Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Yulia, την 22χρονη φοιτητριούλα από τη Μόσχα! Η κοπέλα είναι πιπίνι γάλακτος με πολύ νεανικό δέρμα και φυσικό στήθος 2,5αρι που αν και όχι τόσο στητό έχει πολύ ωραία αίσθηση! Είναι μικροκαμωμένη με πολύ σέξι καμπύλες και πολύ παιχνιδιάρικα μάτια. Στο σώμα οι φωτογραφίες της είναι 100% ακριβείς αλλά στο πρόσωπο αμακιγιάριστη χάνει λίγο αλλά έχει φυσική ομορφιά!
Με το που μπήκε στο δωμάτιο ήταν πολύ επικοινωνιακή και ομιλιτική, λίγο κουμπωμένη και φάνηκε πως δε θα πάρει πρωτοβουλίες. Πολύ καλή στο social με καλά αγγλικά και πολλά αστειάκια, δεν ένιωσα στιγμή ότι προσπάθησε να σπαταλήσει χρόνο καθόλου απλά ήταν περίεργη και ήθελε να μάθει πολλά πράγματα από τη στιγμή που άκουσε τα αγγλικά μου. Αρχίσαμε με δειλά επιφανειακά φιλιά που αργότερα έγιναν πιο παθιασμένα αλλά ελάχιστες φορές συναντήθηκαν οι γλώσσες μας.Πολλά τριψίματα και ξεκίνησε μια αδιάφορη αερόπιπα ρίχνοντας μου παιχνιδιάρικες ματιές που ανέβασαν κάπως το ενδιαφέρον.Ήταν μαγκωμένη και είπα να ανταποδώσω το στοματικό μπας και χαλαρώσει παραπάνω. Έδειξε να απολαμβάνει τα φιλιά και τα δαγκώματα στο στήθος της με μικρούς αναστεναγμούς. Όταν κατέβηκα στο μοσχομυριστό μουνάκι της αφού έχτισα σασπένς πρώτα φιλώντας όλη την τριγύρω περιοχή για κάμποσο έδειχνε να το απολαμβάνει συμμετέχοντας με κινήσεις τις λεκάνης και σποραδικά βογγητά!Με είχε καυλώσει πολύ εξ αρχής με την πρόσχαρη φύση της και το νεανικό κορμάκι που είναι ακριβώς του γούστου μου και δεν ξόδεψα άλλο χρόνο, ήθελα να καρφώσω τον πούτσο μου σε αυτό το νεανικό μουνάκι!!!
Έχει πάρα πολύ σφιχτό μουνάκι, δείγμα της ηλικίας και των λίγων χιλιομέτρων που έχει έως τώρα.Το κάναμε σε ιεραποστολικό( να με σπρώχνει συνέχεια λόγω μεγάλου μήκους),cowgirl(το γούσταρε και ήταν ενεργή) και τότε με δική της πρωτοβουλία στα 4 επειδή της αρέσει όπου η θέα αυτού του υπέροχου σφιχτού κώλου ενώ έπαιζα με την κωλοτρυπίδα της και η καταπληκτική αίσθηση του τόσο σφιχτού μουνιού της με έφεραν σύντομα στην κορύφωση. Σαν καλό κορίτσι γύρισε γρήγορα και τα πήρε όλα στο στόμα χωρίς βιασύνη και αφού στράγγιξε τον πούτσο μου βημάτισε προς τον νεροχύτη να τα φτύσει. Εκεί την έκανα να γελάσει επίτηδες και όλο και κάτι πρέπει να κατάπιε γιατί με μάλωνε μετά Γλώσσα Μας έμειναν άλλα 10 λεπτά που τα περάσαμε συζητώντας για φαντασιώσεις και τρέλες που έχουμε κάνει!
Καθ'όλη τη διάρκεια της συνάντησης προσπαθούσε να με ευχαριστήσει και να με κάνω να περάσω όσο πιο καλά γίνεται και τα κατάφερε με την πρόσχαρη παρουσία της αλλά υπολείπεται πολύ σε skill ακόμη.Μιλούσε κατά τη διάρκεια του σεξ που ήταν θετικό αλλά έλειπε αυτή η πουτανιά που εμένα με εξιτάρει!Νιώθω ότι ίσως δεν το οδήγησα κι εγώ εγκαίρως εκεί που ήθελα.
'Ίσως' θα την ξανασυναντούσα γιατί πιστεύω πως έχω να πάρω πολλά ακόμα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν amateur GFE με ένα πρόσχαρο πιπίνι!!!


Εμφάνιση (σώμα)* 9/10

Γενική συμπεριφορά* 10/10

Επικοινωνία* 10/10

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
683
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 old boy, THV, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού