Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτη εντύπωσή καλή, όμορφο χαμογελαστό κορίτσι αν και με λίγα σπυράκια στο πρόσωπο που φυσικά στις φωτογραφίες έχουν εξαφανισθεί. Μέτριο ύψος για γυναίκα, και ηλικία θα την έκανα στα 28 με Αγγλικά μέτρια. Καθίσαμε λοιπόν, η γκόμενά είχε όρεξη για συζήτηση αλλά σε ανεκτά επίπεδα χωρίς να θέλει να κλέψει χρόνο. Κάνω κίνηση για να την φιλήσω, μου απαντάει "δεν φιλάω βαθιά" όμως είναι στις υπηρεσίες τού γραφείου "DFK"...και σουφρωνοντας τα χείλη της μου δίνει ένα φιλί σαν πιγκουίνος στην Ανταρκτική. Τέλος πάντων δεν την έδιωξα γιατί διαγράφονταν κάτι  τρομερές καμπύλες, αυτό ήταν και το τυρί στην φάκα. Η κοπέλα γδύνεται και μένει με το κορδόνι πολύ ωραίο σώμα με καμπύλες και κάτι βυζια που βούτηξα μέσα τούς. Αν και πλαστικα εχουν ωραία αίσθηση, θα ήθελα μόνο να ήταν λίγο πιο μαλακά,η μεγάλη πλάκα θα με περίμενε σε λίγο. Πίπα πολύ καλή και με σάλιο που περιορίστηκε στην βαλανο αλλά και έτσι με τουρμπισε. Η συνέχεια μας βρίσκει σε ιεραποστολική στάση με την γκόμενά να μου κάνει εντύπωση με τα χέρια της να προσπαθεί με μαγικό τρόπο να κρύψει αρχικά, αλλά πόσο μπορείς να κρύψεις  μια αρκετά αντιαισθητική ουλή  στο κάτω μέρος του αριστερού μαστού; εκεί και αν έγινε πολύ καλή επεξεργασία στις φωτογραφίες....  Ξενέρωσα αρχικά και αλλάξαμε στάση. Στα τέσσερα πολύ καλή η θέα αλλά μου άρχισε να γέρνει την λεκάνη της και καμπουριαζοντας μη θέλοντας πλήρη διείσδυση λέγοντας μου ότι είχε δουλειά, μαντολες δηλαδή. Την ανέβασα πάνω μου και εκεί προς μεγάλη μου έκπληξη ο πιγκουίνος δηλαδή η Sofi ανέβασε ρυθμούς μέσα στην καλή χαρά...   
Συνοψίζοντας, σαν παρουσία αρκετά καλή, όμως όπως είπα και πιο πάνω τα ψεγάδια στο πρόσωπο της και κυρίως οι ουλές στα στήθη της σε συνδυασμό με το επιεικώς  μετριοτατο σέρβις δεν νομίζω κατά την ταπεινή μου άποψη να μπορεί να ανταγωνιστεί άλλες κοπέλες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
18.347
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, pilofori, Cimis cimopoulos και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2018
κατατοπιστικός Καπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1