Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 12 10
Γραφεία CG 145479
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Το Athens Diva το θυμάμαι όταν εμφανίστηκε και έκανε τα πρώτα του βήματα στο χώρο. Τώρα πια έχει καθιερωθεί ως ένα αξιόπιστο και σοβαρό γραφείο και συχνά το εμπιστεύομαι όταν έχω ερωτικές επιθυμίες. Οι λόγοι για αυτό ήταν και είναι αρκετοί. Έχουν φέρει κατά καιρούς ξεχωριστές κοπέλες όπως η Μαριλού και η Σάσα, είχα την τύχη να τις πάρω και τις δύο στις αρχές. Έχουν σταθερές κοπέλες ώστε να ξέρεις τι να περιμένεις και να είναι πιο σωστές απέναντι στους πελάτες αφού δεν έρχονται για λίγο, να μαζέψουν χρήμα και να εξαφανιστούν. Αλλάζουν συχνά το ρόστερ και φέρνουν νέες κοπέλες ή διώχνουν όσες δεν τραβάνε. Σε αυτό το σκέλος ο ρόλος του site και των κριτικών είναι πιστεύω σημαντικός...
Η τηλεφωνική εξυπηρέτηση ήταν πάντα άψογη και συχνά όταν δεν ήταν διαθέσιμη αυτή που ήθελα προσπαθούσαν να βρουν κάποια κοντά στα δικά μου θέλω. Στα συν ότι φέρνουν κοπέλες από ταινίες του Σειρηνάκη, οκ δεν θα πω τη λέξη πορνοστάρ που στην Ελλάδα έχει γίνει κατάχρηση, αλλά απλώς κοπέλες που έχουμε δει και ίσως κάποιοι να γουστάρουν να περάσουν από το ρόλο του θεατή στο ρόλο του πρωταγωνιστή. Τέλος, όποτε υπήρξε καθυστέρηση στην άφιξη της κοπέλας ειδοποιήθηκα με ευγένεια και σεβασμό στον πελάτη, σε ανάλογες περιπτώσεις στο παρελθόν και με άλλα γραφεία έπαιρνα τηλέφωνα και η κλήση σας προωθείται. Αυτά σε γενικές γραμμές...
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού