Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Και ο θεος επλασε αυτο το πανεμορφο πλασματακι τη Ντορινα !!!
Τι κοριτσι εισαι εσυ ? Τι αθωο προσωπακι ειναι αυτο ? Τι γλυκα μουνοζουμα που εχεις !!!
Εισοδος στον οικο του ισογειου οπου βγηκε στο σαλονι το Ντορινακι..
Η κορασιδα μετα απο απουσια ενος σχεδον χρονου ξαναγυρισε για να ομορφυνει το μεταξουργειο.
Ανανεωμενη και ξεψαρωμενη βγηκε στο σαλονι και μοιραζε χαμογελα και πονηριες ματιες.
Η Ντορινα ειναι ενα πιπινακι 22 ετων μετριου αναστηματος, εχει καλλιγραμμα αδυνατα ποδια και μικρο κωλαρακι.
Το στηθος της ειναι 3αρι φυσικοτατο ελαφρα κρεμαστο με μικρες θηλες.
Τα μαλλακια της ειναι μακρια και ξανθα ενω ηταν φρεσκοχτενισμενα με ογκο σα να ειχε βγει απο το κομμωτηριο.
Μεση δαχτυλιδι και προσωπακι ομορφο και σεξι.Ειναι απο την Μολδαβια και το προγραμμα της ειναι ολες οι στασεις
με 69 και πιπα σκουφωτη.
Εδωσα πανικοβλητος το 15αρι για να προλαβω μη μου τη γαμησει αλλος και περασα δωματιο.
Σε λιγο ηρθε το μωρο οπου με θυμηθηκε αμεσως.
Που εισαι κοριτσακι μου γλυκο σε περιμενα πως και πως να γυρισεις Ελλαδα της ειπα.
Το Ντορινακι ηρθε με τα χερια ανοιχτα και με πηρε αγκαλια, της χάϊδεψα τα μαλλακια και της εδωσα ενα φιλακι στο μετωπο.
-Γυρισα αλλα δε θα κατσω πολυ για κανα μηνα μονο !
Οσο ειχα στην αγκαλια μου αυτο μικρο κοριτσι ενιωθα καθε αγχος καθε σκεψη να εξαφανιζεται απο το μυαλο μου...η αγκαλια της
ειναι το καλυτερο αγχολυτικο.Ενιωθα οτι βρισκομουν στον παραδεισο.
Της εβγαλα απαλα το σουτιεν και της φιλισα τα ομορφα νεανικα στηθη της και πιπιλισα τις ρωγες της.
Την εβαλα να ξαπλωσει στο κρεβατι και της εβγαλα το δαντελωτο εσωρουχο της.
Το περιμενε οτι θα της εκανα γλειφομουνι και ανοιξε τα πιπινοποδια της και βολευτηκε στο κρεβατι για να το απολαυσει.
Με το που ακουμπησα και βεντουζαρα το στομα μου πανω στο μουνι της ακουστηκε ενα βαθυ αχχχχχ ...
Το μωρο εχει αναγκη πολυ το καλο γλειφομουνι και σας συστηνω να της ρουφηξετε το μουνακι της κοπελας γιατι της αρεσει.
Το μουνακι της δεν αργησε να κατεβασει υγρα και συντομα εγινε υγρο και ζουμερο.
Ρουφουσα και καταπινα οτι υγρο εβγαζε με το μωρο να αναστεναζει.
Ξαπλωσα στο κρεβατι και μου περασε προφυλακτικο κανοντας μου πιπα στην οποια δεν ειδα καποια διαφορά απο τις προηγουμενες.
Ηταν ρηχη και μηχανικη στις κινησεις, τι να πω δεν το εχει και πολυ με την πιπα το μωρο.
Την εστησα στα τεσσερα οπου η Ντορινα στηνεται πολυ καλα, βλεπεις αυτο το μωρο στα τεσσερα και λες πω ρε μαλακα ενα μωρο που θα γαμησω...
Δεχτηκε σφυροκοπημα χωρις κλεψιματα βγαζοντας μικρα βογγητα.
Τη γυρισα σε κανονικη σταση οπου ξαπλωσα επανω στα στηθη της,με το ενα χερι μου την επιανα κατω απο τον ωμο της ενω με το αλλο της επιανα το
ενα κωλομαγουλο, η ιδια με το ενα χερι της χουφτωνε το κωλο μου ενω με το αλλο χαϊδευε τα μαλλια μου.
Τη γαμουσα απαλα με βαθια μπασιματα με το μωρο να βγαζει απαλα βογγητα.
Το μουνακι της ειχε καλη αισθηση με χρηση κρεμας την οποια εβαλε μετα το γλειφομουνι . Το δερματακι απαλο και τρυφερο .
Κοιταζα το αγγελικο προσωπακι της και δεν πιστευα οτι γαμουσα ενα τετοιο μωρο.
Τη εχυσα βγαζοντας ενα καζανι σπερμα μεσα στο μουνακι της,η ιδια με περιμενε να στραγγιξω και την τελευταια σταγονα σπερματος.

Συμπερασματικα η Ντορινα ειναι μια πολυ εμφανισημη για την περιοχη κοπελα,ειναι μικρη και αθωα,σιγουρα θα μπορουσε να ειναι και στην οδο φυλης
οποτε εκτιμουμε το γεγονος οτι μας ανοιγει τα ποδια της με 15 ευρω.
Η συμμετοχη της στο γαμησι ειναι μικρη αλλα θερμη και καυλωτικη.
Προκαταρτικα δε μου εκανε γιατι της εκανα εγω. Δε θα βρειτε κατι καλυτερο αυτη τη στιγμη στο μεταξι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Ντορίνα
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.923
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, mela33, LanciaRallye037 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού