Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταδρομική στο Μετάξι, στις 9 το πρωί, 6/8/2018. Εν αρχή στο Ιασωνος 27Α, όπου αναγγέλθηκε η Ρίτα, εκ Ρωσίας και φουλ πρόγραμμα! Ρίτα εστί πιπίνι, κοντοπουτανο με λευκό δέρμα και μαύρα μαλιά, μετρίου κάλους. Πέρασα και ήρθε στο δωματιο με έξω τα τριάρια βυζά της (στο σαλονάρισμα φορούσε σουτιέν), ωραιοτάτων θηλαίων άλων, ομολογουμένως. Δυστυχώς για μένα, βλέποντας τη μαλαπέρδα καυλωμένη οπισθοχώρησε και αρνήθηκε να την πάρει λόγω μεγέθους!

Πηγα καρφί στην στάνταρ Γιωργία, στο Ιάσωνος 30 Β (ισόγειον).Κατά τους συναγωνιστές που ήδη τη σχολίασαν, η Γιωργία αναφέρεται ως Τζώρτζια! Τζώρτζια εστί μπαμπατσικο κοντοπούτανο, βαμμένη ξανθιά, εγχώρια εκ Ηρακλείου Κρήτης, με καταπληκτικές 4αρες βυζάρες, μετα-μίλφ ηλικίας, καστανου δερματος, γλυκού προσώπου! Ολίγον πλας μαγκιόρα για τα γούστα μου, αλλά επόμενον μιας και είναι ανω της δεκαετίας στο κουρμπέτι και τα έχει δει όλα! Ανακοινώνει φούλ πρόγραμμα.

Εγώ την πήρα σε απλό ιεροαποστολικό αφού απόλαυσα τις ατέλειωτες βυζάρες της και χούφτωσα την κορμάρα της. Με το που μπήκα στη μουνάρα της, με παρότρυνε «κάρφωσέ την», για να με κάνει να νιώσω γαμιάς!

Ωραία πορνο-εργάτρια και κρητικιά! Από τις ελάχιστες ελληναϊδες πουτάνες που αγαπάω!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Υπηρεσίες
Giorgaras Kalamatianos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
578
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, cocos30, sexaddict7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2018
Απο ποτε Χμμμ; απεκτησε Κρητη η Βουλγαρια???
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα! Λες εεεε? Πάντως είναι εκεί (Ιάσωνος 30Β) πάνω από 10 χρονια τώρα και πάντα πρωινή! Αν έχω φάει παραμυθα για το "καταγωγικό", τι άλλο να πώ, από το καλσσικό ... άβυσσος η ψυχή της εκδιδομένης και η "ευκολοπιστία" του πελάτου!!! Χα χα! Και πάντα, ευχαριστώ για το σχόλιο!
08 Αυγούστου, 2018
Εγώ από ότι είχα διαβάσει νόμιζα πως ήταν Αλβανή.
Την έχω πάρει δύο φορές, δίνει κώλο χωρίς πρόβλημα.
08 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συανγωνιστή, ευχαριστώ για το σχόλιο και την πληροφορία!!!
08 Αυγούστου, 2018
Όσες φορές έχω πάει μου είπε ότι είναι ελληνίδα και από την προφορά της το θεώρησα δεδομένο.
Τίμια επιλογή για κωλαράκι στο δεκάευρο.
09 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός!!! Ματάκι
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6