Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100701
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ξεκινήσα με ένα φιλαράκι για καφέ στο Φλοίσβο στη μαρίνα.. καθώς κατεβαίναμε τη Συγγρού μου λέει ο κολλητός μου δε Πάμε να καταθέσουμε πρώτα και μετά να πάμε στη παραλία χαλαρά να πιούμε το καφέ μας.Εγω δε έχω ξανά πάει σε μασαζ έλεγα τώρα λάδια και μαλακιες θα γίνουν πουτανα τα ρούχα θα φαίνεται στο πουκάμισο δε πηγενα με τιποτα.. Του λεω όχι δε πάω δε θέλω:Αυτός ΣΤΑ αρχιδια του σταματάει στη Συγγρού κατεβα μου λέει. Με έπιασα τα νεύρα μου . Ανεβαίνουν επάνω πατάει το κουδούνι ΜΠΑΜ ένα ξανθό μουνι εμεινα, μόστρα το βυζι εγώ πρώτη φορά στο χώρο γενικός τα είπαμε δε έχω ξανά πάει σε τέτοιο. Καθόμαστε πολύ ωραίος χωρος πολύ φωτεινό και όχι αποπνικτικό μπουρου μπουρου αυτή χαιρετουρες με το κολλητο μου πρέπει να είχε καταθέσει αρκετές φορές για να έχουν τέτοια οικειότητα. Τι ρωτάει που ειναι η ευα τωρα θα έρθει του λεει να και έρχεται περιμένω να δω να ερχεται με τα στριγκακι που τέτοια τύχη .Βγενει με μια ροζ πόδια ήττα εγω ουτε μάτι λέω με χαιρετάει στο κλασιμο εμενα αγκαλιές φιλιά μαλακας Εγώ.. Χερακι και εξαφανίστηκαν στη πόρτα. Μου λέει ο μουναρος εσυ θα δεις και τις άλλες μου δείχνει μια ελληνίδα αν δε κάνω λάθος Ελένη. Μου λέει λογο Ότι σε 1 ώρα κλείνουμε αυτή τι στιγμή εχω 3 κοπέλες σε λίγο θα έρθει και η άλλη κοπέλα να τη δω λέω στο ξανθό μου είπε το όνομα δε το θυμάμαι εσυ δε δουλευεις μου λέει όχι ακόμα μια ήττα .Δε Πάμε καλά λέω σημερα. Ξαφνικά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα ένα μελαχρινό μέσα στο χαμόγελο έρχεται μου λέει Ειρήνη. Μόλις μου λέει τι κάνεις μωρό μου και μελαχρινή και ωραίο στρογγυλό προσωπάκι .ΕΔΏ είμαστε λεω μου λέει θέλεις να περάσουμε. Εγώ από μέσα μου θέλω θέλω να λέω..Αλλά χαρακτήρα σοβαρός σηκώνομαι και Πάμε.. Αλλά τι κάνει που Πάμε μη με περάσει και για μαλακά δε ρωτάω Πάμε όπου με ΠΑΣ λέω από μέσα μου. Με βάζει στο δωμάτιο πρώτη φορά βλέπω δωμάτιο μασαζ μου άρεσε πάρα πολύ .Μου λέει κανε ντουζάκι και έρχομαι μου ζηταει τα 50 και φεύγει . Ντουζιερα μέσα στο δωμάτιο κάνω και περιμένω. Έρχεται μου λέει γύρνα να κανουμε μασαζ .τις λέω όχι πολλά λάδια τα είπαμε στη αρχή αυτά έχω πρόβλημα. Όπως μου κάνει έσκυβε συνέχεια ο πουτανος και συνέχεια μόστρα ο κολος τις .Κολάρα η κυρία ντουμπανο η μαλαπερδα μου λέει γυρνάει. Τη κοιτάει τη μαλαπερδα το κουνέλι αυτή μου βάζει πετσέτα πάνω και συνεχίζει. Πάλι μόστρα οι κολάρα τις λέω:θα τη πιάσω χουφτωνω και μου γελάει,γελάω και εγώ και δε βγάζω το χέρι μου με τιποτα. Μετά από λίγο βγάζει τι πετσέτα και μου το πιάνει με κοιτάει και μου αρχίζει τι πίπα έγω τρελαμενος Καλή πολύ καλή η πίπα τις,έμενα μου άρεσε. Μπορεί να μου άρεσε όλο το σκηνικό Αλλά μου άρεσε. Βγαζει τη ποδια και βλεπω τελοιος το κολο τις τωρα πλέον. Πετάγομαι σαν ελατήριο όρθιος που πας μου λεει .Τι μου λεει τωρα ειναι έτοιμος να τα γαμισω όλα τωρα .Τη βάζω πάνω στο πάγκο τη κατεβάζω το μαύρο το στριγκακι και τι αρχίζω στα γλυφωμουνια. Δε μύριζε καθόλου και για αυτό και συνέχισα τι μούμια τι κολους δε άφησα τίποτα.Τι γυρνάω βαζω προφυλακτικό μου εχει μοστράρει και τη κολαρα της και τις το καρφωνω .Αυτο με 2 και τελος ακομα μια φορα μαλακας. Γυρίζει με κοιταει με το ωραίο χαμόγελο τις και μου λέει και τωρα .Τι τωρα ρε κοπέλια τωρα παει μου φύγαν. Τι ρωτάω πως θα βγάλω τα λάδια με βοηθάει με οινόπνευμα και χαρτί ευτυχώς βγήκαν γρήγορα μετά ντουζάκι . Ανοίγει η πόρτα πάλι η Ειρήνη τις λέω τι θέλει μου λέει σε περιμένω να σε πάω στο σαλόνι με το φίλο σου.. βλέπεις είχα μάθει στα στούντιο τελείωσες κανένας δε σου δείχνει σημασια άντε ένα Γεια σου ή γριά στη πόρτα και έξω από εδω. Πάω στο σαλόνι ο κολλητός μου η ξανθιά και η άλλη κοπέλα η Εύα μίλαγαν. Μου λέει η ξανθιά πως πέρασες εγώ άνετος τη άλλη φορά που θα έρθω αν δε είναι η Ειρήνη θα πάρω εσένα τις λέω.ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΧΗΝΙΚΟ.Μας πάνε μέχρι τι πόρτα αγκαλιές φιλιά να μας ξανά έρθετε και τα σχετικά εγώ έπιασα και το ΚΟΛΟ τις ξανθιά βρήκα ευκαιρια. Και μετά φύγαμε για το καφεδάκι που είχαμε κανονίσει.. Τελικά εκείνη τη μέρα κατάλαβα είναι ωραία στα μασαζ .
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2018
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
130
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, kwstasxat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού