Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην Μανταλινα που την ειχα σταμπαρει απο καιρο. Ομορφο, μελαχρινο μωρουλι με πορνομαυρισμα, καλο αλλα ψιλοπεσμενο στηθος και ωραιο κωλι. Μαζι με την τσατσα φτιαχνουν κεφι στο μπουρδελακι που δημιουργει την εντυπωση οτι εισαι σε κωλομπαρο, γενικα ειναι απο τα λιγα διδυμα στην περιοχη που αν δεν περασεις δεν αρχιζουν τις βρισιες και τις γκρινιες.
Περασα με το 30αρι και μετα απο λιγο ηρθε το μωρο, συστηθηκαμε και αρχισε την ανακριση για αρκετη ωρα και με χαλασε αρκετα. Την τραβηξα πανω μου και αρχισε προκαταρκτικα με πορνοτριψιμο με το σωμα της, πεταχτα φιλακια στο σωμα και μαλακια. Κατεβηκε στα καρυδια και μου τα εγλειψε για λιγο και ταυτοχρονα μου τον επαιζε. Χωρις να σηκωθει τελειως περασε καποτα και αρχισε τσιμπουκι που φαινεται οτι δεν το εχει και οτι δεν εχει καμια διαθεση να το βελτιωσει. Το εκανε στραβα και οι αποπειρες για deep ηταν την λαθος στιγμη με αποτελεσμα να μου τον σπαει.
Ακολουθησαν δυο στασεις, στα 4 και μετα μπρουμυτα οπου το κωλι της τουρλωσε αρρωστα και ηταν το καλυτερο θεαμα για καταθεση με κραυγες οπως λεει και ο Αλ Κουλ Κουλ . Δεν βιαστηκε να φυγει αλλα συνεχισε την παρλα και τις ερωτησεις για αρκετη ωρα.
Γενικα ωραιο καβλακι με καλη διαθεση, δεν βιαζεται, ακολουθει τις οδηγιες του πελατη αλλα δεν κανει και τιποτα το ιδιαιτερο απο μονη της. Επισης μιλαει παρα πολυ και ρωταει και πολλα πραγματα με επιμονη (προσωπικα και μη) κατι που δεν ταιριαζει στον χωρο του μπουρδελου οπου ο κυριος πηγαινει για να χαλαρωσει και οχι για να ανακριθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Μανταλίνα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, pasok, G. Prf και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού