Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέρασα σήμερα για τσεκάρισμα του μαγαζιού. Χώρος πολυ καθαρός και προσεγμένος. Στην υποδοχή μια ευειδής ξανθιά ευγενική κυρια που άνετα θα πέρναγα στο δωμάτιο.μαζι της. Μου παρουσίασε 2 κοπέλες την Εύα (ψηλή μελαχρινή με ποδάρες και βυζαρεςΠροσκύνημα) και Ειρηνη (γλυκό καυλοπιπινο που θα τιμηθεί σιγουρα). Επέλεξα Εύα γιατι η Ειρηνη περνούσε με τυχερακια συναγωνιστή (μπαγασα δεν βλέπω κριτική σου για το κορίτσι) και δεν το μετάνιωσα. Η κοπέλα εχει κορμάρα δούλευε σε στριπ κλαμπ πιο παλιαΠροσκύνημα Απο μασάζ μέτρια πράγματα αλλα το προσπαθεί. Μου έκανε σε όλο το σώμα. Όσο έτριβε εγω χούφτωνα ποδάρες κωλαρακι... Οσο χουφτωνα γινόμουν πυραυλος. Οταν με γύρισε ήμουν κάγκελο! Γέλασε, έβαλε την καπότα στο στόμα και την πέρασε με ένα βαθύ τσιμπουκολαρυγωμα. Η πίπα της πολυ καλη και άνετα θα με τελειωνε έτσι αλλα εγώ ήθελα μουνακι! Την έστησα ιεραποστολικα στο μασαζοκρεβατο για να έχω θεα το πιρσινγκ στο μουνακιΠροσκύνημα Και να καυλωνω. Αλλαγη στάσης στα όρθια στο μασαζοκρεβατο και απο πίσω. Γατζωμενος απο τις βυζαρες ανέβασα στροφές και μας άκουσαν μεχρι εξω απο τις φωνές της... Έχυσα σπαρταρωντας πανω της και μπήκα χαλαρωμενος για ντουζακι... Επόμενος στόχος Ειρηνη. Καλο βόλι σε όλους Καπέλο
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Εύα
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.966
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, doc_lin, Sproxe Garsia και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού