Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρόσφατη συνάντηση με τη Molly, μετά από κριτικές που διάβασα αλλά και τις φωτογραφίες που είδα.
Αφού προηγήθηκε άψογη επικοινωνία με το γραφείο, φτάνω στο γνωστό παραβαρδάριο ξενοδοχείο. Καθώς έφτασα κανά δεκάλεπτο νωρίτερα, λόγω του ότι κινούμαι με μηχανή, παίρνω τήλ. το γραφείο να ανέβω αλλά έφαγα άκυρο καθώς η κοπελιά δεν ήταν έτοιμη, όπως είπαν. Αλλά μετά από λίγο φτάνει σκούτερ και σταματάει ακριβώς μπροστά στο ξενοδοχείο και κατεβαίνει η κοπελιά την οποία και πρόσεξα καθώς αν και άβαφη και απλά ντυμένη, έχει καλό κορμί και την προσέχεις στο δρόμο. Αφού σκάει γλωσσόφιλο στον οδηγό του σκούτερ, ανεβαίνει επάνω και μετά από κανένα 5λεπτο ακολουθώ κι εγώ.
Υποδοχή με πολύ αισθησιακά εσώρουχα και με το γυαλί μυωπίας το οποίο της πάει πολύ και την κάνει πιο sexy.
Επικοινωνία άψογη, μιλάει πολύ καλά αγγλικά και καθώς την είπα πως την πρόσεξα στο δρόμο, με είπε πως ήταν για φαγητό με φίλο της καθώς είχε να φάει τρεις ημέρες κανονικό φαγητό. Έχει πεθάνει στη δουλειά το κορίτσι σατανάδες!
Παίχτηκαν δύο γύροι όπου φαίνεται η απειρία της καθώς κάνει για πρώτη φορά αυτή τη δουλειά όπως είπε. Πρωτοβουλίες μηδέν αλλά δέχεται καθοδήγηση και δεν λέει όχι σε τίποτα. Ούτε σε δαχτυλα, ούτε σε μπατσάκια και σε υψηλές στροφές αντέχει. Το αρνητικό ήταν μόνο πως μου ερχόταν μια μικρή μυρωδιά από κρεμμύδι από το στοματάκι της αλλά όχι σε ενοχλητικό βαθμό που να φύγω ή να ξενερώσω, μασούσε και τσίχλα...
Το συμπέρασμα είναι πως είναι σαν να πηδάς μια πολύ όμορφη συμφοιτήτρια σου ή γενικά τέτοια φάση, την οποία την προσέχεις στο δρόμο σίγουρα και λόγω προσώπου αλλά και για το σώμα της. Είναι natural σε όλα της αλλά δεν θα σε πάρει το μυαλό στο κρεββάτι κάτι που όταν πληρώνεις είναι το ζητούμενο, προσωπικά.
Συστήνεται σίγουρα για συναδέλφους που θέλουν να κάνουν τα πρώτα τους βήματα στο ακριβό αυτό σπορ, αλλά σίγουρα όχι σε έμπειρους που θέλουν το κάτι παραπάνω. Δεν θα το βρούν στη Molly αυτό σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 07, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
198
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ilarionas, pamegialla και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2018
Εγώ αν έβλεπα το σκηνικό με το σκούτερ θα ξενέρωνα.
Δηλαδή είχε πιάσει τη χωριάτικη και αφού γύρισε και χαιρέτησε τον γκόμενο με φιλί «μωρό πάω τώρα να γαμηθώ στη δουλειά» ανέβηκε πάνω φόρεσε στολή εργασίας και... action.
Μπράβο ρε μάγκα που δεν μάσησες
Εμένα θα μου χάλαγε τον μύθο
10 Αυγούστου, 2018
Συμφωνώ, δεν μπορεί να έρχεται μετά από το φαί μυρίζοντας κρεμυδίλα ελάχιστα λεπτά πριν το ραντεβού.
Αντιεπαγγελματισμός.
10 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Η αλήθεια είναι πως όντως χαλάστηκα λίγο.. Αλλά το σκέφτηκα σαν να είναι μια παράνομη σχέση.. Οπότε είπα δεν γαμιέται και ανέβηκα!!
10 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν θα διαφωνήσω καθόλου συνάδελφε!!Αλλά όπως έγραψα η κοπέλα είναι περισσότερο amateur φάση και σε καμία περίπτωση επαγγελματίας!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4