Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευμα νωρις και ζεστη, μετα απο συντομη περατζαδα μπηκα στο 12 και ειδα τη Χριστινα που απο προηγουμενη επισκεψη μου ειχε μπει στο ματι γιατι φαινοταν θερμη στο σαλοναρισμα. Προκειται για μια ξανθια και ελαφρως ψηλη με 1,5αρι βυζι και ωραιο σφιχτο κωλο.
Τσαχπινα και μεσα και εξω ευτυχως. Μολις μπηκε μεσα δεν ειχα προλαβει να ετοιμαστω και με περιμενε στημενη στον τοιχο κουνωντας τον κωλαρακο της στη μουρη μου. Λεω παλι καλα γιατι εχω φαει πολλες φολες τελευταια και φοβαμαι να ρισκαρω χωρις να δω κριτικες. Μετα απο λιγο ορθιο χαμουρεμα στηνεται παλι στα 4 στο κρεβατι για να χω θεα και να διαλεξω απο που θα ξεκινησω. Εδω να αναφερω το μεγαλυτερο αρνητικο της συναντησης, η ανασα της βρωμαγε πολυ. Γενικα δεν ειμαι του γλωσσοφιλου με πουτανες, ειδικα αυτες που κανουν και ακαποτο, αλλα το αναφερω για οσους... Η ανασα της ηταν χαλια και οσες φορες με πλησιασε εστριβα αλλου. Ξεκιναει μια πιπα χωρις, με μπολικο ρουφηγμα και πολυ γλυψιμο μπαλακια χωρις να το ζητησω καν. Περασμα καποτας και γυρισμα στα 4 με καλη συμμετοχη εκ μερους της οπου μετα απο λιγα λεπτα ηρθε και το τελος στην ιδια σταση αφου την ειχα καταβρει.
Στο τελος την ρωτησα το ωραριο της, αλλα οπως μου πε ειναι λιγο τυχαιο, πρωινη ή απογευματινή αναλογως τη μερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
396
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2018
Καλή, και να χρειάζεσαι αντιασφυξιογόνα μασκα στο δωμάτιο, επειδή μυρίζει δυσάρεστα η αναπνοή της; Χμμμ;
09 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μασκα δε χρειαζεσαι, πρεπει να ρθεις κοντα για να το καταλαβεις οποτε αμα δεν εισαι πολυ των φιλιων μαλλον δε θα σε επηρεασει. Κατα τ αλλα η κοπελα ηταν καθαρη. Και μιας και πιασαμε το θεμα, οι μπουρδελιαρηδες ειμαστε αναγκαμενοι να κανουμε πολλες εκπτωσεις στο θεμα, ειτε απο βρωμα δωματιου/σεντονιων ειτε απο την υγιεινη των κοριτσιων που απο το τελευταιο μπανιο τους και πλυσιμο δοντιων εχουν περασει 20 πελατες. Προσωπικα δε θυμαμαι να χω παρει πουτανα που να μην μυριζει λιγο η ανασα της, ειδικα αμα καπνιζει ή κανει ακαποτα. Και τις δικαιολογω απολυτα στις συνθηκες που δουλευουν.
09 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν βρισκόμαστε στο Μπαγλαντές, ας προσέχουν λίγο στις παροχές τους..
Λεφτά παίρνουν, όχι κουπόνια! Λύπη
10 Αυγούστου, 2018
12Α είναι το (σωστό) μαγαζί.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4