Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινή επίσκεψη στην περιοχή την εποχή που εμφανιζόταν η Λένα. Ανέβηκα τα σκαλιά και η ευγενική τσατσά παρουσίασε την Λένα. Ελληνίδα, γύρω στα 30+ με συμπαθητικό σωματότυπο, κοντό καστανό μαλλί και μια αρκετά μεγάλη μύτη. Όχι άσχημη, αλλά όχι και κάτι ιδιαίτερο. Ήταν όμως ορεξάτη και έτσι πείστηκα να περάσω στο δωμάτιο.

Μια και ήταν περίοδος καυσώνων το κλιματιστικό έκανε καλή δουλειά και δημιούργησε όμορφο κλίμα. Λίγα λεπτά αργότερα ήρθε η κοπέλα και μαζί με τις συστάσεις έβγαλε και τα εσώρουχα της. Βυζί 2,5άρι αλλά με ρώγα κρεμάστρα που ανταποκρίθηκε σε γλειψίματα και δαγκώματα. Ο κώλος αν και σχετικά καλοσχηματισμένος, έδειχνε την ηλικία του... Την ίδια ώρα το χέρι της είχε ανυψώσει το όργανο, και κατέβηκε για τσιμπούκι. Ρούφηξε όμορφα, αισθησιακά και με χαμηλό ρυθμό, χωρίς να δείχνει διάθεση να με ξεπετάξει με τσιμπούκι. Πέρασε προφυλακτικό και ήρθε από πάνω μου. Καβάλησε αργά και έφερε πάλι το στόμα της στον λαιμό μου, ενώ κουνούσε την λεκάνη της για να τρίβει και την κλειτοριδα της. Για να μην τελειώσω έτσι, την έστησα στα 4 και έριξα μερικές γερές πιστονιές. Έδειξε να απολαμβάνει το χαμηλότερο ρυθμό με πλήρεις διεισδύσεις μέχρι το τέλος

Δεν βιάστηκε να φύγει, μια και δεν είχε ακουστεί κάποιος πελάτης, και μιλήσαμε για ποιες περιοχές έχει δουλέψει κλπ.

Δεν ήταν μια επίσκεψη που μπορεί να χαρακτηριστεί κακή, αλλά όχι και κάτι το αξιομνημόνευτο. Αν επιστρέψει ποτέ συστήνεται για ήρεμα γαμήσια με μια σχετικά ψηλή κοπέλα.

Φυσικά η δική μου εμπειρία δεν σημαίνει ότι και τυχόν δική σας θα είναι αντίστοιχη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λένα
GioCha
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
108
Likes:
2.734
Πόντοι:
2.911
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Ettore, ThE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού