Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Ειρήνη είναι Ρωσόφωνη μιλφ προς ώριμη,με μαλλιά καστανόμαυρα προς το καρέ,σώμα κανονικό με λίγα πιασίματα,ανοιχτούς οφθαλμούς,μέσης εμφάνισης.Μιλάει καλά Ελληνικά σπαστά δείγμα ότι έχει χρόνια στην χώρα μας.Δεν την έχω πετύχει να εργάζεται σε μπουρδέλα ωστόσο σίγουρα έχει δουλεψει κάπου αλλού σχετικά με το αγοραίο σεξ.Αποφάσισα να την δοκιμάσω μιας και σε ερώτηση μου για τελειωτικό τσιμπούκι η απάντηση της ήταν θετική.
Η Ειρήνη μπήκε στο δωμάτιο.Είναι κοπέλα χαμηλών τόνων.Μιλήσαμε λίγο να σπάσει ο πάγος.Την αγκάλιασα και πήγα να την φιλήσω.Στα φιλιά με γλώσσα ήταν δεκτική αν και κάπως συγκρατημένη.Αφαίρεσε το κόκκινο baby-doll που φορούσε και συνεχίσαμε στο κρεββάτι με λίγα ακόμα φιλιά στο στόμα,γλυψίματα στο λαιμό και στο αυτί μου κατόπιν υποδείξεως μου και στις θηλές του στήθους μου με δική της πρωτοβουλία.
Σε κάποια στιγμή με ρώτησε πως επιθυμώ το τσιμπούκι και της είπα ότι το θέλω ελεύθερο.Μου καθάρησε το πέος με μωρομάντηλο.Αρχικώς πήρε θέση μπροστά στα πόδια μου για να μην μπορώ να πιάνω και ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν αργό,υγρό,αισθησιακό και κάπως απαλό.Η ηδονικότητα ήταν μέσης προς καλής διαβάθμισης.Έπαιξαν και κάποιοι εξωτερικοί γλωττισμοί της βαλάνου και του κορμού του πεόυς.Σε πρόταση μου για περιποίηση των διδύμων καθάρησε και τους όρχεις με μωρομάντηλο.Η ορχεολειχία της ήταν συγκελαλυμμένη με χέρια στην περιοχή και κάποιος επιφανειακούς γλωττισμούς.Όχι κάτι ιδιαίτερο.Έτσι την έβαλα να συνεχίσει την πεολειχεία αλλάζοντας της την θέση σε πλαινή για να μπορώ να πιάνω και τίποτα.
Στο μουνί της δεν αφήνει δακτυλοσκοπήσεις αλλά και θέλει να της το πιάνεις απαλά.Το αρνητικό της συνεύρεσης είναι ότι στα πιασίματα σε στήθος,αιδοίο καθώς και στα γλυψίματα ήθελε όλη την ώρα να κάνω σιγά και απαλά.Την έφερα σε στάση 69 και συνεχίσαμε.Άρχισα να γλύφω το μουνί της που είχε αρκετή κρέμα με αυτή να μου λέει πιο σιγά.Παρόλα αυτά με άφησε να ολοκληρώσω την αιδιολειχία ενώ και αυτή συνέχισε την περιποίηση της στο μόριο μου.
Πέρασε προφυλακτικό και ανέβηκε απο πάνω μου.Την έφερα πιο κοντά μου και όσο την γαμούσα ανταλλάσαμε γλωσσόφιλα.Επίσης με έγλυφε και σε λαιμό και αναστέναζε στο αυτί μου.
Η δεύτερη στάση ήταν η ιεραποστολική όπου και εκεί είχε πάρει καλή θέση ανοίγοντας διάπλατα τα μπούτια της για να μπορώ να την γαμάω καλά.Στην θέση αυτή αλλάξαμε μερικά φιλιά ακόμα.
Για το φινάλε αφαίρεσα το προφυλακτικό ξάπλωσα και άρχισα να τον παίζω στο στόμα της. Η Ειρήνη έκανε καποιους καβλωτικούς ήχους με το στόμα της στον πούτσο μου για να με φτιάξει και να μπορέσω να χύσω ενώ το μόριο μου είχε γεμίσει με σάλιο.Όταν ήμουν έτοιμος κάποια φλόκια πήρε στο στόμα της και τα υπόλοιπα τα άφησε να τρέχουν κάτω.
Εν κατακλείδι για την Ειρήνη θα μπορούσα να πω ότι σε γενικές γραμμές είναι καλή πλην όμως περιθώρια βελτίωσης υπάρχουν. Σαν συμπεριφορά είναι χαμηλών τόνων,δεν είναι τόσο θερμή αλλά συμμετέχει και δεν κλέβει στις στάσεις. Επίσης στα πιασίματα και στα γλυψίματα του πελάτη προς αυτήν επισημαίνει συχνά στον πελάτη να κάνει απαλά και πιο σιγά όσο προσεκτικός και αν είναι καταντώντας στο τέλος να είναι εμμονική.Αυτός είναι ένας παράγοντας που χρήζει διόρθωσης από μέρους της και θα επιρρεάσει την βαθμολογία της.Στα θετικά ότι είναι δεκτική στα φιλιά,γλύφει τον πελάτη.Στα θετικά και το ελεύθερο στοματικό που παρέχει με διάφορους καβλωτικούς ήχους αν και στο τέλος δεν είναι καθολικά τελειωτικό μές στο στόμα της μιας και τα αφήνει να χύνονται κάτω.


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2018
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, mallias20, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού