Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τελευταία μέρα του Ιουνίου και έψαχνα ένα μιλφακι για να τον αποχαιρετησω Καπέλο.
Κατέβηκα στην μιλφοστριτ και μπήκα στο πρώτο σπίτι στο οποίο έγινε και η κατάθεση. Η τσα2 μου παρουσίασε 2 κοπέλες. Την Όλγα που όλα τα χαρακτηριστικά του σώματος της τελειώνουν σε άρα, αλλά είναι σαν το ανθρωπακι της Michelin Money Mouth.
Δευτερη ήταν η Αναστασία η οποία ήταν σε δωμάτιο. Είναι μιλφ ξανθιά με κανονικό πρόσωπο και σώμα στο οποίο ξεχωρίζουν οι βυζάρες της που είναι στητες. Στο σαλόνι βγαίνει με ένα τρακ μπορώ να πω Εμμμμ.
Τεσπα, βγήκα να συνεχίσω την βόλτα, αλλά η Αναστασία φαινόταν σαν καλύτερη επιλογή Καπέλο Μπαίνω στο ξανά στο σπίτι, πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο ευθεία που είχε τσόντα με την shyla styles (RIP) Ναι!.
Με καυλωσε η αποθανουσα Money Mouth και όταν μπήκε η μιλφ βρήκε έτοιμο Ναι!. Εκανε έναν μορφασμο, αλλά δεν ρώτησα γιατί,απλα σηκώθηκα, την πλησιασα, είπαμε τα κλασσικά "τι κάνεις; ", "καλά εσύ;", "καλά"Money Mouth, πήγα από πίσω της και χουφτωνα με μανία της βυζάρες της Ναι!. Αυτή δεν έφερνε αντίρρηση, ούτε δυσανασχετουσε, αλλά δεν φαινόταν και να της άρεσε, απλά έβγαζε μικρά βογγητα και έπαιζε με την καβλωμενη πουτσα μου Ναι! Κράτησαν ώρα τα προκατ Καπέλο
Στη συνέχεια ξαπλωσα, μου πέρασε καποτα και άρχισε μια πάρα μα πάρα πολύ καλή πιπα. Ήταν υγρή, βαθιά όσο μπορούσε (δεν την πιεσα γιατί θα χαλουσα την φάση) και η γλώσσα της έπαιζε παντού όπου υπήρχε καποτα. Αρχιδια δεν ακουμπησε (δεν με νοιάζει), αλλά ήταν πολύ καλή και μη αναμενόμενη. Μετά σταμάτησε και έκανε ισπανικό Ναι!, το οποίο ήταν καλό, όχι όσο η πίπα της. Πάντως όπως και με την Κορινα από φωκαίας 24 όροφος έτσι και με αυτήν για τα βυζιά πήγα, αλλά η πίπα ήταν καλυτερηΠροσκύνημα. Αφού κράτησε ώρα η πίπα ήρθε η ώρα του γαμησιου, αλλά και των παρατραγουδων Θυμός
Πρώτη στάση cowgirl όπου δεν έκανα ούτε 10 πουτσιες και αυτή ζήτησε να αλλάξουμε στάση Θυμός.
-Γιατί ρε συ; Χμμμ;
--Έλα μωρό να κάνουμε και άλλες στάσεις Μαλακία
Τεσπα, επομενη στάση στα 4, όπου δυστυχώς καμπουριαζε και δεν μπορούσα να δώσω πόνο, τουλάχιστον έμπαινα όλος. Αυτή δεν κουνιοταν και απλά βαριανασανε και έλεγε κάτι "ναι μωρέ μου.... Έλα αγάπη μου" και τέτοια.
Δεν έπαιζε να χυσω έτσι και γυρίσαμε ιεραποστολικό. Εκεί ήταν λίγο καλύτερα, απλά γαμαγα σαν άνθρωπος και αυτή έπαιζε την ίδια κασέτα. Κανένα πρόβλημα για μένα. Κάποια στιγμή κουράστηκα και βγήκα από μέσα της.
-Γιατί βρήκες; Θυμός
-Κουράστηκα Λύπη
-Ναι αλλά πως θα χύσεις αν βγεις;
-Χαλαρωσε θα τελειώσω, ούτε 10 λεπτά δεν περασανε.
Δεν απάντησε και απλά συνεχίσαμε. Την ρώτησα αν ήταν να χυσω στα βυζιά της, μου είπε ναι, αλλά τελευταία στιγμή άλλαξα γνώμη και τελείωσα μέσα της. Τουλάχιστον με άφησε να στραγγιξω χωρίς μα και μου Καπέλο
Όταν τελειώσαμε της είπα γιατί δεν έκατσε πολύ από πάνω μου και μου είπε για να κάνουμε πιο πολλές στάσεις Μαλακία.
-Εντάξει, ότι πεις...
-Εντάξει, να σου πω την αλήθεια ήταν σκληρός.
-Οκ, και δεν μπορούσες να καθίσεις ούτε λεπτό;
-Όχι μωρό μου, είμαι στενή... Χαχαχαχα
-Καλά έγινε...
Μετα απο αυτή την στιχομυθια και αφού ντύθηκε έφυγε.
Σε προηγούμενες κριτικές της γράφει ένας ότι την έχει τεράστια (μάλλον 20+) και ότι η Αναστασία γούσταρε. Τι έγινε τώρα, ξαφνικά στενεψε; Μαλακία Μαλλον της αρέσει να την σκίζουν όσοι είναι από 20 και πάνω Μαλακία
Με λίγα λόγια η Αναστασία είναι η low profile μιλφαρα της γειτονιάς που όλοι θέλουμε να σκισουμε Κατσικογάμης, αλλά στο δωμάτιο είναι τυπική και θέλει να γαμηθει με τον τρόπο που γουστάρει χωρίς να ιδρωσει πολύ.
Για μένα από όσες μιλφ έχω πάρει η καλύτερη είναι η Αννα από Ιωαννίνων 3 ισόγειο. Η Αναστασία έχει καλύτερη εμφάνιση από αυτήν (πλην ματιών βεβαίως) , δηλαδή είναι πιο γεμάτη και το στήθος της είναι στητο και χωρίς την μεγάλη ελιά. Όμως, η καύλα της μιας για γαμηση και για σε ευχαριστήσει (συν ότι κάνει ακα και τα παίρνει στο στόμα) είναι πολύ μεγαλύτερη από της Αναστασίας. Αν ήταν στο ίδιο επίπεδο θα ήταν στανταρακι μου και πρώτη επιλογή.

Το δωμάτιο ήταν πάρα πολύ καλό, μπορεί και να αξίζει και 9 στην βαθμολογία.

Η τσα2 ήρεμη αν και νομίζω κάναμε 10 λεπτά και όχι παραπάνω για να δω αν αφήνει Χμμμ;


Πήγα με μετρό.

Καλά γαμήσια Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
quaresma17.6
Ανώτατος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
9.425
Πόντοι:
12.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 partouzaboy, joe_love, Kerveras και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2018
Εσύ τον έχεις 17.6, σωστά; Χμμμ;
11 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το 17.6 σημαίνει κάτι άλλο, αλλά κάπου εκεί είναι Money MouthMoney MouthMoney Mouth
11 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σημαίνει;
11 Αυγούστου, 2018
Copy paste απο τη μνημη μου η κριτικη, καβλομιλφ τρελο η Αναστασία αλλα κομοδινο με αστειες δικαιολογιες
Δεν εχω να προσθεσω κατι εξτρα ΑΚΡΙΒΩΣ τα ιδια κ με εμενα
11 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απόρρητο Εμμμμ
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5