Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 440 10
Μασατζίδικα 642101
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μία μικρή σχετικά τσάρκα στα γύρω ελαιοτριβεία της Καλλιθέας κατέληξα στο Συγγρού 40-42 όπου πλέον το έχω σαν στανταράκι...

Λόγω της ημέρας αλλά και του μήνα μίας και είναι μήνας διακοπών οι κοπέλες λιγοστές στον τρίτο όροφο...
Μόλις βγήκε η Αγάπη δε ξέρω αλλά μου έκανε τρελό "κλικ"...Εμμμμ
Είχα καιρό να την επιλέξω στα ενδότερα και με αυτά που φορούσε με αναστάτωσε οπότε μονόδρομος η επιλογή για τα ενδότερα.....Γλώσσα

Χαρακτηριστικός ο τύπος της,με τη λευκή ρόμπα του ιδρύματος και από μέσα μισοβγαλμένα μπεζ εσώρουχα με τις ρώγες της να ξεχειλίζουν...Πραγματικά καύλα το σκηνικό!Εμμμμ
Δεν ήθελα και πολύ οπως σας είπα και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο μαζί της...Ήθελα να την βουτήξω απ΄το διάδρομο,με το ζόρι κρατιόμουν....
Μπήκαμε μέσα και ξεκινήσαμε αμέσως τα γλωσσόφιλα....Δίνει αρκετά δεν τα αποφεύγει όπως επίσης τρίβεται με μοναδικό τρόπο πάνω σου ώστε να φτιαχτείς αρκετά...

Της αφαίρεσα όλα τα ρούχα ας το πούμε και αφού έμεινε ολόγυμνη ξεκίνησα από το λαιμό της και κατέληξα στο γατάκι της...Περιποιημένο και με ανταπόκριση στη στοματική περιποίηση μου....Έδειχνε να της αρέσει και να με κατευθύνει με τα χέρια της...
Συνέχεια με δική της προτροπή σε πολύ βαθύ στοματικό από μέρους της με μοναδική μαεστρία...Έκφυλες ματιές,εκφράσεις καύλας και φτυσίματα είχε όλο το μέρος του στοματικού,επίσης καραμέλωμα με ρούφηγμα στα μπαλάκια για ώρα.....

Πέρασμα του προφυλακτικού και μία μοναδική στάση ήταν αρκετή με την Αγάπη...Με ιεραποστολικό λοιπόν με γλωσσόφιλο διαρκείας καταλήξαμε στο τέλος του σεξ με την Αγάπη....

Η φάση δε τελείωσε εδώ όμως...Αφού σημαζέψαμε το χώρο και φρεσκαριστήκαμε είχαν απομείνει δέκα λεπτάκια στα οποία προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ το οποίο το κατέχει αρκετά και όσοι την γνωρίζετε το ξέρετε....

Χαλάρωση αρκετή από το μασάζ και μετά μπανάκι για φρεσκάρισμα και βοήθεια από μέρους της ώστε να με καθαρίσει και να με σκουπίσει από τα λάδια που είχαν απομείνει....
Με ευχάριστο και φιλικό τρόπο με συνόδεψε μέχρι την έξοδο όπου ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον....

Αυτά για την πρόσφατη συνάντηση μου με την Αγάπη,σε ερώτηση μου αν θα απουσιάζει για το διάστημα του Αυγούστου μου απάντησε πως θα εργάζεται κανονικά οπότε όσοι έχετε σκοπό να την επισκεφτείτε θα την βρείτε εκεί μάχιμη....!Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2018
Πρόσεχε με τις αγάπες και λιοτρίβια μην σε κάνουν αγριέλαιο Μεγάλο χαμόγελο
N
Ntountaras
12 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΚαπέλοΜεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2