Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στην κορασιδα Βικυ την οποια προτιμησα μετα απο συσταση του μελους Εκλεκτικου Καπέλο για τις καλες υπηρεσιες της.
Η Βικυ ειναι μια νεαρη ιεροδουλη γυρω στα 25-27 την εκοψα ή τουλαχιστον για τοσο εμοιαζε. Εμμμμ
Ειναι αρκετα αδυνατη και το στηθος ειναι 1,5αρι στητο, το κορμι της δε θα το ελεγα μοντελέ.
Το προσωπο της εντονα ρωσσικο βγαζει μια ψυχροτητα ωστοσο ειναι ομορφο και καθαρο.
Στο σαλονι η Βικυ βγηκε με ναζι και χαρά. Εδωσα το εικοσαρικο και περιμενα στο δωματιο το οποιο ηταν πολυ
καθαρο. Επισης υπηρχε και ντουζιερα λειτουργικη με ζεστο νερο. Εκει εκανα μια γρήγορη πλυση το πεος μου μετα την καταθεση.
Σε λιγο ηρθε η Βικυ οπου κατευθειαν με επιασε ορθιο οπως ημουν και με πλακωσε στα γλωσσοφιλα, την ειχα πιασει απο τη μεση της
και την ειχα κολλησει πανω μου, ο πουτσος μου βρισκοταν αναμεσα στα ποδια της και τον ετριβα γυμνο πανω στα μουνοχειλα της.
Ξαπλωσα στο κρεβατι οπου η βικυ αρχισε να με φιλα και να με γλειφει στο λαιμο και κατεβαινε και πιο κατω, εφτασε στο πεος οπου
εγλειψε γυρω γυρω τον κορμο, εκανε μια επιφυλακτικη προσεγγιση προς τους ορχεις και οταν ειδε οτι μοσχοβολουσαν επιασε τις
αρχιδοσακουλες μου και αρχισε να τις πιπιλαει και να της γλειφει.
Για να την χαρω και εγω στηθηκε σε σταση 69, εβαλε το καυλωμενο πεος μου στο στομα της και αρχισε να πιπωνει δυνατα με βαθια
μπασιματα και γλειψιμο του πουτσοκεφαλου.
Πολυ καλη η πιπα της με παθος και αισθημα χωρις μηχανικες και τυπικες κινησεις. Το'χει η κορασιδα στην πιπα Προσκύνημα
Το μουνι της καθαρο χωρις οσμες, ουτε μωρομαντηλου ,ηταν αρκετα υγρο και κατεβαζε μουνοζουμα. Δεν εχασα βεβαια ευκαιρια
και ρουφουσα και καταπινα οτι εβγαζε η μουνοζομομηχανη της. Γερο-μύστης
Εχω την εντυπωση οτι η κορασιδα μετα απο καθε πελατη φρεσκαρει την ευαισθητη περιοχη της με βαμβακερη πετσετα και ζεστο νερο
αλλωστε ετσι εξηγειτε και οτι το μουνι της ηταν αρκετα ζεστο οταν το εβαλα στο στομα μου.
Στηθηκε πολυ καλα στα τεσσερα και τον εφαγε δυνατα με την ιδια να βογγα δυνατα, δεν ηθελα να τελειωσω ετσι οποτε γυρισε
και σε κανονικη σταση οπου γαμηθηκε με παθος βγαζοντας καυλωτικα βογγητα ενω τα γλωσσοφιλα επεφταν βροχη.
Την ωρα που ηθελα να βγαλω τα πηχτα χυσια μου βγηκα απο μεσα της πεταξα την καποτα και της ειπα "ελα Βικακι μου να τα παρεις
στο στοματακι σου !" Το Βικακι χωρις δισταγμο αρπαξε την ψωλη μου και την πιπωσε δυνατα μεχρι που αρχισα να χυνω απιστευτα
μεσα στο στομα της, η ιδια ρουφουσε καθως εχυνα και επαιζε με τα χυσια μου στο στομα της.
Δεν βιαστηκε καθολου αφου με στραγγιξε τελειως και μετα πηγε στο νιπτηρα και τα εφτυσε.
Δεν ξεπερασα το δεκαλεπτο και δεν υπηρχαν προειδοποιητικες ενοχλησεις απο την υπηρεσια.

Φευγοντας με ευχαριστησε και ζητησε να την ξαναεπισκεφτω, οπως και θα κανω βεβαια.

Συμπερασματικα η Βικυ ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη την οποια δε θα ελεγα μοντελέ ομως.
Ειναι πολυ θερμη μεσα στο δωματιο συμμετεχει δυνατα και γουσταρει να γαμιεται.
Με ενα εικοσαρικο στην ουσια εκανε ελευθερο τσιμπουκι με τελειωτικο στο στομα - 69 - γλωσσοφιλα - αρχιδογλειψιμο και καλο παθιαρικο γαμησι !!!!
Τι αλλο να θελω δηλαδη !! Ολα τα κανει η κορασιδα και σε καλη τιμη !!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Σιγουρα θα την ξαναεπισκεφτω.
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λάνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2018
φίλε ήπιες απο τάνα μουνόζουμα?Money Mouthπόσες αρρώστιες κουβαλάς άραγε?Χμμμ;Money Mouth
B
badil24
13 Αυγούστου, 2018
Καμία δεν κουβαλά υπάρχουν τα γαστρικα υγρά που τα καταστρέφουν..
Μακάρι να τύχει κ σε εμάς άντε κ στο κεφαλάκι μας
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2