Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0


Για αρχη θα ηθελα να πω πως οτι γραφω ειναι καθαρα προσωπικη μου αποψη.
Εγω την κοπελα δεν θα γυρνουσα να την κοιταξω στον δρομο ουτε για πλακα πολυ μετρια σε ολα της απο φατσα,απο σωμα να πω απο ολα πολυ κοινωνικη δεν λεω αμεσως λες και σε ξερει χρονια πολυ χαρουμενη και ευγενικη.
Σωματικα τωρα νορμαλ το σωμα της μεγαλο στηθος (πεσμενο) φυσικοτατο στην φατσα μικρα χειλη μετριο γενικα.
Τωρα στα του κρεβατιου πολυ καλο στοματικο το θελει αυτο που κανει με σχολια που τονωνουν το ηθικο.Παρακατω δεν πηγαμε γιατι δεν νομιζω να εκανε κουκου ξανα.

Ευχαριστω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spyrosxj
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
33
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, kostas8000, parpar και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2018
Επιτελους μια κριτικη κοντα στην πραγματικοτητα. Η τυπισα λεει μαλακιες την ωρα της πραξης καποιος της ειπε οτι ειναι καυλωτικο. Εξωτερικα τιποτα σπουδαιο και το μεγαλυτερο ντεκαβλε απο ολα οτι ακους οτι ειναι θεα οτι , οτι , οτι και στο τελος λες οκ. Μαλλον τα εχουν παιξει οι αγαπουληδες
15 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου μπορουσα να γραψω πολλα περισσοτερα αλλα εχει μεγαλο φαν κλαμπ και με αυτα που εβλεπα στις κρητικες την πατησα.
Αλλα ηταν κρητικη που λεμε με το γαντι
19 Μαρτίου, 2019
Και εμένα εντύπωση μου κάνουν όλες αυτές οι φοβερές κριτικές. έτσι την πάτησα και γω. Όντως πολύ μπλα μπλα, ειδικά στην διάρκεια της πράξης κ με αρκετές μουφες που σε ξενερώνουν. Επίσης πολύ μα πάρα πολύ ώρα στο μπάνιο για καθαρισμό.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3