Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261340
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Αννούλα έχουν γραφεί παρα πολλά, όμως ότι και πει κάποιος πάντα θα νοιώθει ότι έχει ξεχάσει και κάτι . Εχω ξανακάνει και παλιότερα θυμάμαι κριτική για την Άννα και μετα απο τακτικά ραντεβού μαζί της ολο αυτο το διάστημα δικαιούμαι να εχω μια καλύτερη άποψη.
Η Άννα είναι μια σωστή επαγγελματίας , αυτο φαίνεται απο τα πρώτα μήνυματα που κλείνει ραντεβού και συνεχιζεται με αμείωτη ένταση στην πρώτη ματιά στην πρώτη επαφή στο πρωτο φιλί , το δωμάτιο όταν μπαίνει μέσα φωτίζεται με μιας απο το χαμόγελο της και την θετική της ενέργεια .που και στην περίπτωση να αργήσει λίγο της το συγχωρείς αμέσως αφού ενημερώνει . Θυμάμαι ότι μετα τα πρώτα φιλιά καλωσορισματος και το πρώτο χαμουρεμα πάντα διακριτικά αποσύρεται στο μπάνιο . Βγαίνει φορώντας το πεσετακι του μπάνιου ,εγώ της ζητώ να φοράει και το κυλωτακι γιατί εχω την καυλα να θέλω να της το βγάζω ο ιδιος συνήθως εγώ εχω κάνει απο πριν μπανιο γιατί φροντίζω να κλείνω δωμάτιο τουλάχιστον μισή ώρα πριν. Το δερματακι ειναι απαλό και περιμένει να το χαρείς με όλες σου τις αισθήσεις . Στο 69 που ακολουθεί ποτέ δεν εχω ανακαλύψει κάποια δυσάρεστη οσμή. Και επειδή μου αρέσει και το γλύψιμο δεν εχω αφήσει πόντο ανεξερεύνητο .. Πάντα είναι σαν την πρώτη φορά . Στην πίπα ακολουθεί αυτο που θα της πεις γιατί θέλει να σε ευχαριστήσει και το δείχνει , πλαστικακι και το γαμησι ξεκινά...ορεξη να έχεις και αντοχές γιατί απο την μια το σωματακι της απο την άλλη η προσωπαρα της δεν αφήνουν και μεγάλα περιθώρια να κρατηθείς. Τελειωμα όπου θες όσο θες δεν θα σου και όχι, στάσεις όσες αντέχεις .....μετα τον πρωτο γύρο θα πάει για ντουζακι, και θα ξαναβγεί πάλι έτοιμη για όλα ....λίγη συζήτηση και η φωτιά δεν αργεί πάλι να ανάψει .... Φιλιά , πίπα και η σειρά για το κωλαράκι που είναι πολύ σφιχτό , η Αννα δεν κλέβει πάντα προσπαθεί να Τον παίρνει βαθιά , η τρυπούλα όταν ανοίξει με σάλιο συνήθως μετα λες και σε ρουφάει..... Τελείωμα βαθειά και μετα απο ντουζακι και λίγη συζήτηση ερχόμαστε στον τρίτο γύρο που μετα απο γαμησακι και πολλές εναλλαγές στάσεων το τέλος έρχεται στο στοματάκι της συνήθως. Ακολουθεί μπανακι απο πλευράς της και όταν αρχίσει να ντύνεται τότε συνειδητοποιείς ότι ήδη αρχίζει και σου λείπει πάλι ...Έτσι περνάει ενα απόγευμα στον παράδεισο , μαζί με την Άννα , που μακάρι να είχα την δυνατότητα εκεί να σταματήσω τον χρόνο για πάντα. Αχχχχχχ Αννούλα μου με τρελαίνεις!!! Να είσαι πάντα καλά κούκλα μου ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 batsos, sotiris vstrom650, spanoulis7 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2018
"Στο 69 που ακολουθεί ποτέ δεν εχω ανακαλύψει κάποια δυσάρεστη οσμή. Και επειδή μου αρέσει και το γλύψιμο δεν εχω αφήσει πόντο ανεξερεύνητο .. "
....Μέγιστε antonisg....Ναι!Προσκύνημα
Έτσι είναι η 5κάθαρη κι ευωδιαστή καυλιάρα πουτΑΝΝΑ ....
Όχι όπως λέει ο προηγούμενος τύπος στην κριτική του.

Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1