Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 652903
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Για μια δουλειά βρέθηκα στην περιοχή ξανά και είπα να πάω και σε αυτό το μασατζίδικο γιατί στο 108 έριξα μαύρο. Πέρασα από τον 3ο όροφο και υπήρχε μία μόνο κοπέλα διαθέσιμη εκείνη την ώρα. Ωραία πιπίνα ήταν, αλλά ήθελα να δω τι παίζει και στον 6ο όροφο. Στο 6ο μου παρουσίασε η κυρία δύο κοπέλες διαθέσιμες, την Έρικα και την μιλφ Εύα. Η κυρία μου πρότεινε να πάρω την Έρικα, γιατί το σκεφτόμουν και τελικά την επέλεξα. Σε κερνάνε αναψυκτικά και ποτά εφόσον πάρουν πρώτα τα λεφτά. Η σφραγισμένη πετσέτα και οι παντόφλες επίσης δίδονται στην υποδοχή και σε πηγαίνει η κοπέλα στο δωμάτιο. Μέχρι στιγμής όλα τέλεια!
Μπήκα στο δωμάτιο 12 και 25, έκανα μπάνιο και 12 και 31 έσκασε στο δωμάτιο η κοπέλα. Η Έρικα είναι μελαχρινή Ρουμάνα, 26 ετών, μιλάει πολύ καλά Ελληνικά, είναι αδύνατη, έχει σοκολατί δέρμα, κωλάρα πεταχτή και καλοσχηματισμένη, 2άρια βυζάκια, ζουμερά χείλη και γλυκό πρόσωπο. Μου έκανε ένα ωραίο χαλαρωτικό μασάζ από πάνω μέχρι κάτω, ενώ με ρωτούσε αν όλα είναι καλά. Όσο μου έκανε μασάζ έπιανα την κωλάρα της όταν μου δινόταν η ευκαιρία και χάζευα τα σέξι δαντελωτά εσώρουχα της. Μετά το μασάζ άνοιξε τον καναπέ για να ξεκινήσουμε το ερωτικό κομμάτι. Ο πρώτος γύρος δεν κράτησε πολύ. Στην αρχή με χάιδευε και με φιλούσε στο λαιμό, ενώ με το ένα χέρι της, έπαιζε τον πούτσο μου που άρχισε να ξυπνάει σιγά σιγά. Έκανε κίνηση να ανοίξει το προφυλακτικό και της είπα ότι θέλω χωρίς. Αυτή μου είπε ότι δεν κάνει χωρίς και της είπα ότι η κυρία στην υποδοχή είπε ότι κάνεις. Ευτυχώς δεν έφερε αντίρρηση και τον πήρε δειλά δειλά στο στόμα της. Η πίπα της ήταν απαλή, αργή και βαθειά. Μετά μου πέρασε προφυλακτικό και συνέχισε πιο έντονα το τσιμπούκι. Μόλις την γύρισα σε 69 και άρχισα να την γλύφω στο ξυρισμένο μουνάκι της, η τεχνική της απογειώθηκε και τον έπαιρνε χωρίς χέρια. Για να μην χύσω της είπα να ξεκινήσουμε σεξ. Πρώτη και τελευταία στάση αυτή από πάνω μου. Πραγματικά το μουνάκι της έχει υπέροχη στενή αίσθηση. Με ένα γρήγορο ρυθμό και με μερικά καυλώλογα ήρθε το τέλος. Μπήκα για ντουζάκι και μετά αράξαμε χαλαρά στο κρεβάτι και τα λέγαμε. Η κοπέλα είναι ομιλητική και κάνει καλή παρέα. Να πω ότι φιλιά στο στόμα δίνει πεταχτά και δεν τα επιδιώκει. Στον δεύτερο γύρω ξεκίνησε πάλι πίπα με μικρό πέρασμα από τα ρχιδια, λίγο ισπανικό στα βυζιά της, πέρασμα προφυλακτικού και 69 για λίγο. Για πρώτη στάση την έβαλα στα τέσσερα όπου γουστάρει το δυνατό σφυροκόπημα και συμμετέχει με κραυγές και λογάκια καυλωτικά. Δεύτερη στάση εγώ από πάνω με πεταχτά φιλάκια στο στόμα και φιλιά στο λαιμό εκατέρωθεν. Τρίτη στάση ήρθε από πάνω μου και ανεβοκατέβαινε στο εργαλείο με καλό ρυθμό και είχα ωραία αίσθηση του μουνιού της. Μετά κατέβηκε από πάνω μου, έβγαλε το προφυλακτικό και άρχισε να μου τον παίζει στα βυζιά της για να τα χύσω, αλλά εγώ την έφερα κοντά μου και την φιλούσα στο στόμα και στο πρόσωπο. Αυτή μου έπαιζε ωραία μαλακία και έχυσα έντονα μια καλή ποσότητα χυσιού και συνέχισε να μου τον παίζει μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα. Κάναμε και οι δύο μπανάκι και μόλις τελείωσε η ώρα, άνοιξε αυτόματα ο φωτισμός του δωματίου.
Εν τέλει πρόκειται για ένα καλά οργανωμένο κατάστημα, έχει έντονη κίνηση από συναγωνιστές, δεν κλέβουν στον χρόνο, η κοπέλα ήταν πολύ καλή και δεν κατάλαβα πως πέρασε τόσο γρήγορα η ώρα. Όλα αυτά θα με κάνουν να ξαναπάω Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έρικα
H
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού