Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 37 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ρωσικος τσολιας. Ποδαρες χυτες, κωλαρα πεταχτη, βυζακι στητο (αλλα με τις ουλες απο κατω), προσωπο ωραιο με γωνιες, οδοντοστοιχια colgate, μαλλι ξανθο, χειλακια για φιλημα ..... ερωτας με την πρωτη ματια.

Πιπα οχι κατι το φοβερο. Την εγλυψα οσο μπορουσα και τη γαμησα με τα ποδια στους ωμους μου οπου την εχυσα μεσα δυανατα εχοντας μπροστα μου αυτη την προσωπαρα και τη σωματαρα ετοιμος να πυρφορισω. Μετα την εχυσα στα ποδια της με την κωλαρα της να πεταγεται πισω και να χουφτωνω ποτε τα κωλομερια της ποτε τα ποδια της. Το ωραιο ηταν οτι η Βλαντα συμμετειχε στο παιχνιδι βλεποντας με να τον παιζω, να μισοκλεινει τα ματια της και να βγαζει που και που μικρους αποτομους ανεσταναγμους περιμενοντας το σπερμα μου.

Το καλυτερο ομως ηταν αυτο: την εβαλα να φορεσει ενα φορεμα με πουα απο την ντουλαπα της, την εφερα κοντα μου, με ετριβε με τις θεικες ποδαρες της, τις εγλυφα τα ποδια (τα ποδια της ειναι απλα ΤΕΛΕΙΑ), ο κωλος της να πεταγεται πισω, η φαντασια μου δουλευε τι σωμα κρυβεται κατω απο το φορεμα και να τον παιζω ορθιος μπροστα της οπου εχυσα πανω στο κομοδινο, στο πατωμα και ηθελα και στο φορεμα της αλλα τραβηχτηκε. Μετα με μωρομαντηλα σαν καλη νοικοκυρα καθαρισε το πατωμα απο τα χυσια μου και εγω να την παρακολουθω απο την τουαλετα οπου ειχε απλωσει τις ποδαρες της.

Στο τελος ελυσε και τα μαλλια της και φωτισε το σκοτεινο δωματιο απο τα ξανθια μαλλια της. Οποιος την παρει να της πει να εχει λυμενα τα μαλλια της ..... θα πυροφορησει πολυ μαζι της.

Το ξενοδοχειο για τον πουτσο, παλι καλα που δεν μου εμεινε το χερουλι της πορτας της τουαλετας στο χερι ..... εχει ομως ωραια ρεσεψιον οπου την χαιρετησα φευγοντας.

Βλαντα σ΄αγαπω ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Υπουργός
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.005
Πόντοι:
8.235
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 maradona7, chris1955, wired77 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2018
Επικοινωνια εβαλα 10αρι και για να μην χαλασω το μεσο ορο αλλα και λογω του γεγονοτος οτι με τετοιο ωραια μωρο (ειδικα οταν καθεται απο πανω σου και κοπανιεται) τι να την κανω την επικοινωνια ...... αγαπουλης for ever ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1