Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πραγματικα απορω πως γινεται να υπαρχει μονο ΜΙΑ κριτικη για την Σαρα.Τελος παντων.
Ρε παιδια, τι κοριτσαρος ειναι αυτος, τι τι τι...
Πεμπτη απογευμα και η ζεστη ειναι αφορητη στην ομορφη πολη μας, ειχα σκοπο να παω στις βιλες αλλα βαριομουν να παω.Ετσι καθησα να δω στο σαιτ τους να δω ποιες εμειναν. Απο την αρχη μου ειχε καρφωθει η Σαρα και ειπα να την παρω. Ετσι πηρα τηλ το γραφειο και ολα εκλεισαν ευκολα. Πηγαινω στο ξενοδοχειο στο βαρδαρη, ανεβαινω πανω, χτυπαω την πορτα...και ρε παιδια, ειναι το κοριτσι ορθιο και τρεχει να με αγκαλιασει, να με φιλησει, να μιλαει τα Κολομβιανα της, τα Αγγλικα της...παναγια μου λεω τι ΜΟΥΝΑΡΟΣ ειναι αυτος.Με ξαπλωνει αμεσως και δε σταματησε να με φιλαει και ταυτοχρονια να ποιανει το εργαλειο μου. Στο σοσιαλ παρα πολυ καλη,παντα με το χαμογελο. Η φωτο στο σαιτ την αδικουν. Μιλαμε για ΚΟΥΚΛΑΡΑ.
Στα του αγωνα,βγαζει τις υπεροχες,σιλικονατες βυζαρες οι οποιες ειναι πολυ στην αφη. Ενα μουνακι για τρελα γουστα, δαχτυλο δεν αφησε αν και ρωτησα αλλα της το εκανα ενα ωραιο περασμα. Πολυ καλη πιπα, με πολλα ντιπ, η κοπελα το χει. Πρωτη σταση ερχρται αυτη απο πανω, με θεα τις βυζαρες της. Η κοπελα δεν με αφηνε με τιποτα ειναι ενα τρελο αλογο δεν ηθελε με τιποτα να την γαμησω...ολη την ωρα αυτη απο πανω και να κουνιεται με μανια, το απολαμβανε για πλακα!!! Με τελειωσε σε 15 λεπτα.
Απιστευτη κοπελα και ηταν το τελευταιο της βραδυ, θα μας ξανα ερθει το Σεπτεμβιο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
204
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pannap, Takis Salon, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού