Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι με καύσωνα Θυμός, κούραση από τη δουλειά ΘυμόςΘυμός και με εμένα να μυριζω σαν ασβος ΘυμόςΘυμόςΘυμόςMoney Mouth κατεβηκα στο Μετάξι για να αδειασω σε κάποιο κλεφτρονι τριών ημερών χυσια Ναι!. Ανεβαίνω σε αυτό το σπίτι που γενικά σνομπαρα γιατί πάντα έβλεπα μόνο Πακι (λες και στα αλλα δεν πάνε), αλλά κάτι τα καλά λόγια του Επιρρεπή Καπέλογια μια Ηρα με έκαναν να πάω δω τι παίζει. Ανεβαίνω και βλέπω 10 άτομα στον πρώτο όροφο με τους 9 από αυτούς να φαντάζεστε τι είναι. Η τσα2 βγαίνει και μου λέει να κάθισα και να περιμένω, γιατί και τα δύο κορίτσια ήταν δωμάτιο . Μάλλον στο πάτωμα εννοεί γιατί όλα τα καθίσματα ήταν reserved Money Mouth.
Πρώτη κοπέλα βγήκε η Όλγα και έπαθα πλάκα με το στήθος της που είναι 2.5 +, αλλά πολύ μεγάλο για το πετιτ σώμα της. Είναι λίγο πεσμένο αλλά χεστηκα. Έχει σπαστά ξανθοκαστανα μαλλιά, γυαλί αλλά Βερονικα από Φυλής 86α και περπατάει με αυτοπεπηθεση (την γαμησα την λέξη Γλώσσα). 2 Πακι πληρώνουν και εγώ την κάνω για αλλού.
Στα υπόλοιπα δεν βρήκα κάτι καλό και γύρισα πίσω, γιατί ήθελα να την πάρω, μου άρεσε πάρα πολύ και δεν φαίνεται φόλα.
Πριν μπω στο σπίτι έξω από αυτό ένας Αλβανος με ρώτησε κάποια πράγματα για μια οδό του ειπα, με ευχαρίστησε, μου είπε και καλά τι ομάδα είμαι και για αποχαιρετισμό ήθελε να κάνουμε μια ιδιαίτερη χειραψία. Αφού με χαιρετησε και έκανα 5 βήματα έψαξα τις τσέπες μου και είδα ότι λείπει το πορτοφόλι μου Θυμός. Ο σκιπταρης με έκλεψε Θυμός. Τρέχω προς τα πάνω και βλέπω να το κρατάει.
-Why man you did this?
-OK, just give it to me...
Δεν το συνέχισα γιατί στο Μετάξι οι Έλληνες είναι μειονοτητα.
Προσοχή μάγκες Γερο-μύστης
Ξενερωμενος από την φάση έκανα 10 λεπτά βόλτα για να ηρεμησω. Όταν συνέβη ξαναπηγα στο σπίτι.
Πάλι στο σαλόνι είχε κόσμο. Η Όλγα βγαίνει από δωμάτιο και αυτή τη φορά ανακοινώνει αυτή το πρόγραμμα σε πολύ καλά ελληνικά μάλλον είναι καιρό εδώ. Χμμμ;
Τοτε σηκώνεται ένας Έλληνας νομίζω και λέει
-Ρε συ θα περάσω αλλά έχεις ένα δωμάτιο ακόμα.
-Ναι, και τι έγινε;
-Θα πρέπει να περιμένω.
-Ε κάνε υπομονή, όπως κάνουμε και εμείς υπομονή με μερικούς από εσάς Καπέλο
Όλοι μείναμε μαλακες στο σαλόνι (βασικά όσοι από εμάς μιλαγαν ελληνικά Money Mouth) και ο τύπος αφού έφαγε την τάπα του έφυγε ακραίος. Σηκωνομαι και της λέω ότι θα περάσω και αυτή μου λέει να περιμένω να αδειάσει το δωμάτιο που είναι απέναντι από το κουζινακι να μπω και να την περιμένω αφού τελειώσει από άλλο δωμάτιο Καπέλο.
Προς το παρόν ήταν ένα ντομπρο και τίμιο τυπακι Καπέλο
Αφού τελείωσε ο Πακι και η τσα2 έκανε ότι καθάρισε Μαλακία, μπήκα στο δωμάτιο που έχει ασπρόμαυρη τηλεόραση που δείχνει brazzers europe Money Mouth
Τρομερή αντίθεση.
Μετα απο 10 λεπτά έρχεται η κοπέλα.
Κλασικά τα γειά σου και τα λοιπά.
Αφού ανεβουμε στο κρεβάτι της λέω.
-Κοίτα αν είναι μην κάνεις πιπα αμέσως, γιατί δεν έχω καυλωσει, τραβά μου μαλακια κάνε κάτι τέλος πάντων πέρα από αυτό Καπέλο
-Ναι μωρό μου, μην αγχώνεσαι, είπε με απαλή φωνή και με φιλησε στο στήθος και παράλληλα επεζε με το πουλί μου Καπέλο. Εγώ της έλεγα πόσο ωραίο στήθος έχει και της έδινα μικρά χαστούκια στα μικρά κωλομερια της δίχως να φέρει αντίρρηση. Με καυλωσε για τα καλά και έμεινε εκπληκτη από το μέγεθος Money Mouth.
-Πω τι πουτσο είναι αυτό!!!... Πόσο χρονών είσαι;
-23
-Από που είσαι;
-Ελλάδα
-Με τέτοιο πουτσο;;;Χμμμ;
-Ναι ρε γιατί; Χμμμ;
-Δεν υπάρχει...
-Γιατί μικρή την έχουμε; Χμμμ;
Σε αυτήν την ερώτηση δεν απάντησε. Δεν ξέρω αν το εννοούσε ή το είπε για να "φτιάξει" Εμμμμ
Ξαπλωνω και πάει να βάλει καποτα.
-Περίμενε λίγο, φέρε λίγο τις βυζάρες σου Καπέλο
-Που; Χμμμ;
-... ΤσαMoney Mouth. Στο πρόσωπο μου.
-Ναι, αλλά μην δαγκωσεις είπε με παραπονιαρικη φωνή.
Επεζα ήρεμα με το στήθος της και όταν είδε ότι ήμουν καλός μαζί της άρχισε τα παιχνίδια,με ξαπλωσε τελείως και από πλάγια θέση έφερε το στήθος στο πρόσωπο μου και το κουνουσε με δύναμη σαν να με χαστουκιζει. Λόγω κούρασης απλά "ετρωγα" ξύλο και δεν αντιδρουσα και η Όλγα γελουσε παιχνιδιαρικα.
-Οκ βάλε καποτα.
-Πο πο, είναι μεγάλη!!!
-Εσύ φταις για αυτό Money Mouth
-Χαχαχαχα... και σκληρή.
-Και για αυτό εσύ φταις, όταν μπηκες την βρήκες σε αυτήν την κατάσταση; Χμμμ;Money Mouth
-Χαχαχαχα
Άρχισε την πιπα της η οποία ήταν μέτρια σε βάθος και και με εφέ. Δεν με χάλασε γιατί είχα πολύ σπέρμα μέσα μου. Πήγα για βαθύ λαρυγγι, αλλά είπε απότομα "Ωπα" και το σταμάτησα. Όντας φουλ καυλωμένος της είπα να ξαπλωσει για να την γαμησω Καπέλο
-Μωρό μου ήρεμα, μην με σπάσειςΚαπέλο
-Τι είσαι για να σε σπάσω ποτήρι; μάλλον να σε σκισω εννοείς Χμμμ;
-Ναι χαχαχαχαχ.
Μπήκα χαλαρά και αυτή να μου λέει "έτσι, έτσι μωρό μου" "γαμα με ". Εγώ με 200% στυση αρχιζα να πιστονιαζω και έκανα να βαθύ μπιξιμο με την Όλγα να βγάζει ένα δυνατό" Ααααααααα"
-Σε πονεσα;
-Όχι, απλά με ακουμπησες. Δεν το ενιωσες;
-Από την καύλα μου όχι, sorry .
-Δεν πειράζει μωρό.
Συνεχίσαμε σε αυτήν την στάση με την κοπέλα να χαιδευει όπου μπορεί το σώμα μου και να φιλαει το στήθος μου και εγώ να την φιλώ στο λαιμό και στα μάγουλα. Σε κάποιες φάσεις έδινα λίγο πόνο και η Όλγα βογγαγε πιο δυνατά, αλλά αληθινά.... πιστεύω Money Mouth
Κάποια στιγμή σηκώθηκα για να αλλάξω στάση και είδα ότι τα γυαλιά είχαν φύγει από την θέση της και είχε σάλια της στο πρόσωπο της, δείγμα ότι γούσταρε τη φάση όπως και εγώ.
Δεύτερο στάση στα 4, που όταν μπήκα στην αρχή πήρε βαθιά ανάσα και είπε Ουαου. Πήγαινα αργά, με αυτήν να μου λέει ότι θέλει να την γαμαω έτσι και μου έπιανε τα αρχιδια με το ένα χέρι, που δεν με καυλωνε, ούτε με χαλαγε. Μπορεί να αρέσει σε αυτήν, Who knows Χμμμ;.
Επίσης να πω ότι κάνει παιχνίδι με τον καθρέφτη, αλλά εγώ όντας κουρασμένος δεν μπορούσα να το παίξω.
Στα 7-8 λεπτά βαράει η τσα2 Θυμός.
Αυτόματα αρχίζω να δίνω πόνο και η κοπέλα να μου λέει "έτσι καύλα χύσε με στο μουνακι μου" Μετα απο 1-2 λεπτά έχυσα δυνατά με την Όλγα να φωνάζει και να ξαπλωνει τελείως για να στραγγιξω Καπέλο.
Καθώς στραγγιζα, είπε Ουαου και ω ρε μάνα μου.
Σηκώθηκα να ντυθώ και αυτή έμεινε για λίγο ακόμα ξαπλωμενη.
-Είσαι εντάξει;
-Ναι
-Ρε συ σορρυ για πριν αν πονεσες, δεν το ήθελα ΝτροπήΛύπη
-Μην αγχώνεσαι εντάξει είμαι,απλά με ακουμπησες εκεί και ήταν σκληρά.
-Οκ, απλά δεν θέλω να σε πονεσω Έρωτας.
-Όλα καλά.
-Να σου πω, πόσες μέρες δουλεύεις εδώ;
-Κάθε μέρα 9-5.
-Και πότε δεν έχεις πολύ κόσμο;
-Έλα πρωί αν θες.
-Οκ
-Γειά σου μωρό μου.
Νομίζω ότι καταλάβατε ότι είναι μια πουτανα που συμπεριφερεται όπως θα συμπεριφερθεις και εσύ. Δεν κάνει πορνοσταρικο γαμηση, αλλά για το κόσμο που έχει είναι τίμια και θέλει να περάσεις καλά. Βέβαια και εγώ ήμουν φορτωμενος και κουρασμένος και δεν είχα όρεξη για δυνατό γαμηση. Μπορεί τότε να μην μου άρεσε. Την δοκίμασα μετά ξανά μετά από 2 μέρες και ήταν ακόμα καλύτερη και πιο απελευθέρωμενη,μπορεί να ανεβάσω και δεύτερη κριτική. Φιλιά δεν δοκίμασα να πάρω αν και ήθελα Έρωτας. Πάντως σε φέρνει κοντά στο πρόσωπο της αλλά αν δεν κάνει κίνηση αυτή δεν κάνω τίποτα για να μην χαλασω τη φάση.
Η τσα2 βαράει στα 7 λεπτά, δεν έχω να προσθέσω κάτι σε αυτό.

Το δωμάτιο για Μετάξι είναι καλό.

Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bonecrusher, Kerveras, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού