Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 5 10
Call-Girls 8350
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την ευκαιρία της επιστροφής του κοριτσιού στην Ελλάδα, στην Θεσσαλονίκη αυτή την φορά και σαν Alexa2, είπα να γράψω γιά την εμπειρία μου μαζί της...
Την Alexa την συνάντησα 4 φορές σαν επαγγελματία στο προηγούμενο της τουρ της αλλά κι όχι μόνο...

Το κορίτσι είναι όμορφο, είναι, πολύ όμορφο εκπέμπει μία απόκοσμη γοητεία που μόνο μία ρωσσίδα θα μπορούσε να έχει. Πρόσωπο αυτό που βλέπετε, με πολύ όμορφα μάτια, ψεύτικες βλεφαρίδες που τις φοράει σχεδόν πάντα, μόνο τα φρύδια δεν είναι των φωτογραφιών, τώρα πλέον είναι ξυρισμένα και βαριά ζωγραφισμένα, υπερβολικά θα έλεγα με μολύβι κατά τα σημερινά ηλίθια πρότυπα. Μαλλιά με εξτένσιονς, χείλη δικά της κι ένα ελαφρύ λακάκι στο σαγάνι.
Το σώμα δεν είναι μοντέλου, καμμία σχέση με μοντέλο, είναι κοντούλα κοντοπούτανο ενόργανης γυμναστικής χωρίς όμως το τουρλωτό κωλαράκι των αθλητριών. Το στήθος 2,5άρι με σιλικόνη σ΄ένα σχήμα που σίγουρα που δεν θα έδινε η φύση, όχι απαραίτητα άσχημο όμως. Να συμπληρώσω ότι οι ουλές της πλαστικοποίησης είναι ορατές. Τα βυζάκια λοιπόν ερεθίζονται εύκολα, ανταποκρίνονται στα χάδια και μεταμορφώνονται σε ηφαίστεια έτοιμα να εκραγούν, μουνάκι μικρό (άν και μανούλα) και πεντακάθαρο, κωλαράκι επίσης αλλά λίγο φλατ. Άκρα περιποιημένα με την σχετική πλαστκή γαρνιτούρα, όχι όμως ιδιαίτερα καλαίσθητα.

Στο γαμήσι τώρα..τελικά όλα είναι θέμα χημείας, πως θα ταιριάξης με τον άλλο...εγώ πέρασα καταπληκτικά μαζί της. Είναι θερμή αρκεί να της το βγάλεις, αλλιώς είναι απόμακρη μα καλή επαγγελματίας.
Στο φιλί είναι δύσκολη...πρέπει να καυλώσει γιά να σκάσει το γλωσσάκι...αλλιώς τα φιλιά της είναι σαν των πρώιμων εφήβων. Σεξ..είναι μικροκαμωμένη και την κάνεις ότι θες.
Εγώ πάντωςπέρασα περίφημα μαζί της και νομίζω κι αυτή μαζι μου. Ανταποκρίνεται καλά και σπαρταράει από ηδονή αν βρείς τα χούγια της κι αυτή τα δικά σου.

Είναι συσταλμένη, πρώτα θα σε περιεργαστεί κι αν της κάνεις θα σου ανοιχτεί αλλιώς είναι δύσκολη η επικοινωνία. Τα αγγλικά της λίγα αλλά αν θέλει συνεννοείσαι μιά χαρά...

Τη συνιστώ υπό προυποθέσεις...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 172222
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
13.713
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, vltepdr, Karelis69 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού