Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90959
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλίσα ειναι μια ξανθια πολυ ομορφη Ουκρανη,η ηλικια της με μπερδεψε αλλα νομιζω ειναι πατημενα 35+ με ωραιο βυζακι,τα εχει τα πιασιματα της με αφρατο κωλο και λιγο κοιλια.Κι ενω ειναι ομορφη βγαζει και κατι πολυ εκφυλο στην παρουσια που εμενα μ'αρεσει πολυ.
Βεβαια το σαλοναρισμα της ειναι τραγικο,περναει τρεχοντας απο το δωματιο στην κουζινα και αντιστροφα,δε κοιταει καν στο σαλονι και φοραει και ενα διχτυωτο που κρυβει σχεδον ολο το σωμα...τελοσπαντων εγω περασα με 50ε για γυμνο τσιμπουκι και γλειφομουνι διοτι το 69 δεν ακουστηκε σαν προγραμμα απο την ασχημη και αχωνευτη τσατσα...

Μπηκε το μωρο εβγαλε το διχτυ που λεγαμε και το σουτιεν και επεσε στο κρεβατι.Δε μιλαει καθολου ελληνικα και ελαχιστα αγγλικα οποτε εκει καπου χαλαει το πραμα.
Τελοσπαντων αρχισε να με χαϊδευει σε ολο το σωμα και να με φιλαει στις ρωγες,χουφτωσα κι εγω την κωλαρα της και την τραβηξα να κατσει πανω μου με την κοκκινη κιλοτα που ακομα φορουσε.Εκανα κινηση να τη φιλησω αλλα αρνηθηκε,τη ρουφηξα τις ρωγες,καναμε αγκαλιτσες και μαλιστα εχει πολυ ωραιο τρυφερο δερμα και χαιρεσαι να τη χαϊδευεις.

Μου'κανε μια φοβερη πιπα με ρυθμο,μπουκωματα,σαλιο οσο πρεπει...ιδιαιτερο στυλ στην πιπα που με εκανε πυραυλο ομως σε ενα λεπτο.
Εβγαλε το βρακι και ανοιξε τα ποδια και την εκανα ενα γλειφομουνι που την καυλωσε αμεσως.Βεβαια το μουνι της δεν ειναι ιδιατερα ομορφο αλλα εγω εκανα το χρεος μου Σπασίκλας
Τη γυρισα και απο πισω να τη γλειψω τον κωλο λιγο αλλα τραβηχτηκε δε με αφησε.

Πρωτη σταση αυτη απο πανω οπου κουνηθηκε αργα αλλα τον επαιρνε ολο μεσα κουνοντας μονο τη λεκανη και κοντεψα να τελειωσω ετσι.Μετα την εστησα απο κατω κοιτουσα τις ματαρες της και τη γαμησα σε γρηγορο τεμπο και την εριξα ενα πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες.Εμεινα για λιγο στην αγκαλια της,την χαϊδεψα τα μαγουλακια ΈρωταςΈρωτας

Συμπερασμα...ιδιαιτερη περιπτωση θα ελεγα,ενω τα ξερει τα κολπα δεν ανοιγεται και λειτουργει με τα τυπικα.Βεβαια σ'αυτο παιζει ρολο το οτι δε μιλαει οποτε ηδη απο κει χανει πολυ το σκηνικο.Ειναι πολυ ερωτευσιμη γυναικα ομως,χαιρεσαι να την κοιτας και κανει φοβερο τσιμπουκι.Νομιζω αν μεινει και λιγο παρει θαρρος και μαθει και πεντε ελληνικα θα κανει παταγο
Βεβαια πρεπει να γραψω οτι ο χωρος ειναι τραγικος.Ισως το χειροτερο στουντιο αυτη τη στιγμη και αυτο δε βοηθαει και την κοπελα.Μικρο δωματιο,τραγικος φωτισμος λες και εισαι σε πυλωτη οικοδομης το 1990...διαρρυθμιση σκατα,μεχρι και τα σεντονια ηταν ασχημα...αισθητικη μηδεν,σαλονι δεν υπαρχει να μπορεσει να αναδειχθει η κοπελα...το πρασινο στην Τανταλου στο Βαρδαρη ηταν πιο ομορφο απο αυτο το χάλι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2018
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, kassler, Blastbeat208 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού