Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πέμπτη μεσημέρι πήγα να γαμησω ξανά την Όλγα από τον πρώτο όροφο Ναι!.
Λίγο πριν φτάσω βλέπω ότι ο Σμύρνης Καπέλο έκανε ενημέρωση και είπε για μια Μελίνα με 4αρια βυζιά Ναι!. Εδώ είμαστε λέω, αλλά ας περάσω πρώτα από την Όλγα . Όταν μπήκα στο άδειο αυτή τη φορά σαλόνι με θυμήθηκε και μου άρχιζε τα παιχνίδια. Της είπα ότι θα πάω για μια βόλτα πρώτα και αυτή μου είπε ότι με περιμένει. Αφού φεύγω ανεβαίνω πάνω και βλέπω την Μελίνα να σαλοναρει. Είναι μια χοντρή με σφιχτο σώμα και βυζάρες στητες νούμερο 4. Είναι μελαχρινή και έχει προγναθισμο στην πάνω γναθο Γερο-μύστης Με την μια δίνω τα λεφτά στην τσατσα που είναι γαμευσιμη.
Και στον πάνω όροφο έχουν Brazzers europe Ναι! και σε 40 ιντσών tv Προσκύνημα.
Μετα απο 10 λεπτά λόγω άλλου δωματίου μπαίνει μέσα με διάθεση αντε να τελειώνουμε με σένα παλιομαλακα Θυμός
Πάει να βάλει αμέσως καποτα Θυμός
-Περίμενε...
-Τι; Θυμός
-Να καυλωσω πρώτα Καπέλο
Τότε άφησε την καποτα και έπαιζε βαριεστημενα με τα 2 χέρια της το μόριο μου και εγώ ασχολιομουν με τις βυζάρες της. Της είπα για ισπανικό και μου είπε όχι. Κεφάλι σε τοίχο!
Στο λεπτό μου φοράει καποτα και παίρνει στάση για ιεραποστολικό.
-Δεν θα πάρεις πιπα; Έρωτας
-Έλα έλα.
Δεν το συνέχισα γιατί ήμουν φουλ καυλωμένος και δεν ήθελα να χαλαστω παραπάνω. Σκεφτόμουν ότι τώρα θα ήμουν με την Όλγα και θα παιρναγα καλύτερα, αλλά με παρεσυραν οι βυζάρες Κεφάλι σε τοίχο!
Σε αυτή την στάση με τυλιξε με τα ποδια της και της. Όταν αρχιζα να δίνω λίγο πόνο με σταματαγε Θυμός. Επίσης, όταν έκανα κίνηση να φιλησω τα βυζιά και το λαιμό της έδειχνε να μην γουστάρει. Ένα θετικό για αυτήν είναι ότι κάνει μπανιο και βάζει άρωμα Καπέλο
Επομενη στάση cowgirl, όπου όταν πήγα να πάρω τον έλεγχο μου είπε ένα απότομο "Όχι". Και σε αυτή την στάση έδειχνε να μην γουστάρει και γρήγορα άλλαξε στάση.
Τελευταία στάση στα 4 όπου από το καθρέφτη είδα να κρεμονται οι πατσιες Ναι!Money Mouth. Ξεκίνησα σιγά αλλά δεν μπορούσα να χυσω Κεφάλι σε τοίχο!. Σηκωνομαι όρθιος και της λέω να έρθει στην άκρη του κρεβατιου, πράγμα που έκανε με βαρεμάρα. Για να τελειώσω άρχισα να ανεβάζω στροφές, αλλά με έκοψε με ένα απότομο "Σιγκαα" Θυμός.
Αη γαμησου μωρή, προκατ βαριέσαι να κάνεις, πιπα καθόλου, να γαμηθεις τίμια ούτε λόγος. Δεν είσαι και καμιά μουνάρα να χυσω από την εμφάνιση.
Με τα πολλά έχυσα και αυτή δεν έβγαλε μιλια.
Κάποια στιγμή είδε το air condition στους 23 βαθμούς και μου είπε ότι κάνει ζέστη.
Δεν έδωσα σημασία και την ρώτησα αν ήταν κουρασμένη.
-Όχι απλά την εχεις μεγάλη και πονάει.
Πάνω από 14 δεν μπορω.
-οκ
-Γειά σου

Μάλιστα, δηλαδή κάποιος που την έχει 15 πόντους είναι ψωλαρας για αυτήν Μαλακία

Αν δεν είστε βυζολαγνοι μην κάνετε το κόπο παιδιά. Ξεπετα.

Η τσα2 δεν ακούστηκε, αν και δεν περάσαμε τα 10 λεπτά.

Το δωμάτιο μέτριο.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kerveras, n.smirni76, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2018
Αφού δεν έστειλες τον ΝΑΣΟ να κάνει το κασκαντεριλίκη πάλι καλά ... Μεγάλο χαμόγελο.
12 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τον ΝΑΣΟ δεν μιλάμε πια Λύπη
Με αποκάλεσε κλεφτρονι και τρακαδωρο Λύπη
Το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το είπε αυτό ΕμμμμΧμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2