Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113956
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
15 μήνες πέρασαν από το πρώτο μου ραντεβού με την Αντελίνα!
Είχα περάσει πολύ καλά και ήθελα να το επαναλάβω.. Έτυχε και δεν κανόνισα κάτι στα προηγούμενα τουρ της..
Μετά εξαφανίστηκε λίγο καθώς είχε να μας επισκεφτεί 6 μήνες! Μόλις ανακοίνωσε ότι θα είναι εδώ για 2 βδομάδες, σκέφτηκα ότι καλό είναι να μην χάσω την ευκαιρία.. ποιος ξέρει πότε θα ξαναέρθει? (ούτε η ίδια βασικά, μου το επιβεβαίωσε).
Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα με μερικά sms.. Η συνεννόηση γενικά στα Αγγλικά όπου το κορίτσι τα μιλάει άψογα.. Βασικά έχει φάση στο ραντεβού να λες όλες τις γαμάτες ατάκες που έχεις ακούσει στις τσόντες χαχα Μεγάλο χαμόγελο
Χτυπάει η πόρτα και μπαίνει μέσα το καυλάκι από την Ουκρανία. Μετρίου αναστήματος, το κλασσικό πετίτ κοντοπούτανο με την κορμάρα που βλέπεις στο δρόμο και κοντεύεις να τρακάρεις! Περιποιημένη και όμορφα ντυμένη με φοβερό φουστανάκι..
Πολύ φιλικό κλίμα, εναγκαλισμοί, μένει με τα εσώρουχα το μωρό και αρχίζει να ψάχνει κάτω από την πετσέτα μου ενώ προσπαθώ να παραγγείλω! Τελικά το τηλέφωνο βρέθηκε στο πάτωμα Μεγάλο χαμόγελο
Το πρόσωπο φαίνεται στις φωτό.. Πολύ όμορφη με κάπως ασιατικά χαρακτηριστικά όπως έχει προαναφερθεί και από άλλους.. Το πρόσωπο της δεν είναι σκληρό όπως ίσως φαίνεται σε κάποιες φωτό.. είναι πιο γλυκιά από κοντά..
Στο κορμί αν δεν ενοχλεί κάποιον το μέτριο ανάστημα, μιλάμε για γυμνασμένο σώμα, βυζάρες, απίστευτο κώλο, χειλάρες και υπέροχες, περιποιημένες, καθαρές και πανέμορφες τρύπες (από τις καλύτερες σε call girl που έχω συναντήσει)!
Το μουνάκι της είναι τόσο όμορφο που σε προκαλεί να το περιποιηθείς.. Η κοπέλα δεν καίγεται όμως γι αυτό περιέργως.. Βγάζει μια ντροπαλότητα.. Ήθελε για λίγο γλύψιμο σε χαλαρούς ρυθμούς.. Απαλά με την γλώσσα χωρίς να την πιέζεις ή να ανεβάζεις στροφές ή να την γρατσουνάς με τα γένια σου.. Ήρεμα πράγματα σε αρκετά GFE ρυθμούς..
Το κωλαράκι της είναι και αυτό διαθέσιμο αλλά με +50ε.. δεν έχω δοκιμάσει για να είμαι ειλικρινής..
Γενικά η Αντελίνα είναι κυρία και της αρέσει να είσαι τρυφερός και ευγενικός μαζί της.. Φυσικά θα σε ανταμείψει..
Πολύ χαμούρεμα όπου χάνεσαι στα βυζόμπαλα της και παθιασμένα γλωσσόφιλα όπου δεν τσιγκουνεύεται σε καμία περίπτωση!
Μετά όμως πάμε στο στοματικό.. όποιος έχει δοκιμάσει είμαι σίγουρος ότι ήθελε ξανά!
Αργό, βασανιστικό, αισθησιακό και χωρίς χέρια.. Όπως είπε και ο προηγούμενος συναγωνιστής και συμφωνώ απόλυτα..ζουμερό και χορταστικό! Φρόντισε να είσαι καθαρός και περιποιημένος στην περιοχή και θα σε λιώσει! Τα @@ δεν μένουν παραπονεμένα! Πραγματικά απολαυστικό μόνο που το βλέπεις..πόσο μάλλον να το αισθάνεσαι! Μιλάμε για απίστευτη εμπειρία το στοματικό της Αντελίνας..σαν να είσαι στον παράδεισο! Ματάκι
Προφυλακτικό και αμέσως στο δυνατό της σημείο..reverse cowgirl! Εντάξει, όταν δείτε αυτόν το κώλο να ανεβοκατεβαίνει και το πέος σας να μπαινοβγαίνει σε αυτήν την υπέροχη τρύπα, θα καταλάβετε γιατί επιλέγει πάντα πρώτη αυτήν την στάση! Μαγεία!
Στη συνέχεια πέφτει στα 4 όπου λυγίζει μέση και τουρλώνει κώλο και σε βοηθάει σε πανηγυρική είσοδο.. ήταν τόσο μεγάλη η απόλαυση και το θέαμα σε αυτή την στάση όπου της είπα να αλλάξουμε αμέσως γιατί θα τελείωνα.. ιεραποστολικό όπου το πράγμα και πάλι δεν βοηθούσε.. εξακολουθούσα να θέλω να τελειώσω.. Τον έχω μέσα της, έχω σταματήσει να κινούμαι και της λέω μισό να συγκεντρωθώ γιατί δεν θέλω να τελειώσω ακόμα.. και με πλακώνει σε γλωσσόφιλα! χαχα Της λέω γάμα το! Θα επιταχύνω να τελειώσω, να κάνω ντουζ και επιστρέφω άμεσα να συνεχίσουμε! Όπως και έγινε! Γλώσσα
Επιστρέφω στο κρεβάτι και αν και είμαι έτοιμος να συνεχίσω ακολουθεί μικρή διακοπή για λίγα λεπτά να πιούμε κάτι και να μιλήσουμε..
Δεν κράτησε πολύ αυτό.. επιστροφή στην πίπα να μου τον κάνει πέτρα!
Ακολουθεί σεξ σε παρόμοιες στάσεις όπου θεωρώ ότι ανέφερα τα highlights της κοπέλας.. πέρα από το reverse cow, τα παθιασμένα της γλωσσόφιλα στο ιεραποστολικό και το να μπαίνεις όλος μέσα στο τουρλωμένο της κωλαράκι στα 4 είναι must!
Όταν πλέον κουράστηκα γιατί δεν θα τελείωνα εύκολα για δεύτερη φορά, της τον έδωσα ξανά στο στόμα.. Αυτή τη φορά κρατώντας και σπρώχνωντας ελαφρά το κεφάλι της και χτυπώντας τον για ώρα στην γλώσσα της..
Στη συνέχεια για να τελειώσω κάναμε ότι και στην πρώτη συνάντηση, εγώ καθιστός στην γωνία του κρεβατιού και αυτή γονατιστή σε μαξιλάρι στο πάτωμα.. να πιπώνει με τον δικό της ρυθμό με χρήση και χεριού αυτή τη φορά ακολουθώντας τις οδηγίες μου για να τελειώσω.. Το θέαμα απολαυστικό και το τέλος με δύναμη στο στόμα της.. στράγγιγμα, σηκώνεται όρθια, με κοιτάζει και μου χαμογελάει με γεμάτο στόμα, της λέω you may spit Κουλ και φεύγει για το μπάνιο!
Κοιτάζω το ρολόι και έμεναν ακόμα 15 λεπτά! Αρκετή ώρα για να έχω τελειώσει ήδη 2 φορές! Αλλά με τέτοιο κορίτσι και τέτοιο κορμί είναι εύκολο!
Ακολούθησε social για διακοπές κτλ.. αποχαιρετισμός και ανανέωση του ραντεβού για το μέλλον.. αν και δεν ξέρει πότε θα ξαναέρθει!
Αυτά για την δεύτερη συνάντηση μου με την Αντελίνα που ήταν ακόμα καλύτερη από την πρώτη! Αν την έχετε απωθημένο, φροντίστε να την δείτε μέσα στο επόμενο δεκαήμερο.. μετά άγνωστο το πότε ξανά!
Γνώμη μου? Αν θες ένα όμορφο petit κοντοπούτανο με σώμα που θα ζήλευαν πολλές, είσαι ευγενικός, καθαρός και γουστάρεις full GFE ρυθμούς, τότε η Αντελίνα είναι απόλαυση! Ματάκι
Thanks για την ανάγνωση!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.296
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, αβγδεζ, wired77 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2018
Πως την βρισκουμε?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1