Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωινή προσχεδιασμένη από χτες το βράδυ καταδρομική στα παλιά μου λημέρια.

Στόχος δεν υπήρχε συγκεκριμένος. Άλλωστε στις 09 το πρωί ελάχισστα καταστήματα είναι ανοιχτά.

Ντύθηκα λοιπόν, έβαλα στην τσέπη την κάρτα απεριορίστων διαδρομών και το μπλε παράβολο και πήγα γρήγορα προς την στάση του λεωφορείου. Γκομενάκια με τα μπούτια και τα βυζιά έξω συνέβαλαν στην προθέρμανση και η βόλτα ξεκίνησε.

4-5 μαγαζιά ήταν ανοιχτά. Τα περισσότερα στην μετριότητα με ξινίλα στο σαλονάρισμα, κάτι που δεν προδιαθέτει για μια καλή συνέχεια.

Τελευταίος σταθμός η Φιλιππίδου. Στο σαλόνι η Εύα από την Αλβανία. Η περιγραφή της έχει γίνει πολύ σωστά από άλλον συνάδελφο σε άλλη κριτική.

Δεν έχει σφιχτό κορμί, τα βυζιά είναι μικρά, αλλά το επιθετικό σαλονάρισμα ήταν ένας παράγοντας. Επιασε τον πούτσο μου, μέσα από το σορτσάκι, της χαϊδεψα το κωλαράκι και πέρασα στο δωμάτιο.

Στο δωμάτιο η κοπέλα είχε όρεξη για συζήτηση. Μου είπε ότι θα μου έκανε προσφορά, για να κατσει μαζί μου μισή ώρα. Δεν ήθελα, ούτε είχα χρήματα, δεν επέμεινε και συνεχίσαμε.

Με προέτρεψε να την χαϊδέψω, για να το ευχαριστηθεί και εκείνη. Έκανε μια καλή πίπα. Αργή στην αρχή, με κλιμακούμενη ένταση στην συνέχεια.

Επειτα την έστησα για ιεραποστολικό. Αναστεναγμοί από μέρους της, χαϊδευόταν, αλλά η αίσθηση ήταν μέτρια για εμένα. Ίσως είχε βάλει αρκετή κρέμα. Ίσως επειδή είχα πολύ καιρό να γαμήσω με καπότα, λόγω σχέσης.

Την γύρισα στα 4 που ήταν πολύ καλή. Ωραίο στήσιμο, Κωλάρα τουρλωτή, δεν ρωτησα αν δινει κουλούρι, αλλά θα ήταν ενδιαφέρον.

Στα 4 η αίσθηση ήταν πολύ καλή και το τέλος δεν άργησε να επέλθει.

Τότε μου ζήτησε να ξαπλώσω. Μου έβγαλε την καπότα με προσοχή και μου ζήτησε να γυρίσω. Ανεβηκε απο πάνω μου και μου έκανε ένα πολύ καλό, χαλαρωτικό μασάζ. Παράλληλα, όπως προείπα, είχε όρεξη για συζήτηση, οπότε μιλήσαμε λίγο.

Το μασάζ ήταν μια πολύ καλή προσθήκη στις υπηρεσίες της και κάτι που δεν μου έχει τύχει ξανά στην καριέρα μου στα μπουρδέλα.

Παρά το ότι μειονεκτεί στην εμφάνιση, οι υπηρεσίες είναι αρκετά καλές και αξίζουν τα χρήματα.

Θα την προτιμήσω ξανά στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2018
Όνομα κοπέλας
Εύα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
85
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 macan, professorx, Mani129 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού