Γενικά η κοπέλα δείχνει να θέλει να ευχαριστήσει το πελάτη αλλά έχω εμπειρία από πολύ καλύτερες υπηρεσίες και η τσα-τσα έχει καβαλήσει το καλάμι από τις θετικές κριτικές εδώμέσα και πιέζει χρονικά μερικούς πελάτες και άλλους όχι τόσο. Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2018
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
557
Πόντοι:
2.017
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE, Ημεδαπος και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού