Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μανταλινα Ουγγαρεζα,ενα ομορφο μελαχρινο κοριτσι γυρω στα 25 ας πουμε με ωραιες καμπυλες και πολυ απαλο δερμα.Αεράτη και πρόσχαρη στο σαλονι μαλλον δε σου αφηνει και πολλα περιθωρια να το σκεφτεις γιατι οπωσδηποτε ειναι απο τις ωραιες κοπελες που δουλευουν αυτη τη στιγμη και ξεχωριζει.50ε για γυμνο με 69

Με την εισοδο της στο δωματιο ηταν πολυ επικοινωνιακη,βγαζει εμπειρια παρα το νεαρο της ηλικιας και γι'αυτο δεν ορμηξα οπως συνηθιζω και την αφησα να δω που το παει Χαμόγελο
Εβγαλε το σουτιεν της και ξαπλωσε πανω μου,με φιλουσε στο λαιμο και στο στηθος,της εδωσα και μερικα πεταχτα στα χειλη...κατηφορησε και εφτασε στ'αρχιδια τα οποια εγλειψε επιφανειακα και στη συνεχεια πιπα σε καλο ρυθμο,με δυνατα ρουφηγματα στο πουτσοκεφαλο και προσπαθειες να τον μπουκωσει ολοκληρο στο στομα της

Εβγαλε και το βρακι και οπως ημασταν καθισμενοι στο κρεβατι με απλωμενα τα ποδια αρχισα να της τον τριβω στο ομορφο μουνακι της πραγμα το οποιο δεχτηκε αμεσως και μαλιστα της αρεσε κιολας Εμμμμ...
Το μουνακι της πανεμορφο και λαχταριστο,απο τα πιο ομορφα που εχω δει το εφαγα για ωρα με μανια χωρις να σταματησω καθολου...ενδιαμεσα της εβαλα και ενα δαχτυλο και αυτη κουνουσε τη λεκανη της πανω κατω για να το τρωει ολο μεσα.Συντομα τα δαχτυλα εγιναν δυο και αρχισε να βογγαει απο την καυλα...νομιζω το απολαυσαμε και οι δυο και θα μπορουσαμε να το συνεχισουμε για ωρες ετσι αλλα επρεπε να γαμησουσε και λιγο Μεγάλο χαμόγελο

Της ζητησα να μου ξανακανει λιγο πιπα για να καυλωσω φουλ,το εκανε και στηθηκε στα 4 οπου εκει εγλειψα και την ομορφη σουφρα της.
Τη γαμησα για λιγο πισωκολλητα αλλα ηθελα να βλεπω το ομορφο προσωπο της οποτε την γυρισα κανονικα και συνεχισαμε ετσι...λιγο μου γκρινιαξε κανα δυο φορες αδικαιολογητα για το χρονο αλλα εκανε την υπομονη της και την εχυσα δυνατα μες την αγκαλια της μυριζοντας τα λυτά της μαλλια Σπασίκλας...ειναι και Αυγουστος

Συμπερασμα...καλο παιδι,εμπειρη στο σεξ,καλη στο παιχνιδι και την επικοινωνια και ενα ιδιαιτερα ομορφο μουνακι για γλειψιμο,το τονιζω και επιμενω σ'αυτο.
Αρνητικο το οτι γκρινιαξε για το χρονο αλλα το εκανε με καλο τροπο και ας πουμε την δικαιολογω και λογω ηλικιας.Θα ξαναπηγαινα ανετα και μαλιστα στα κοντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2018
Όνομα κοπέλας
Μανταλίνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, G. Prf, Blastbeat208 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού