Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αναστασία ή Caessy όπως δουλεύει τώρα είναι ένα Ελληνικό πιπινάκι που συνάντησα πρώτη φορά πέρσυ όταν είχε αρχίσει να πρωτοεργάζεται και ήταν μόλις 18. Μετά χάθηκε και τωρα...τσουπ!!! ξαναφάνηκε!! Ώ!! ποία ευχάριστη έκπληξις σκέφθηκα και χωρίς δεύτερη σκέψη σήκωσα το ακουστικό (που λέει ο λόγος)...
Το "μωρό" παραμένει μωρό, είναι όμως πιο έμπειρο πλέον χωρίς να χάνει τίποτα από την παιδικότητά της και τον αυθορμητισμό της. Μπήκε με ένα κοντό απλό φορεματάκι , με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και μου αποκάλυψε το " τόσο -όσο" λευκόσαρκο καμπυλόγραμμο κορμί της με τα υπέροχα σφιχτά και μεγάλα στήθη της. Παρ'ότι ήμουν από άλλον "αγώνα", δεν μου ήταν καθόλου δύσκολο να επανακάμψω και να περάσω μια υπέροχη ώρα με αποκορύφωμα το τέλος στο στοματάκι της, όπου τα ρουφηξε όλα, ανοίγοντας μετά προκλητικά το στόμα της για να δω πως είχαν εξαφανιστεί στην γαστροοισοφαγική της κοιλότητα. Πρωκτικό δεν ζήτησα παρ'ότι είναι στο μενού της από παλιά, αλλά δεν χρειάστηκε. Πρόκειται για ένα γλυκύτατο και εξόχως καυλωτικό δεκαεννιάχρονο τουμπανάκι από αυτά που βλέπουμε στο δρόμο καθημερινά και ξερογλειφόμαστε. Μην τη χάσετε!!! Αυτά και να γαμήσετε καλά όσο λείπουν εξοχή τα γυναικόπαιδα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
554
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, greekarmy, wired77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού