Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 10434
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Μετα απο συναντηση μελων που ειχε πολυ φαι και αλκοολ ενα απο τα τιμημενα μελη του τραπεζιου μου προτεινε να παω(θα σε σκισω Μεγάλο χαμόγελο)
Εκλεισα ευκολα το ραντεβου,με απλα Αγγλικα στο κινητο Σπασίκλας
Φτανω στο ξενοδοχειο και ανοιγει η πορτα,μπορω να πω πως ειδα την κοπελα των φωτογραφιων αλλα οι φωτογραφιες ηταν δικες της πριν καμια 6-7 χρονια,σιγουρα ειναι 34-38 Κεφάλι σε τοίχο!
Φορουσε ενα σετ απο μαυρα εσωρουχα και ενα νεγκλιζε(νομιζω ετσι λεγεται Μεγάλο χαμόγελο)οπου εκρυβε αρκετα πραγματα,πηγα για μπανιο και επεστρεψα(μου εδωσε πετσετα χεριων Κεφάλι σε τοίχο!)μολις εβγαλε το σουτιεν τα βυζια επεσαν πατωμα Κεφάλι σε τοίχο! δεν υπαρχει περιπτωση να δειτε τα βυζια των φωτογραφιων!!!
Ο κωλος της σαν μαραμενο ροδακινο Money Mouth
Φιλια δινει αλλα δεν ξερει να φιλαει,βγαζει τη γλωσσα εξω και στην ουσια την πηγαινωφερνει περαδωθε Κεφάλι σε τοίχο!
Πιπα μετρια αλλα κομπρεσερατη και με αρκετο χερι,deepthroat ουτε για πλακα!!!
Αλλα ξεχασα εγω τον εχω μεγαλο οπως μου ειπε και αυτη!!!
Το καλυτερο ειναι οτι γλυφει τα αρχιδια και ολη τη ραφη με μαεστρια Ναι!
Τα Αγγλικα της δεν ειναι ουτε τα βασικα,προσπαθουσα να την πω να τον βαλει ποιο βαθια και αυτη νομιζε οτι θελω να τελειωσω στο στομα της και μου ελεγε οκ νοου προμπλεμ Κεφάλι σε τοίχο!
Σταση 69 οπου εχυσε με σπασμους και εκανε κανενα 5λεπτο να συνελθει,φυσικα οι ρωγες της βγαζαν ματι αλλα μονο τοτε Ντροπή
Κρεμα αλλα κετσαπ φαση(οπως με τη γυφτισσα απο το Μεντεγιν)αυτη μου ειπε οτι ειναι μαγιονεζα Μαλακία
Και φυσικα σιγα-σιγα γιατι τον εχεις μεγαλο και θα μου προκαλεσεις προβλημα Κεφάλι σε τοίχο!
Μου ηρθε να την πω ποσα παιδια εχει κανει αλλα σιγα μην καταλαβαινε Θυμός
Εκατσε απο πανω αλλα χτυπιοταν πανω μου με μανια και δυναμη οπου σε καποια φαση πονουσαν τα κοκαλα μου,το ιδιο και στα 4 οταν την εβαλα οπου ο γκραντε πουτσος αρχισε να πεφτει και πανω στη φαση που τον βγαζω και τον παιζω για να τον σηκωσω μου πεταει και το θεεικο,εχεις ακομα 6 λεπτα Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Της λεω κατσε κατω και γλυφε τα αρχιδια μου,εγω τον επαιζα,φυσικα απεφυγε το cim και τα πηρε στα βυζια και στο υπολοιπο σωμα Money Mouth
Μπανιο και δρομο γιατι ουτε μπορουσα να πω κατι(μιας και δεν ξερω Ρωσικα)αλλα και η ολη φαση ηταν λες και πηγα σε στουντιο Λύπη
Φυσικα ξεχασα να σας πω οτι ειναι απο τη Ρωσια και φυσικα απο τη Μοσχα!!! ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Υ.γ1 Πρεπει να πηραν τα αυτια της οτι ο Τσιπρας δινει κρατικη συνταξη και ηρθε για τα τελευταια ενσημα Καπέλο

Υ.γ2 Τωρα θα πειτε αυτος παλι γκρινιαζει,καμια δεν του κανει,ολες ειναι φολες,παει και πεταει τα λεφτα του και χιλια δυο ακομα..
Δεν ξερω τι φταιει,πραγματικα ουτε λεφτα για πεταμα εχω,ουτε μάρεσει να τρωω φολες αλλα η κατασταση εχει παραγινει στη Θεσσαλονικη και στο φιναλε οταν πληρωνω θελω να παιρνω αυτο που πληρωνω,αμα μου το εδιναν τζαμπα δεν θα ελεγα κουβεντα,αλλα κατι τετοιες ρε παιδια στα μπαρακια παρακαλανε να τις γαμησουμε,ελεος δλδ Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.188
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, satyrus, kostkast και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2018
Με προλαβες δυστυχως. πηγα χθες, παρομοια και ισως χειροτερη εμπειρια. την πηρα για 1ωρα.Ομως πραγματικα τα βυζια ελεος.Και προσωπο πολυ σπασμενο, πιστευω να ειναι γυρω στα 40.
08 Αυγούστου, 2018
ποσο πεσμενα δηλαδη; η ρωγα δεν φαινοταν; Χμμμ;
09 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το θεμα σου ειναι η ρωγα η τα περασμενα αντα της κοπελας?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3